Szukam wątku na temat "...........". Skierowania do właściwych wątków.

Livia   ...z innego świata
29 grudnia 2017 08:31
Zafira, PW 🙂
Graba.   je ne sais pas
17 stycznia 2018 07:33
szukam wątku o nauce jezyków obcych, jestem pewna, ze było coś takiego, ale szukajka nie pomogła, google tez nie 🙁
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
17 stycznia 2018 08:49
Mamy jakiś wątek o winach? :kwiatek:
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
09 lutego 2018 14:20
Gdzieś tu był wątek o uczciwych sprzedających  👀  :kwiatek:
Wejdź w konie. A nie towarzyskie. Tam na początku jest przekierowanie do uczciwych i nieuczciwych. Piszę z tel więc nie wrzucę linku
0014   Koniarzem zostaje się raz i na zawsze.
15 lutego 2018 11:12
Czy jest oddzielny wątek dla zimowych obozow jeździeckich, albo obozów jezdzieckich dla osób 18+ albo wątek „last minute” gdzie są miejsca na obozach zwolnione z losowych powodów na kilka dni przed?  🏇
Livia   ...z innego świata
15 lutego 2018 17:34
0014, nie ma - jest wspólny wątek dla wszystkich obozów 🙂 http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,14237.0.html
Ircia   Olsztyn Różnowo
16 lutego 2018 20:18
Jest może jakiś wątek o cukrzycy, wyszukiwarka nie pokazuje nic, albo 100 stron nie na temat  🙁
Czy istnieje tutaj jakiś konkretny wątek o grodzeniu pastwisk żywopłotem? Chodzi mi głównie o dobór odpowiednich roślin i docelowo całkowitą rezygnację z płotów na rzecz żywopłotu. 
Livia   ...z innego świata
20 lutego 2018 06:56
Ircia, wątku stricte o cukrzycy nie znalazłam - możesz założyć.

cyprino, dedykowanego wątku nie ma, ale myślę że to się nadaje pod wątek pastwiskowy: http://re-volta.pl/forum/index.php?topic=5973.0
Witam. szukam odpowiedzi na temat tego gdzie mogę zbadać skład i wartości odżywcze paszy... Mianowicie mam konia z dość wrażliwym żołądkiem i idąc za radą veta próbuje sama skomponować odpowiednią pasze i potrzebuje rady gdzie znajdę takie  laboratorium  czy coś takiego :]
desire   Druhu nieoceniony...
25 lutego 2018 18:25
gdzie znajde wątek o tematyce re-voltowych ogłoszeń?  :kwiatek:
W dziale "techniczne".
"Pomoc, uwagi, testy."



desire   Druhu nieoceniony...
25 lutego 2018 18:39
maluda, o widzisz, a ja szukałam stricte "ogłoszenia" 😁 dzięki !
edit: dalej nie widze tam nic dotyczącego nowych ogłoszeń?  😜 👀

edit2: omg, już widze.  😵 😂
Gdzie mogłabym poprosić o wycenę konkretnego sprzętu, żeby nie zrobić off-topu? Końska Rewia Mody?
Livia   ...z innego świata
26 lutego 2018 16:46
To zależy od tego, co konkretnie chciałabyś wycenić - Końska rewia mody jest z zasady o czaprakach i derkach kolekcyjnych, ale są też konkretne wątki o derkach, popręgach, ogłowiach, siodłach, ochraniaczach etc.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 kwietnia 2018 01:29
Szukam wątku dotyczącego pielęgnacji grzywy i ogona, wyszukiwarka mi nic nie wypluwa 🙁 pomoze ktos? :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
02 kwietnia 2018 07:06
CzarownicaSa, jest wątek ogonowy: KLIK i grzywowy: KLIK osobno 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 kwietnia 2018 10:38
Dziękuję! :kwiatek:
Czy jest jakiś wątek z polecanymi blogami, portalami o tematyce branżowej?
Cześć. Mógłby mnie ktoś odesłać do wątku, gdzie mogłabym popytać o porady dotyczące rozdzielenia konia z stadem? Szukałam i nie znalazłam odpowiedniego tematu. Będę bardzo wdzięczna. :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
11 kwietnia 2018 16:11
Malina, ja bym pisała albo w wątku o padokowaniu: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,21913.0.html, albo w wątku o dołączaniu do stada: http://re-volta.pl/forum/index.php?topic=63996.0 🙂
Dziękuje bardzo! 😅 :kwiatek:
Czy mamy wątek o stłuczeniach (końskich)? Znalazlam tylko o krwiakach (ostatni wpis w 2015) a wyszumiwarka nie pomaga.
Livia   ...z innego świata
16 kwietnia 2018 06:19
dziękuję 🙂 jak wpisywalam wszelkie wariacje słowa stłuczenie, to przeglądarka sie czepiała że za mało specyficznie  🙁
majek   zwykle sobie żartuję
18 kwietnia 2018 13:51
czy jest watek o cyber-przestepczosci?
Nie moge znalezc watku o kosmetykach do ciala, helpunku
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się