Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
24 stycznia 2018 09:42
Czy mamy tu kogoś kto ogarnia Canvę ( https://www.canva.com/ ) i pracuje tam w trybie "Canva for work"? Albo jestem ślepa albo nie umiem tego ogarnąć, ale nie wiem ile dostaje się rachunków, przy przejściu na plan roczny. Czy płacę od razu za rok z góry i mam jeden rachunek czy mimo wszystko przyjdzie ich 12.  👀
[b]Smarcik[/b dzięki,już wiem,co robiłam źle.
Co trzyma ten kruk?



Kruki i inne podobne ptaki często zrzucają podobne kulki z wysokości, żeby się rozłupały i żeby mogły je zjeść. Czy to to i jak się nazywa?
Kastorkowa   Szałas na hałas
24 stycznia 2018 21:21
Często rzucają orzechami i kasztanami, żeby się rozłupały. To wygląda na jakiegoś owoca a to raczej miękkie 😉
No właśnie raz obok mnie ptak rzucał czymś mega podobnym i było twarde 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 stycznia 2018 22:19
Chess, kasztan?
Chess mirabelka? Są te żółte i takie fioletowawo-czerwone.
Dziewczyny, mam dłuuugą zwiewną, wieczorową sukienkę i sandały (takie "ciężkie" z wyglądu) z odkrytymi palcami. Bardzo nie lubię chodzić bez rajstop, a do tych butów pasują tylko takie mocno kryjące  😵
Macie jakieś pomysły co mogę założyć pod sukienkę? Sukienka czarna, ale jak założyłam pod nią kryjące rajstopy to wyglądałam tragicznie 🙁
Kryjące rajstopy nie będą pasowały do balowej zwiewnej sukni, ciężkie sandały raczej też nie 🙁 Jedyne rajstopy jakie mogę polecić to te w sprayu 🙂
espana, sandały na szczęście pasują  💃 Sukienka długa, zwiewna, ale w rockowym stylu, na szczęście nie balowa.
Zawaliłam z kupnem szpilek niestety...Mam jeszcze jakieś czarne sprzed kilku lat, może się z nimi przeproszę na jeden wieczór i założę cieniutkie czarne rajstopy...
Absolutnie brak rajstop odpada - dostaję furii po godzinie 🙁
To absolutnie nie mogą być kryjące 🙁 A sukienka w jakim kolorze?
Plackowata, - a kabaretki? Masz zdjęcie kiecki I butów? Popracowałam trochę w rasjtopkach, może coś podpowiem 🙂
Niestety, do sandałów z odkrytymi palcami nie pasują żadne rajstopy...
Buty bardzo podobne do tych: http://bit.ly/butysandaly
Sukienki fotki nie mam, odcinana w pasie, czarna, do ziemi. Do niej nie pasuje mi nic innego jak cieniutkie czarne rajstopy.

Cień na śniegu - pasują - czarne, 100% kryte. Wystarczy połączyć z odpowiednim strojem i wygląda to genialnie. Często tak w nich chodziłam, jak jeszcze nosiłam wysokie buty 🙁
emptyline   Big Milk Straciatella
25 stycznia 2018 16:08
Plackowata, nie nie nie, żadne rajstopy do takich sandałów. Zgadzam się z Cień na śniegu,. Chyba, że już lecimy mega oryginalnie z kolorowymi skarpetkami etc, ale to trzeba naprawdę mieć styl.
Jakby tak BARDZIEJ w styl rockowy pójść, jakieś dodatki srebrne, duże ostre, makijaż ( aby nie przegiąć) to kabaretki od biedy by pasowały. Bo styl rockowy ma swoje prawa. Tyle, że to co mam przed oczami nijak eleganckie nie będzie. A to chyba nie o to chodzi.
A moze cieliste rajstopy z odkrytym palcem?
Wiem, że z TYMI butami wygląda to super. Nikt się ze mnie jeszcze nie śmiał na ulicy i imprezach a chadzałam tak wiele razy.  🤣 🏇
Nie każdemu musi się to podobać, jeśli uważacie, że nie - spoko. Ze mnie pedant perfekcjonista, więc gdyby wyglądało to aż tak tragicznie to bym się tak nie ubrała  😁
Polecam zjechać na sam dół i zobaczyć przykłady, bardzo podobnie to u mnie wygląda (czarne z czarnym) 🙂 http://www.lovefashionblog.com/?tag=buty-peep-toe-i-rajstopy

Niestety ten styl kompletnie nie pasuje do tej sukienki, dlatego szukam rozwiązania.


Tunrida
pomysł super! Niestety impreza elegancka 🙁 Idę trochę w ten styl (skórzana kurtka), ale nie mogę przesadzić.

Kraja nie słyszałam o takich. Dostanę w Gattcie na przykład?

Bardzo dziękuję za pomoc  :kwiatek:
Widzisz. Te fotki na samym dole są moim zdaniem ok. Tyle, że trzeba właśnie zrobić to celowo. Dobrze wiedzieć co chcemy uzyskać. I jak to wszystko ogólnie jako całość wygląda. ( buty, kiecka, dodatki) Zależy też kto to nosi i jak to nosi.
                         
Jeśli w realu ludzie mówią, że ok, to może tak to właśnie u ciebie wygląda.  🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 stycznia 2018 19:59
Plackowata a nie możesz wrzucić zdjęcia sukienki i butów?  I tych butów na Tobie z rajstopami?

Dla mnie te rajstopy bez palca to jest tragedia, przecież i tak widać że na górze jest rajstopa, fuj fuj..

Jak sukienka jest do ziemi i nie widać co masz na nogach to może załóż po prostu legginsy a stopy zostaw gołe?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 stycznia 2018 21:38
Rajstopy i sandały to koszmarem, tak lekko mowiac 😉
Fokusowa, nieeeee... to co widziałam to był mały, czerwony owoc. Coś jak wiśnia tylko bardziej kuliste i twarde.
Chess, może czeremcha?
Plackowata, - rajstopy bez palców dostaniesz w calzedoni, tak samo dostaniesz tam 5den, które są niemal niewidoczne. W internetach są za to takie opaski z koronki na silikonie na same uda - ja się obcieram w kieckach, bo mam szersze uda niż biodra i mi to umożliwia noszenie kiecek bez rajstop i nerwicy 😉
keirashara - właśnie o to obcieranie ud mi chodzi 🙁 Noszenie szortów i kiecek to dla mnie tragedia, na chwilę pomaga wysmarowanie się między udami talkiem, ale nie będę latać w czasie imprezy się sypać 🤣
Podskoczę jutro do jakiegoś lepszego rajstopowego sklepu i kupię te 5den. Zobaczę jak będą wyglądać i najwyżej założę inne buty (albo kupię buty, może będę mieć wolne 20 minut  😂 ).

Bardzo dziękuję  :kwiatek:
Plackowata, - na beli.pl masz wybór opasek na uda - [url=https://beli.pl/c/18_239/Pończochy/Opaska-na-uda]klik[/url]. Mam ten sam problem i u mnie działają, dzięki temu noszę sandałki i sukienki bez otarć 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 stycznia 2018 18:02
Dziewczyny wyjaśnicie o co chodzi z tymi udami?  :kwiatek:
smarcik, - ja mam taką budowę, że uda mam szersze niż biodra. Ogólnie mam bardzo wąskie biodra, a uda spore (i zanim nastała moda na sylwetki fit bardzo się ich wstydziłam, tak nawiasem), przez co ocieram je o siebie chodząc. Jak więcej pochodzę bez materiału między nimi, to solidne obtarcia gwarantowane - takie z zaczerwienieniem, raz się dorobiłam nawet bąbli... no i to zwyczajnie boli, bardzo niewygodnie się też porusza (albo się kleją do siebie po jakimś czasie, albo potwornie pocą). Nie jest to kwestia do wyćwiczenia, bo moje nogi to w znacznej większości mięśnie, łydki mam mega szczuplutkie 😉 Ot, taka sylwetka. O szortach mogę zapomnieć, jak chce więcej chodzić, krótkich sukienkach też, chyba, że z rajstopami/pończochami. Dłuższe kiecki w lecie ratuje tymi opaskami z linka. Spodnie katuje w dość szybkim tempie przez te uda też... większość zwyczajnie przecieram.
Jeśli chodzi o uda to załóż po prostu leginsy za lub przed kolano i po problemie. Pod długą sukienką nie będzie widać. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się