Perfekcyjny makijaż

pointure   Dresiarz mentalny.
11 stycznia 2018 18:16
Czy któraś z was ma porównanie eyelinera Kat Von D tattoo liner a Clinique Pretty Easy?
Zastanawiam się właśnie nad którymś - nie lubię takich bardzo cienkich końcówek, lepiej mi leżą te w stylu gąbkowych- ale wiadomo jak z ich trwałością. Myślę, że pisak o końcówce pędzla byłby idealny dla mnie.

Edit. wolałabym również matowe wykończenie, nie lubię pełnego połysku na kresce - z tego co widzę Kat ma lekki połysk. Jak z polecanym wcześniej Clinique?
A ja się melduję, że pojechałam na polowanie na eyeliner z clinique i ... nigdzie nie ma! Chyba będę musiała przez internet kupić. Ale nie ma tego złego... Na pocieszenie pokusiłam się na matową pomadkę płynną z Kat Von D (Everlasting Liquid Lipstick)  😍 CUDO. Bardzo lekka i trwała. Wytrzymała całą imprezę, pomimo że dużo piłam ( 😉 ) i w ogóle nie kontrolowałam stanu makijażu.
Nie sądziłam że kiedyś będę miała taką frajdę z malowania. Wybrałam dość delikatny odcień Lolita II ale następnym razem wezmę po prostu Lolitę (obowiązkowo z konturówką)
kajpo, serio Everlasting Liquid Lipstick z Kat Von D wytrzymało ci tyle czasu? Mam ten sam kolor i uważam to za najgorszy kosmetyczny zakup stulecia, jeszcze nie widziałam żeby coś za 90 zł było tak beznadziejne  😵 W porównaniu z całą moją kolekcją matowych pomadek, od Too Faced, przez Lime Crime, Colourpop aż po Golden Rose, wszystko leżało na ustach lepiej niż to. Nawet nie muszę jeść ani pić by po jakimś czasie zobaczyć w odbiciu w lustrze plamy pozbawione koloru na ustach. Dramat, mam ochotę wyrzucić ją przez okno.

Przybyłam do wątku zapytać o rekomendacje co do lekkiego, niezbyt nachalnie kryjącego podkładu, może być high end, może być krem BB ale nie mam pomysłu na kolejny zakup. Używał ktoś może NARS Velvet Matte Skin Tint?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
11 stycznia 2018 22:11
leleiria , u mnie też się ta pomadka z Kat von D nie trzymała. Już pomijam fakt, że do testu nakładała mi ją pani z sephory masakrycznie grubo i krzywo :/

Znacie jakąś fajną bazę pod makijaż?
Martita   Martita & Orestes Company
11 stycznia 2018 22:21
pointure Ja mam tylko ten z Clinique i z tego co się orientuję to on ma cieńszy pędzelek ale może poszukaj porównania na YouTube? Dużo tego tam.

safie A bazy z Golden Rose? Mam rozświetlającą i jest super a do tego nie droga i starcza na długo 🙂 jest jeszcze matująca ale nie wiem jak z jej jakością. Wiele lat moją bazą pod makijaż na codzień był zwykły krem nawilżający. Czego potrzebujesz?

Ma ktoś pomadkę z Hudy? Kusi a nie wiem czy warto?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 stycznia 2018 05:53
Potrzebuję "ukrycia" porów i matowienia
U mnie się sprawdziła a szybko zjadłam pomadki i ogólnie słabo mi idzie dbanie o makijaż (na codzien chodze bez, często dotykam twarzy, nieświadomie trę oczy itd  🤔 )
Safie ja mam bazę wygładzającą pory z NYX
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,61639,nyx-pore-filler.html Zostawia bardzo fajne uczucie na skórze ale w moim przypadku w połączeniu z dość ciężkim podkładem uwydatnia suche skórki. Może nakładam za dużo produktu...Jeszcze się docieramy 😉 Ale nie zaszkodzi spróbować.
mils   ig: milen.ju
12 stycznia 2018 09:31
Pozwoę sobie spytać tutaj, bo mam wrażenie, że najlepiej ten wątek funkcjonuje. Co na baardzo suche, spierzchnięte usta? Carmex zawsze był ok, ale teraz nie daje rady.  🙄
mils, mnie pomaga pomadka z peelingiem cukrowym od Sylveco. peeling złuszcza i łagodzi spierzchnięte usta, a sama pomadka bardzo dobrze nawilża. do dorwania w Naturze albo aptekach 🙂
Martita   Martita & Orestes Company
12 stycznia 2018 11:29
mils Lano maść z Ziaji 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 stycznia 2018 13:41
mils, maść z wit. A
Kiedyś dostałam pomadkę od koleżanki i była super, ale nie pamiętam nazwy - opakowanie było duże, wyglądało jak klej w sztyfcie, białe, ale nie umiem teraz tego znaleźć.

kajpo , Martita , poczytam  :kwiatek:
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
12 stycznia 2018 19:23
<b>mils</b>Lano maść z Ziai zdecydowanie! Nie ma nic lepszego.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 stycznia 2018 21:29
mils, u mnie najlepiej działa blistex
U mnie na usta najlepszy jest żel z arniki albo maść nagietkowa.
Libeerte, Poncioch, możecie mi wskazać na stronie albo gdzieś w necie, który to dokładnie puder? 😀
Libeerte, dziękuję! 🙂
Dziewczyny, poszukuję różu do policzków. Jak najdelikatniejszego i takiego nienachalnego, a do tego do raczej bladej cery. Chętnie nie za miliony monet. W co celować?
Pozwoę sobie spytać tutaj, bo mam wrażenie, że najlepiej ten wątek funkcjonuje. Co na baardzo suche, spierzchnięte usta? Carmex zawsze był ok, ale teraz nie daje rady.  🙄

Blistex
Alantan maść
a z babcinych sposobów miód 🙂 działa cuda
ash   Sukces jest koloru blond....
15 stycznia 2018 20:49
Dziewczyny, poszukuję różu do policzków. Jak najdelikatniejszego i takiego nienachalnego, a do tego do raczej bladej cery. Chętnie nie za miliony monet. W co celować?


bourjous czy jak to się pisze! Polecam bardzo
mils   ig: milen.ju
15 stycznia 2018 20:51
Dzięki dziewczyny! :kwiatek:
Epikea a miód jak stosujesz?
ash, no właśnie kiedyś miałam i w sumie dobrze wspominałam, zastanawiałam się tylko czy może coś nowego się pojawiło. Pewnie w takim razie skończy się na Burżuju 😀
ash   Sukces jest koloru blond....
15 stycznia 2018 21:02
maiiaF, ja testowałam różne i jednak wróciłam do burżuja 🙂
Nic nie uczula, jest mega wydajny i ładnie opakowany
Dzięki dziewczyny! :kwiatek:
Epikea a miód jak stosujesz?


kolokwialnie; napaćkaj na usta łyżeczką albo językiem 😉
mils   ig: milen.ju
15 stycznia 2018 21:15
To się domyślam, ale masz na ustach aż się zje czy jakąś określoną ilość czasu?
aż zjesz
czym dluzej tym lepiej
leleiria, lekki i fajny jest estee lauder double wear light.
maiiaF, mi burżuj w ogóle nie leży, jestem tak blada, że wszystko na mnie wygląda jak z cyrku. Ja sobie wybrałam potrójny róż z Artdeco, najdelikatniejszym nie robię sobie krzywdy, nawet zaspana rano.  😉
Poncioch, dzięki, poszukam i zdam relacje!
emptyline   Big Milk Straciatella
16 stycznia 2018 06:48
Ja lubię bardzo róże, albo róże z roświetlaczem z NYX.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się