Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Orientujecie się czy jest jakaś strona  z rozkładem jazdy busów z Zakopanego do morskiego oka? Nic nie mogę znaleźć..
Sonkowa, do Morskiego Oka bezpośrednio busem nie dojedziesz. Dojazd jest z Zakopca do Palenicy Białczańskiej, resztę trzeba przejść z buta. Są też dorożki, no ale wiadomo...
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
31 grudnia 2017 07:18
Nie dojedzie się? Dawniej był dojazd z dworca pod same Morskie Oko. Busy śmigały co chwile ale to było w zeszłym roku 🙂
No tak tak, wiem że bezpośrednio nie dojadę 🙂 ostatecznie pojechałam na dworzec i coś znalazłam. W internecie nic sensownego nie było..
Czy jest jakiś okres. po którym nie należy jeść zamrożonego ciasta? (konkretnie piernika). Zatrułam się czymś i szukam winnego.
Myślę,że to nie piernik.Charakteryzuje się tym,że sam się konserwuje i jest dlugowieczny (ten domowy na miodzie).
Nie dojedzie się? Dawniej był dojazd z dworca pod same Morskie Oko. Busy śmigały co chwile ale to było w zeszłym roku 🙂

Morskie Oko jest na poziomie blisko 1400 m n.p.m. Dojechać można na parking do Palenicy Białczańskiej. Więc nie, nigdy się nie dało, choć jestem przekonana, że chodziło Ci właśnie o Palenicę 😉
Tzn no... do Morskiego Oka też można dojechać, ale to dla wtajemniczonych 😀
Pomocy! Nie mogę rozkręcić tłoka od french pressu, a nie przeżyję jak nie wyczyszczę 🙁 już kiedyś miałam problem, ale jak polałam wrzątkiem i chwyciłam kombinerkami to poszło. A teraz nic nie daje rady, kombinerek nie mam 😵 jakieś pomysły? 🤣
co oznacza jeżeli  w moich wystawionych ogłoszeniach w pozycji obserwowane jest -1 ? 😡
Jakie dane powinna zawierać pieczątka redakcji? 😡
Serwis (dziennik) jest zarejestrowany, ale wcześniej wydawcą była firma i jej pieczątką posługiwaliśmy się przy wnioskach o akredytację. Teraz zmienił się wydawca i jest nim osoba fizyczna. Czy teraz na pieczątce powinno być:

Nazwa dziennika
Wydawca: Jan Kowalski
ul. Uliczna 13
00-000 Miasto
Numer ISSN

Czy dodać coś jeszcze?
Gdzie się teraz zmienia kolejność filmów w playliscie na youtube? Czy ja już jestem ślepa? 👀
Nie wiem gdzie się udać. Ale u mnie na łące od miesiąca stoją bodajże czaple/żurawie. Które nie odleciały. Czy można to komuś zgłosić zanim zamarzną?
nokia6002 Są takie schroniska, szpitale dla dzikich zwierząt, poszukaj w necie na pewno coś znajdziesz. Tam ci udzielą konkretnej odpowiedzi co zrobić, a jak uznają że trzeba to po nie przyjadą. Jak nie uda ci się znaleść nic w necie to możesz zadzwonić do najbliższego Nadleśnictwa i powinni podać ci telefon do schroniska dla dzikich ptaków z którym współpracują
Nokia6002-spora część żurawi już od dłuższego czasu zostaje w Polsce na zimę.Powodem jest ocieplenie klimatu,ryzykowna podróż powoli przestaje się opłacać.na wiosnę są za to pierwsze na legowisku.Więc przezimowanie w kraju daje procentowo podobne szanse na przeżycie co niebezpieczna i daleka podróż.Mimo wszystko możesz sprawdzić w lokalnym kole ornitologicznym czy można im jakieś wsparcie zapewnić gdy przyjdzie mróz.Sama też wiedziałam w tym tygododniu na rozlewiskach.
Edit-sytuacja ma się podobnie z czaplami.
Ja w zeszłym tygodniu podczas terenu też widziałam żurawie  🙂
Mam problem z Xboxem. Przedwczoraj jeszcze normalnie grałam, chciałam włączyć wczoraj, już mi się pojawiał ten komunikat, ale myślałam, że może ma jakąś zawiechę, dam mu spokój i spróbowałam dzisiaj, nadal to samo. 🤔wirek: Najgorsze jest to, że weszłam na tą witrynę, a on mi mói, że nie znalazł takiego błędu. 😵

Uruchamiałam ponownie już nie wiem ile razy. 🙁 Może ktoś miał podobnie, ma jakiś pomysł, cokolwiek.
Próbowałam włączyć inną grę, to samo.
flygirl, może to ci pomoże:
https://www.xtremerain.com/how-to-fix-error-0x80010108/
Xboxem zarządzają windows, tak?
Może być, np. że się zresetował do imentu - i trzeba ustawić aktualny czas.
Ogólnie błąd zapobiega zainstalowaniu czegoś. Mogło zabraknąć prądu w czasie aktualizacji - i już kłopot gotowy.
Dzierwczyny pomocy - jak wysłać z Youtuba piosenkę na Mesenggera?
Jestem ciemniak internetowy,a zalezy mi bardzo
czy osoba mało uzdolniona muzycznie (sama nie grająca na żadnym instrumencie) jest w stanie rozpoznać ze słuchu czy ktoś gra na fortepianie czy na pianinie?
Dzierwczyny pomocy - jak wysłać z Youtuba piosenkę na Mesenggera?
Jestem ciemniak internetowy,a zalezy mi bardzo


Najprościej skopiować link (adres strony w youtube) i wkleić go jako treść w wiadomości na messengerze  😉
czy osoba mało uzdolniona muzycznie (sama nie grająca na żadnym instrumencie) jest w stanie rozpoznać ze słuchu czy ktoś gra na fortepianie czy na pianinie?
Jak nie zapomnę, to zapytam jutro mojego tatę, pianstę. Będzie wiedział.
halo dziękuję ci ogromnie. :kwiatek:
halo, Co u Ciebie słychać? (Mało Cię widzę na forum, chyba tylko czasem w dziale końskim.)
I czy ktoś wie co u opolanki? Czemu zniknęła z forum? Przypadkowo mi się klikło na początki tego wątku i zobaczyłam jej post. Kiedyś mega aktywna była.
flygirl, nie ma za co 🙂 Czyli ogarnęłaś, tak?
Julie, dzięki, u mnie wszystko dobrze. Znacząco ograniczyłam swoją aktywność internetową, po całości.
Forum nadal śledzę, nie tak pilnie jak kiedyś, ale jestem w miarę na bieżąco.
Natomiast na pisanie nie bardzo wystarcza czasu; zresztą  mało jest nowych tematów.
O ile kojarzę, to już mija 13 lat na forum 🙂, hektar czasu. Wciągnęłam się w voltę gdy oczekiwałam Najmłodszego, stąd łatwo mi liczyć.
Ówczesne 7-latki dziś mają 20 i wszystko wiedzą lepiej 😉.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 stycznia 2018 19:06
Ja zregenerowac ogrzewacz do rak?
Taki z blaszką?
Chyba trzeba go ugotować.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 stycznia 2018 19:14
Taak, taki z blaszka w środku 😉
przez 5-10 minut we wrzątku aż się rozpuści i wróci do konsystencji płynnej 🙂
Gniadata   my own true love
16 stycznia 2018 17:37
help, mam sąsiada mendę - czasami robi sobie dyskotekę z disco polo taką, że wszystkie ściany mi w pokoju rezonują. wiem, że niby mogę wezwać na niego miejskich czy tam policję za zakłócanie spokoju, ale boję się, że to oleją... poza tym biorąc pod uwagę ich tempo to dyskoteka tego ciula pewnie się już dawno skończy zanim się pojawią... a ja zdążę oszaleć dokumentnie 👿 czy jest jeszcze coś co mogłabym zrobić w tej kwestii (to znaczy poza pójściem i urwaniem mu głowy przy samej dupie)?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 stycznia 2018 17:44
Gniadata, straż miejska czy policja powinni nagrywać zgłoszenia. Jeżeli rozmowa z sąsiadem nie pomaga, a rękoczyny nie wchodzą w grę to nie ma rady ...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się