Stajnie w Warszawie i okolicach

emptyline   Big Milk Straciatella
16 stycznia 2018 14:16
konwalia, a stajnia u aniaagre albo bery7?
emptyline, niestety moja jest prawie 2 razy dalej niż 70 km.
emptyline, niestety moja jest prawie 2 razy dalej niż 70 km.

No i co z tego? Ważne jest, jak opiekujesz się końmi, i że nie trzeba kontrolować Cię 5 razy w tygodniu, a wystarczy do konia przyjechać raz na tydzień, czy dwa.
konwalia, nie wiem, czy już padło, ale Forteca u forumowego Miśka69 spełnia wymagania. Pod względem odległości jest tak na granicy (jeszcze zależy, z której części Wawy patrzeć, wpisałam w Google Maps po prostu Warszawa).
u Miśka69 nie ma już przyjęć.
Megane, optymistka. Połowa koni nie widuje właścicieli częściej niz raz na pół roku 😉. Ale mi to nie przeszkadza bo taki profil stajni. Ale fakt,  że jeśli dla kogoś odległość jest wysoko na liście priorytetów to do mnie jest daleko.b
To świadczy tylko o Tobie :P
Pialotta, i czemu się wyprowadziłaś? I kiedy?
Pialotta, i czemu się wyprowadziłaś? I kiedy?


Bo wszyscy w okolicy więdzą,że to nie jest dobra stajnia  😉
Pialotta, i czemu się wyprowadziłaś? I kiedy?


2 lata temu, ale jestem w miarę na bieżąco
Tylko co do Budzisk - byłam ze 3/4 razy, w tym raz na Hubertusie i za każdym razem konie miały licho pościelone i mało siana. Czyściutko to fakt. Z minusów - hala ma mocno wystające elementy i nie ma band.



Witam Serdecznie Państwa. Chciałabym wypowiedzieć się na tematat obniżenia pensjonatu. Tak pensjonat został obniżony i podwyżek nie będzie. Uważam tę cenę za adekwatną do warunków pensjonatu. Bandy pojawią się napewno w hali ale odrazu Rzymu nie zbudowali
Stajnia Budziska dobre stajnie nie muszą się bronić 😉
Nie mogłam znaleźć oddzielnego wątku, więc wrzucam tutaj. Ma ktoś do polecenia instruktora, który dojeżdża na terenie Warszawy do prywatnych koni? Chodzi mi o sensownego trenera, takiego z dobrą radą i przyjaznym nastawieniem, nie siłowego. Nie takiego szkółkowego służbiste, który przyjedzie równo o godzinie rozpoczęcia jazy i wraz z wybiciem ostatniej minuty wsiądzie w samochód i odjedzie z piskiem opon troszcząc się tylko o płatności. Nie potrzebuję uznawanego specjalisty w skokach czy ujeżdżeniu. Wystarczy, żeby miał warsztat, faktycznie prowadził mnie i konia w dobrym kierunku. Jestem nastawiona na różne półki cenowe, więc nie podam konkretnego przedziału. Jeśli ktoś zna mobilnego i dobrego instruktora, to zapraszam na PW. Najlepiej od razu z podpowiedzią co to za człowiek, jak uczy, jakie ma nastawienie, ceny i numer 😉 Będę wszystkim bardzo wdzięczna  🙇
Do jakiej stajni??? Wiesz "trener" mieszka w Łomiankach to wątpię żeby dymał do Piaseczna nawet za 150zł za trening..bo jak jest dobry to ma swoich ludzi w swojej okolicy

StajniaBudziska też sądzę ,że lepiej dla stajni jak nie bierze udziału w tej dyskusji...bo zazwyczaj jak stajnia się wcina to wychodzi afera...mamy swoje zdanie,możemy się wypowiadać i swoje zdanie wyrażać...Próby kontrolowania każdej opinii i każdego posta nie są fajne...

Już nie wspomnę,że ostatnio dostałam prywatną wiadomość na moim prywatnym FB od jednej ze stajni...no troszkę Pani przesadziła  😲
Do jakiej stajni??? Wiesz "trener" mieszka w Łomiankach to wątpię żeby dymał do Piaseczna nawet za 150zł za trening..bo jak jest dobry to ma swoich ludzi w swojej okolicy


Na ten moment w Polanie. Zobaczymy jak mi się będzie stało, ale pewnie przez jakiś czas właśnie tam  👀
[quote author=RatinaZ link=topic=46.msg2749383#msg2749383 date=1516305468]
Do jakiej stajni??? Wiesz "trener" mieszka w Łomiankach to wątpię żeby dymał do Piaseczna nawet za 150zł za trening..bo jak jest dobry to ma swoich ludzi w swojej okolicy


Na ten moment w Polanie. Zobaczymy jak mi się będzie stało, ale pewnie przez jakiś czas właśnie tam  👀
[/quote]

Linny to najprościej popytać ludzi ze stajni kto do nich przyjezdza i za ile..Można też zerknąć na jakość tych treningów i ogólny wygląd jeźdzca i konia i tego nad czym w danym momencie skupia się trener...Moja znajoma w tej stajni ma "trenera",który potrafi rzucić tekstem: " Jak CI koń zagalopuje ze złej nogi to pochwal,a jak z dobrej to pochwal bardziej"... 😂 😂 😵 😂 Także różni Ci "trenerzy" są
RatinaZ, przy młodym koniu coś w tym jest 😉 Zwłaszcza, że galop ze złej nogi to najczęściej wina złego momentu przyłożenia pomocy.
RatinaZ, przy młodym koniu coś w tym jest 😉 Zwłaszcza, że galop ze złej nogi to najczęściej wina złego momentu przyłożenia pomocy.

Bera koń z tego co wiem lat na ok 10  😉 i podobno jest ujeźdzony do L  😉 w sumie to nie wątek ,więc Bera nie ciągnijmy offtopu,ale tak po prawdzie:jak koń ma odróżnić pochwałę od pochwały bardziej ( bo może umieją  a ja o tym nie wiem)
ash   Sukces jest koloru blond....
18 stycznia 2018 20:27
Polana to „rejon” Szwadronu, Konika,Aromeru i Celinowa, wiec trenerów wielu
[quote author=Linny link=topic=46.msg2749387#msg2749387 date=1516305758]
[quote author=RatinaZ link=topic=46.msg2749383#msg2749383 date=1516305468]
Do jakiej stajni??? Wiesz "trener" mieszka w Łomiankach to wątpię żeby dymał do Piaseczna nawet za 150zł za trening..bo jak jest dobry to ma swoich ludzi w swojej okolicy


Na ten moment w Polanie. Zobaczymy jak mi się będzie stało, ale pewnie przez jakiś czas właśnie tam  👀
[/quote]

Linny to najprościej popytać ludzi ze stajni kto do nich przyjezdza i za ile..Można też zerknąć na jakość tych treningów i ogólny wygląd jeźdzca i konia i tego nad czym w danym momencie skupia się trener...Moja znajoma w tej stajni ma "trenera",który potrafi rzucić tekstem: " Jak CI koń zagalopuje ze złej nogi to pochwal,a jak z dobrej to pochwal bardziej"... 😂 😂 😵 😂 Także różni Ci "trenerzy" są
[/quote]

W stajni też na pewno podpytam. A nóż jakaś perełka przechadza się w tym błocie  🤣 Nie chcę się po prostu ograniczać do instruktorów tej stajni, bo też spora ilość trenerów ma możliwość dojazdu do klienta. Także zwiększę swoje szanse na powodzenie w poszukiwaniu idealnej osoby do treningu  😅 Jak wiadomo, bez trenera to nawet Corofino pucharu Pcimia by nie wygrał. Błądzenie jest kosztowne, nie tylko jeśli chodzi o pieniądze, ale i o mnie, i konia. Znam nawet kilku trenerów ze Szwadronu, ale jakoś niekoniecznie śpieszy mi się, żeby zaczynać współpracę.

Edit: Dlatego chce je ograniczyć do osób polecanych. Nie raz mi już revolta dobrze poradziła  😉
RatinaZ, pochwała trochę (brak wpier...), pochwała bardziej, nagroda 😉.

Linny, w Aromerze się rozejrzyj, może ktoś jeździ w sposób, który Ci się podoba.
W tych okolicach działa również forumowa Dada, aktualnie nie wiem, czy czasowo dałaby radę, niemniej na pewno warto się do niej odezwać.
Hej hej ja szukam jakichś opinii o kj Czubajka i Humorku, ewentualnie czy gdzieś w tych okolicach są jakieś pensjonaty godne polecenia?
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
20 stycznia 2018 16:42
Rudaska8), W Czubajce nie byłam x lat, więc nie za bardzo mam aktualne info, ale patrząc jak było kiedyś to taka mała stajenka, bez hali i nie miała jakiś super warunków, ale mówię, nie wiem jak teraz 🙂
Jeśli chodzi o Humorek to stałam tam też kiedyś z koniem i za te pieniądze kompletnie nie warto. Jak dla mnie straszny syf i hala- balon też szału nie robiła. Zobacz sobie u nas- Stajnia Zielona Koniczynka, ale nie wiem czy są wolne boksy już. Stoję od ponad 2 lat, więc mogę oprowadzić i powiedzieć co i jak 🙂
Potrzebuje aktualnej opinii o szumawie,
Jakie są stajnie w okolicy Warszawy z pastwiskami i halą?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 stycznia 2018 11:33
Dlaczego w Poland Parku non stop szukają pracowników na przeróżne stanowiska? Ktoś jest bliżej tematu?
[quote author=KatarzynaMaria link=topic=46.msg2747576#msg2747576 date=1515796732]
Bardzo proszę o opinie o Stajni Budziska  🙇

Stajnia w Budziskach prezentuję się bardzo ładnie...jak ja tam byłam to nie było jeszcze hali,ale już jest więc super...niemniej jednak martwią "wahania" cenowe. Jak tak byłam (bez hali) cena miała być 800 i 900 w głownej stajni..potem stanęła hala i cena skoczyła do 1100 i 1200 w głównej stajni...z tego co wiem ludzie zaczęli wyjeżdzać i teraz jest 850 i 1000 w stajni głównej...ja bym się obawiała ,że jak stajnia się znowu zapełni to znowu cena podskoczy dość znacznie ( bo umówmy się podwyżkę można przeżyć,no ale nie co 3 miesiace lub nie w kwocie 200-300zł)...także ja bym na to zwróciła uwagę i dokłądnie się dopytała jak to będzie wyglądać ( no chyba ,że stajnia wprowadziła umowy).
Nie wiem jak z opieką,ale z tego co glądałam to warunki dla konia fajne ( stajnia główna), widziałam siano i było bardzo ładne(bela była rozebrana pod dachem żeby się nie kisiła i nie mokła) konie sprowadzane na obiad z pastwisk do boksów a później puszczane ponownie ( to mega plus dla mnie), stajnia główna: widna,przewiewna,wejście do socjala bezpośrednio ze stajni...duży potencjał ma to miejsce. :kwiatek:
[/quote]

Konie po obiedzie nie wychodzą na dwór stoją w boksach. Krótko tam są a przemiał ludzi spory, to już jest znak. Najlepiej się skontaktować z ludźmi, którzy odeszli. Mnie ciekawi czemu w Enklawie były tłumy a był brud, a teraz jak jest czysto to 3konie na krzyż?? Rozmawiałam z Panią na imprezie u nich bardzo miła, uśmiechnięta ale za wiele nie wie. Na korytarzu czysto, ale w boksach już gorzej, słomy jak na lekarstwo, siana też jakoś nie było widać. Za taką cenę raczej oczekujesz kogoś z doświadczeniem i wiedzą. Ktoś w ogóle wie skąd Pani jest i gdzie pracowała? W sensie koni oczywiście.
Trochę ponad rok temu przeniosłam się do stajni w Krakowianach. Jeśli ktoś szuka stajni gdzie jest czysto, bardzo dobra opieka i warunki do treningów to będzie zadowolony. W razie czego zapraszam na priv.  😅 😅 😅
Aktualnie są wolne boksy. Piszę, bo jak rok temu się rozglądałam, to chodzi fama że zawsze kolejka, więc dementuję 😉 
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
25 stycznia 2018 00:41
A ile kosztuje pensjonat w KJ Bingo?  :kwiatek:
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=46.msg2751059#msg2751059 date=1516840881]
A ile kosztuje pensjonat w KJ Bingo?  :kwiatek:
[/quote]

950zł + jak ktoś jest zainteresowany to może dodatkowo wykupić abonament na marchewkę


EDIT. i zapomniałam NAJWAŻNIEJSZEGO, w cenie pensjonatu jest też pranie czapraków, derek (+remont, jeśli coś się porwie - poniżej przykład mojej naprawionej derki zimowej 😀 )
Również, zakładanie opatrunków, podawanie leków, zastrzyków etc. jest bez opłat
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się