Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

Może nie do końca w kwestii pensjonatu, ale nie znalazłam wątku na temat poznańskich trenerów. Nieśmiało liczę na to że może coś podpowiecie  🙂

Czy ktoś z Was mógłby polecić (z własnego doświadczenia), kogoś kto zajmuje się zajeżdżaniem/korektą koni?
Kogoś kto ma w tym doświadczenie i robi to dobrze, na spokojnie?

Oczywiście w Poznaniu i okolicach.
Ponawiam pytanie
Stajnia angielska jak najbliżej Poznania
Na pewno są angielskie boksy w stajni Niwka w Puszczykowie, z tego co się orientuje to są tez w Corcelu w okolicach Szczepankowa ale tego nie jestem pewna na 100%.
Corcel ma boksy angielskie, ale raczej nie ma wolnych miejsc. Stajnia nad Stawem, też ma angielskie, ale nie wiem czy jeszcze istnieje. W Babkach, są tez boksy angielskie.
Sa w shadow w obornikach ale to w ch. Daleko i opinie takie sobie slyszalam
A jakie macie w ogóle opinie o stajni w Babkach? W sumie interesuje mnie wszystko, jak z padokowaniem, jak z odpasami, ile kosztuje itp.
Na nie.  😉
Babki nie zrobiły na mnie dobrego wrażenie, stajnia taka sobie. Ceny 650zł, padok mały, który dzielisz z szkółką, padokowanie mają w sumie całodniowe, pastwsika duże, ale podmokłe. Jak popada trochę, to bez kaloszy nie przejdziesz. Takie informacje dostałam, jak byłam tam i pytałam o pensjonat.
Czy stajnia w Żydowie jeszcze istnieje? 😡
Tylko jakieś stare ogłoszenia znajduje...
EDIT: Stałam w Żydowie za czasów kiedy właściciele prowadzili pensjonat i szybko się stamtąd wyniosłam. Teraz ośrodek dzierżawiony, więc mogło się nieco pozmieniać 🙂
boksy angielskie ma jeszcze marianowo.
Dzięki dziewczyny za info :kwiatek:
Boksy angielskie są jeszcze w Szklarzówce w Borkowicach. Z tym, że od Poznania to już kawałek drogi i pastwisk brak.
Kto stoi w Kiekrzu? Prosze na PW ;-)
Czy orientuje się ktoś jak wygląda w tym momencie pensjonat w Baborówku?
Czy są wolne miejsca (2 konie)? Na jak długo konie wychodzą na dwór? (zależy mi aby konie były cały dzień na padoku)
Oraz z jakimi trenerami skoków (wkkw) można trenować na miejscu?


w standardzie konie wychodzą między 7-8 i są do 14 na pastwiskach, latem zwykle wychodzą wcześniej. W zależności jak życzy sobie właściciel - same, w stadzie, w dni tyg, cały tydzień etc.
Na miejscu trenuje Paweł Warszawski, inni trenerzy to już we własnym zakresie jak ktoś się umówi.
Można się dogadać by koń wychodził po obiedzie drugi raz, nawet całodobowo kiedyś jakieś konie wychodziły. 
Aktualnie raczej z miejscem będzie problem, z tego co mi wiadomo na pensjonat jest kilku oczekujących, ale na stronie masz podany numer to z pewnością udzielą Ci aktualne info

Czy ktoś może słyszał coś o pensjonacie na ul. Miętowej? Czy on dalej funkcjonuje?
Z tego co wiem, to funkcjonuje....
Dobre ma opinie? Ponieważ te kropki mnie zaniepokoiły 🙂
Witam, poszukuję pensjonatu do maks 45km od Poznania. Bardzo ważne jest dla mnie by było dobre podłoże i hala! Ponieważ moja szkapka zaczyna mieć chore trzeszczki i tam gdzie stoję jest za twardo. Zależy mi również by były dobrze karmione bo mam dość fit konia, padoki, pastwiska, tereny i komplet przeszkód. Inne dodatki mile widziane jak socjal lub karuzela ale nie są one najważniejsze. Cena do maks 900zł. Dziękuje za odpowiedź 😉
Witam wszystkich :kwiatek:

Potrzebuje waszej pomocy.
Szukam pensjonatu dla 6-9 koni. Pensjonat musi następujące kryteria spełniać ( wiem ze będzie ciężko ) :
-Pastwiska i wybiegi całoroczne
-Hala z w miarę dobrym podłożem
-plac  do jazdy
-normalne siano,słoma i owies
-normalna obsługa
-max 40km od Poznania

Tak naprawdę normalna stajnia gdzie można spokojnie konie trzymać  🏇

A jeżeli nie tak to inaczej  🤣

Cała stajnia do wynajęcia lub dzierżawy. Kryteria;
-stajnia na min 10 koni
-wybiegi/pastwiska
-możliwość zamieszkania
-plac do jazdy
-hala tez by była fajna
-max 50km od Poznania
itd

dziękuje z góry za pomoc



Witam wszystkich :kwiatek:

Potrzebuje waszej pomocy.
Szukam pensjonatu dla 6-9 koni. Pensjonat musi następujące kryteria spełniać ( wiem ze będzie ciężko ) :
-Pastwiska i wybiegi całoroczne
-Hala z w miarę dobrym podłożem
-plac  do jazdy
-normalne siano,słoma i owies
-normalna obsługa
-max 40km od Poznania

Tak naprawdę normalna stajnia gdzie można spokojnie konie trzymać  🏇

A jeżeli nie tak to inaczej  🤣

Cała stajnia do wynajęcia lub dzierżawy. Kryteria;
-stajnia na min 10 koni
-wybiegi/pastwiska
-możliwość zamieszkania
-plac do jazdy
-hala tez by była fajna
-max 50km od Poznania
itd

dziękuje z góry za pomoc

Napisałam wiadomość priv, pozdrawiam 😉




Hej tak luźno poszukuję boksu dla konia do 20 km od Poznania radzę w rejonie morasko/ Rokietnica. Hala mile widziana ale nie obowiązkowa do 600 zl
http://ogloszenia.re-volta.pl/od-marca-dwa-wolne-boksy-morasko--poznan/o/57197/?lokalizacja=15&sortowanie=0

Tu masz wolne boksy, hali brak, ale jest duży plac, blisko las, codzienne padokowanie, owies, siano i słoma z własnych upraw, a w sezonie pastwiskowym możliwość korzystania z łąki.
Polecam.
Witam
Poszukuję pensjonatu dla konia  w okolicach Gostynia. Jakby ktoś coś słyszał proszę o kontakt 🙂
Wiecie może, gdzie ktoś w okolicach Poznania, ważne z dojazdem MPK. Ma wolny boks w stajni przydomowej, dla wałaszka, nie dużego konia?
MalinaZGryzina, nie koniecznie przydomowa stajnia, ale Foltyn ma teraz wolny boks, jeśli odpowiadają warunki i odległość to warto zajrzeć 🙂
O tak, do Foltyna zdecydowanie warto zajrzeć jak ma coś wolnego.
U Foltyna odpada. Zależy mi na małej, przydomowej stajni. Na razie pytam orientacyjnie, bo jak nic się nie znajdzie, to zwiększe pole poszukiwań. Jednak póki mam czas, to chciałabym znaleźć, coś na czym mi zależy.
Na Morasku na przeciwko cmentarza masz małą przydomową stajnię na kilka sztuk koni. Czy prowadzą pensjonat nie wiem, namiarów w necie też nie znajdziesz. Trzeba by się tam pofatygować osobiście i zapytać bezpośrednio.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się