żel, żele, podkładka, podkładki, futerko pod siodło

par force z allegro - mam już trzecią, dwie robione na miarę (trzy rózne siodła) z jakości i wykonania jestem bardzo zadowolona 🙂
No i cena fajna
Witajcie! Czy ktoś z Was korzystał może z jakiegokolwiek żelu br? Warto kupić? Jak z jakością?
:kwiatek:
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
12 stycznia 2018 21:42
Cóż jestem po testach Winderena  i mimo mojego bardzo ostrożnego podejścia do sprawy właśnie zamawiam podkładkę... Siodło mam spasowane dobrze (mój wrażliwiec w niedopasowanym już w ogóle odmawia chodzenia), do tej pory chodził z Mattesem (Jaśnie Pan już mi wytłumaczył, że dla Jaśnie Pleców samo siodło, jak dobrze by dopasowane nie było, to obraza) i wydawało mi się, że wszystko git. Dopóki nie założyłam Winderena... Nagle koń mi sam wpycha radośnie plecy pod tyłek, nie szarpie za ręce, grzbiet pracuje bez proszenia od samego początku jazdy. Znajoma próbowała jeszcze poratować moje konto pożyczając mi na testy Acavallo. Skończyło się na tym, że całą jazdę koń na mnie krzyczał całym sobą, żebym oddawała Winderena... I tyle z moich deklaracji, że nie wydam 1000zł na podkładkę...
Koniczka
A bierzesz grubszą podkładkę czy cieńszą ?
Bo ja też się czaję a jeżdżę z mattesem, bo czekam aż się młodej jeszcze plecy nadbudują i nie wiem którą brać.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
12 stycznia 2018 22:51
Grubszą, ale moje siodło to Butterfly więc zamartwianie się rozstawem łęku mnie nie dotyczy 😉
Szkoda tylko że jak ja ją opisywałem to wszystkie mądrale tylko mi do gardła skakały  😁
No u nas w stajni jeden koń pokazał bardzo dobitnie że mu Winderen nie pasuje. Więc, wyjątki od złotej reguły Smoka istnieją 😀
No u nas w stajni jeden koń pokazał bardzo dobitnie że mu Winderen nie pasuje. Więc, wyjątki od złotej reguły Smoka istnieją 😀



Zawsze , wszędzie i przy każdej okazji zdarzają się wyjątki od reguły. Ale jeżeli 99,99999% klientów jest zadowolonych to już wystarczy  😀
Żele Busse są jakoś porównywalne do Acavallo? Mam Acavallo z korekcja tytuł i dostałam propozycję wymiany na Busse- nie chce być razem z koniem stratna. Co o tym myślicie? Jaki żel bez żadnych korekcji mi polecicie? Chyba jeszcze nie jestem gotowa zapłacić za podkładkę 1000 zł  😡
Smok10, dokładnie. Dlatego nie ma co gnoić ludzi którzy mają inne zdanie. Nigdy nic nie będzie działać dla każdego tak samo.
Smok10, dokładnie. Dlatego nie ma co gnoić ludzi którzy mają inne zdanie. Nigdy nic nie będzie działać dla każdego tak samo.


Nikogo nie gnoję ! Po prostu twierdziłem tylko że to rewelacyjny produkt . Co zresztą potwierdzają użytkownicy  😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
14 stycznia 2018 18:23
Jeszcze czym mnie pozytywnie zaskoczyli - na moje pytanie o zrobienie podkładki o niestandardowym wymiarze (moje siodło ma bardzo krótkie panele) zostało stwierdzone, że nie ma problemu i jeszcze pan od Winderena zadeklarował, że będzie w okolicy to wpadnie sam pomiary zrobić. Także wygląda na to, że obsługa klienta też top.
Banandi Ja mam busse,jestem z niego zadowolona. Koleżanka w stajni ma acavallo, macałam je oba i drugi raz wybierając, wzięłabym znów busse. Nie widzę jakiejś mega różnicy pomiędzy nimi, jedyne co,to nie wypowiem się na temat trwałości busse, bo mam go od niedawna.
Tyle ostatnio dobrego słyszałam o tym całym Winderenie, ale również są zdania, że to pic na wodę, zwykła podkładka. Został nam zalecony zakup albo tej nowoczesnej, innowacyjnej podkładki-cud albo starego dobrego mattesa, a jako że już chyba 4 podkładki w ciągu ubiegłego roku nam się przez plecy przewinęły staję przed tym trudnym wyborem. Mój portfel krzyczy za mattesem (połowę tańszy prawie), ale sama nie wiem, chodzi nam o rozbudowanie jednego z mięśni, który nie jest równy z bliźniaczym po drugiej stronie. Warto kupić tego Winderena czy jednak Mattesa? Pani od siodeł mówi, że bez różnicy, ale już sama nie wiem. Chętnie się kogoś z Was poradzę  :kwiatek:
plunia, a musicie korygować dodatkowymi wkładkami układ siodła (nie mam na myśli równowagi tył-przód, ale prawo-lewo ze względu na asymetrię)? Czy Winderen ma system kieszeni do korygowania?
Tyle ostatnio dobrego słyszałam o tym całym Winderenie, ale również są zdania, że to pic na wodę, zwykła podkładka


Skoro masz takie dylematy to czy nie lepiej było by wziąć na testy i samemu się przekonać ?   🙄 🙄

Plunia jeśli potrzebujesz korekcji, to mattes a jak myślisz jednak, czy Winderen nie lepszy, to bierz na testy 😀
Najlepiej weź na testy obie i wybierz lepszą .  😁
Jeżeli koń jest asymetryczny to jednak optuję przy correction system. Winderen jeszcze nie robi korekcyjnych. chyba, że poczekasz aż się spłodzi 😀
Myślę, że zostanę przy mattesie 🙂 Bardzo dziękuje, tutaj korekta może się przydać rzeczywiście. Zobaczymy, jeśli z mattesem nie wyjdzie to trzeba będzie Winderen'a wypróbować  :kwiatek:
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
19 stycznia 2018 19:13
U mnie różnica przepastna pomiędzy Mattesem a Winderenem, na korzyść Winderena. Ale taka na poziomie mega wow! I wersja korekcyjna Winderena zaraz będzie dostępna, wiem bo sama czekam 😉
Mają w lutym wyjść z systemem korygującym. Mówię o Winderenie.
plunia, u nas na jednym koniu w ogóle się Winderen nie sprawdził. Ja miałam na testy chyba na 3-4 dni. Efektu wow nie było. Koń chodził dobrze, jak zawsze.
plunia, u nas na jednym koniu w ogóle się Winderen nie sprawdził. [glow=red,2,300][/glow]Efektu wow nie było. Koń chodził dobrze, jak zawsze.


Fakt . Totalna d...a  🤣 Powinny wystrzelić fajerweki
O, fajnie wiedzieć, że będzie wersja z możliwością korekcji. To wtedy będę mogła brać na próbę, póki co nie było sensu. Dzięki za info :kwiatek:
[size=10pt]O, fajnie wiedzieć, że będzie wersja z możliwością korekcji. To wtedy będę mogła brać na próbę, póki co nie było sensu. Dzięki za info :kwiatek:
[/size]


Jest i correction  🤣  https://www.facebook.com/winderencom/videos/398129060610663/
Smok dostajesz procent?
Smok dostajesz procent?


Talon na balon  😀 😀
No ale chociaż uścisk dłoni Prezesa?
Ostatnio kobyła się rozrosła i poszerzyłam łęk razem z kanałem, a w zaleceniach dostałam konieczność jazdy z mattesem. Chciałabym zainwestować w winderena comfort,tylko pytanie czy jeśli jest w tym momencie konieczność jazdy z podkładka to w przypadku tego „neoprenu” na przednim leku w winderenie nie będzie efektu gdzie tył siodła będzie wyżej? Może to głupie pytanie,ale przy takich pieniądzach wolałbym się upewnić u kogoś kto miał z ta podkładka styczność  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się