Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

espana, może będziesz miała szczęście i dojada. Moja koleżanka od ponad 2 tygodni czeka na przesyłkę z hm i sie stresuje, czy dotrze na czas. Koło świat zawsze jest problem bo paczek dużo wiecej a pracujących tam ludzi tyle samo
efeemeryda   no fate but what we make.
18 grudnia 2017 17:04
ja czekałam 3tygodnie na paczkę z hm, a zamawiałam jeszcze w listopadzie  😵
Czym impregnowac buty a'la emu?
Jakiś zwykły spray do impregnacji butów zamszowych wystarczy czy kupic cos ekstra?;-)


Ja impregnuje jakimś najzwyklejszym z Deichmanna
Jest tu posiadaczka Toms'ów w rozniarze 37,5? Mam pytanie 😉
Dziewczyny gdzie znajdę Emu, Uggi w jakichś promocyjnych, dobrych cenach? Szukałam na Allegro ale tam coś słaby wybór.
Dziewczyny gdzie znajdę Emu, Uggi w jakichś promocyjnych, dobrych cenach? Szukałam na Allegro ale tam coś słaby wybór.


Na zalando-lounge jest teraz kampania wyprzedażowa Emu.
efeemeryda   no fate but what we make.
15 stycznia 2018 10:28
tylko już prawie nic z nich nie zostało, a ceny naprawde dobre, chyba, że ktoś ma bardzo niepopularny rozmiar to może jeszcze coś utrafi  😀
Dziewczyny jeśli któraś jeszcze szuka timbów to sklep z Gdyni oddał kilka par na WOŚP, są na aukcjach Allegro 😉
tylko już prawie nic z nich nie zostało, a ceny naprawde dobre, chyba, że ktoś ma bardzo niepopularny rozmiar to może jeszcze coś utrafi  😀


Haha no właśnie - rozmiar 43, serio ktoś nosi taki rozmiar?  🤣
Jakoś mam wrażenie, że co roku te buty stają się droższe a baaardzo chcę upolować sobie jeszcze jedną parę. Najlepiej nie zdejmowałabym ich z nóg 💘
emptyline   Big Milk Straciatella
15 stycznia 2018 10:56
larabarson, moja ciocia :P
Jaaa też 😁 (no, czasem 42;d) ❗ chociaż nie Uggi to mam chyba 40 albo 41 dzięki siostrze, która zamówiła i były na niąz a duże a one jednak sie ubijają i trzeb brać mniejsze.
mils   ig: milen.ju
15 stycznia 2018 21:55
Właśnie też czaję się na UGG. Jak normalnie noszę 36 to brać 36?  👀 Magdzior pisze, że mniejsze, ale jak czytałam wcześniej trochę, to różne głosy są w tej kwestii.
mils bierz normalnie rozmiar w którym chodzisz.
To ja jeszcze z innym pytaniem 🙂 Czy ma ktoras z Was Moon Boots? Jak się sprawdzają w bardzo mroźną zime i czy są tak samo wygodne jak Emu?
emptyline   Big Milk Straciatella
16 stycznia 2018 05:45
larabarson, przyjaciółka ma już któreś z kolei i bardzo sobie chwali, a ona z tych mega marznących.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 stycznia 2018 08:04
wiem, że sezon trochę nie ten, ale szukam trampek. Normalnie noszę tenisówki a la vansy, bo nie mogę chodzić na zbyt płaskich podeszwach (więc te 2cm kauczuku sprawdza się ideolo). Ale chciałabym wrócić do klasycznego dizajnu bo go uwielbiam, i teraz czy znajdę trampki, gdzie podeszwa jest grubsza niż w zwykłych i jednocześnie nie wygląda tak:


tylko jak najbardziej w ten sposób:

?

edit: dobra, znalazłam 😀
labarson Jesteś pewna co do rozmiar UGG zeby brac normalny? bo moim zdaniem sie sporo ubijają i potem po chwili chodzenia robia sie za duze tak mi sie wydaje, moja siostra nosi normalnie 40-41 a UGG jak mierzyla to powinna miec 39 i swoje oddala mi.
pointure   Dresiarz mentalny.
26 stycznia 2018 17:06
Ja melduję, że mimo iż Timby to mój święty graal, są piękne, cudowne i wspaniałe... to nie pasują na moją chudą stopę, a w zasadzie ona nie pasuje do nich.  Lata mi cała pięta na kilka cm w górę, przez co mnie obcierają. I tak leżą i paczają na mnie. Chyba pójdą w świat  😕
emptyline   Big Milk Straciatella
26 stycznia 2018 17:29
pointure, to może masz za duże? One są tak nierówne, że jedne 37,5 mi latały tak, że chodzić nie mogłam, ale drugie 37,5 są absurdalnie idealne.
pointure   Dresiarz mentalny.
27 stycznia 2018 10:00
emptyline nie są za duże, po prostu mam taką chudą kostkę, że muszę mieć buty bardzo dopasowane w tym miejscu. Nie ma szans np. żebym nosiła szpilki bez paska, w ogóle. Wszystko spada  🙁
emptyline   Big Milk Straciatella
27 stycznia 2018 10:43
pointure, ja też mam problem ze szpilkami. No cóż, to przykro. 🙁
widziałyście gdzieś Emu Micro na promocji?
Jesteście w stanie polecić jakąś firmę, która robi naprawdę wygodne buty na obcasie/szpilki? Zaczynam się rozglądać za butami do ślubu. Zależy mi na tym, żeby były wygodne, skórzane, dobrej jakości. Najchętniej ze sklepem stacjonarnym w Warszawie, ale w ostateczności rozważę też zamawianie przez internet typu zalando/eobuwie itp.
Co polecacie? 🙂
Libella, nie napisałaś jaki masz budżet, ale Loft 37 ma stacjonarne butiki w Warszawie i mają przepiękną kolekcję ślubną: https://yesidowedding.pl/ (Szkoda że nigdy nie będę brała ślubu bo chciałabym któryś model  😍 ) Ja nienawidzę szpilek, wszystko mnie od nich boli ale od nich mam jedną parę na wielkie wyjścia - są doskonale wyważone i mogę w nich spokojnie wytrzymać od 15 do 3 w nocy. Skórzane, ręcznie szyte - warte swojej ceny.
Leleiria dzięki, nie wpadłam na to, żeby tam popatrzeć! Akurat buty do ślubu to jest jedna z tych niewielu rzeczy, na których nie chcę oszczędzać, więc te się w miarę mieszczą w budżecie 😉
Przejrzałam i kilka mi wpadło w oko. Tylko widzę, że z rozmiarami krucho...

Edit: ma ktoś doświadczenia z butami Baldowski? Przejrzałam właśnie ich stronę i niektóre wyglądają pięknie  😍
p.s. wpadły mi w oko piękne szpilki w kolorze butelkowej zieleni, raczej średnio do sukni ślubnej 🤣
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 marca 2018 21:14
Libella zapytaj w wątku ślubnym, kilka dziewczyn zamawiało piękne ślubne obcasy z firm szyjących buty do tańca na wymiar - drogie, ale moim zdaniem to jedyne słuszne rozwiązanie jeśli chcesz wytrzymać na obcasach całą noc i jeszcze czuć się komfortowo 😉
Smarcik tak, właśnie czytałam, że sporo osób poleca buty do tańca. Problem w tym, że one mi się kompletnie nie podobają 😡 A chciałabym coś, co będę potem nosić od czasu do czasu, więc szukam raczej po prostu eleganckich, wygodnych (o ile szpilki mogą być wygodnie 😉) butów. Ale popatrzę co tam dziewczyny polecały, może uda mi się trafić na coś, co będzie mi pasować wizualnie.
Ja mam szpilki Baldowskiego. Wygodne to chyba ostatnia rzecz jaką można o nich powiedzieć 😵
Libella, - jak lubisz klasykę - badura, wojas. Z badury mam czarne z okrągłymi noskami, z wojasa klasyczne nude i są super.
R. Polański robi cudowne szpilki, często ciekawe, do zamówienia przez e-obuwie. Moja mama potrafi w nich biegać cały dzień, a ma już swój wiek i pewne buty odłożyła na półkę "piękne, do siedzenia i picia kawy" 😁 Z tej firmy ma już którąś parę i uwielbia.
Fajne strzały ma też Kazar, tylko namiętnie idą w tandetną stylówkę 🍴 Miałam kiedyś od nich botki na szpileczce, jakby wznowili model - biere od razu 5 par. Impreza 18-4 rano, z tańczeniem i nawet nie myślałam o ściąganiu, a były na prawdę wysokie, do tego do założenia wszędzie, na imprezę pod krawat i do spodni.
Libella, ja juz Ci pisałam, że kupiłam tutaj buty http://www.m-but.pl/pl/c/Obuwie-slubne/61 Tylko tutaj raczej takie klasyki, nie wiem czego konkretnie szukasz 🙂 Ja w swoich wytrzymałam całą noc, ale miały tylko 8 cm.

Edit: te mają super kolor http://www.m-but.pl/pl/p/Blazej-2201-fuksja-lakier/3804 😀
Ashtray o kurcze, to mnie dobiłaś, ja się na kilka par już nastawiłam 😵
Przejechałam się dziś nawet do sklepu, który ma między innymi buty Baldowskiego. Przymierzyłam chyba z 20 różnych par, wszelkich możliwych firm. W sklepie Baldowski wydawał się w miarę wygodny, ale wiadomo, to w praniu wychodzi.
Za to bardzo wygodne wydawały mi się buty Bravo Moda. Przymierzyłam kilka par i każda robiła dobre wrażenie. Ktoś kojarzy tę firmę?

Keirashara Wojas mi przemknął przez myśl, bo mam botki zimowe na wysokim obcasie i naprawdę je lubię, cały dzień mogę przechodzić. Wybiorę się tam w wolnej chwili 🙂

Cricetidae klasyki zawsze spoko  😀 A jak piszesz, że wygodne, to tym bardziej chętnie rozważę. Te nawet wyglądają spoko.
Nie mam jeszcze wizji jak te buty dokładnie mają wyglądać, ale na pewno nie chcę nic typowo ślubnego. Tego typu bardzo mi się podobają: Bravo Moda - te frędzle 😜 tylko musiałabym innego koloru poszukać, bo bordo odpada. Takie mierzyłam i też mi chodzą po głowie, bo były naprawdę wygodne. Z Baldowskiego z kolei te (znów frędzle mnie urzekły 😉) . No ale teraz się boję, że będą niewygodne i tu znów kolor... ryzykowny 😉

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się