In memoriam

Szkoda ... mam jego wnuczkę
Wczoraj De Niro, a dziś Clinton  😕
Oj Clinton 😕
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
24 października 2017 18:48
w miniony weekend odszedł od nas Lek. wet. Włodzimierz Woźniak
11.09.2017 Orkisz
Floro (ok. 1986 - 2017)

Był koniem wyjątkowym. Co z tego, że bez rodowodu i rasy, a także z krzywym ogonem. Floro potrafił wszystko - skoki, ujeżdżenie, woltyżerka, zaprzęg, a nawet kopnąć, gdy miał przytrzymaną w górze przednią nogę. Nie lubił się nudzić, dlatego często rozrabiał pod początkującymi. Nie od razu. Najpierw czekał, że może coś mu zaoferują, choć kilka wolt, a nie tylko bieg w kółko wzdłuż płotu. Był bardzo mądry. Pamiętam jak ostentacyjnie odwracał się do mnie zadem, gdy rozdawałam koniom smakołyki. Nie lubił suchego chleba, ale dla niego miałam jabłko, jedno, jedyne. Nie żeby coś miał do jabłka, zjadał je potem, ze żłobu, nie z mojej ręki, gdy już minęłam jego boks. On wiedział, że jestem w stajni tylko na chwilę, jak każdy student przede mną i po mnie, że ja odejdę, a on zostanie i nie ma po co się przyzwyczajać. Miał rację. Nie widziałam, go od 13 lat, a jednak dziś, gdy dowiedziałam się o jego śmierci, chce mi się płakać. Należał do koni, których się nie zapomina.

Pięknego wieku dożył. Nie jestem na bieżąco i myślałam, że już żadnego konia z tamtej ekipy dawno nie ma... Może wreszcie ma swojego człowieka? Niektóre konie nie powinny być takie szkółkowe i w sumie niczyje.
Na pewno żyje jeszcze Kwadrans.
Ale wydaje mi się, że Hrewt, Lotos i Cynia też jeszcze żyją, choć już bardzo dawno niczego o nich nie słyszałam.
My też pożegnaliśmy we środę przedświąteczną staruszka, 29-latka  🙁
Durhan młp, Eksport- Duala po Przedświt XIII-4
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
27 grudnia 2017 21:04
Bombal, Durhan gniady który był na podkarpaciu?
Bombal, współczuję :-(
Maximus 23.03.2003 - 31.12.2017
maleństwo   I'll love you till the end of time...
01 stycznia 2018 09:30
Niuniowa, o rany, młody chłopak jeszcze i całe życie razem... Rany, tak mi przykro...
W wieku mojej Ali. Przykro mi bardzo, współczuję.
Niuniowa, przykre strasznie. Trzymaj się jakoś 🙁
Niuniowa, to jest tak strasznie niesprawiedliwe. Trzymaj sie jakoś .
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
01 stycznia 2018 14:41
Niuniowa, bardzo mi przykro...
Smutno tak bardzo  😕 😕 😕
Walczyliśmy o niego do samego końca. Serce mamy w kawałkach.
Niuniowa,  przykro mi, trzymaj się.... jakoś 🙁
Niuniowa, o jak smutno 🙁
desire   Druhu nieoceniony...
01 stycznia 2018 18:48
Niuniowa, bardzo mi przykro, ściskam  :przytul:
bardzo mi przykro 🙁((
Bardzo przykro 🙁 Jeszcze w taki dzień... Znam to uczucie i łączę się w bólu ;(
Niuniowa, trzymaj się!!
vissenna   Turecki niewolnik
09 stycznia 2018 21:12
Na razie napisali tylko, że od 3 tygodni jest w śpiączce po wylewie i rokowania są bardzo słabe.
1987-2018 Gaskonia
Widziałam ją jeszcze w sierpniu, była cudowna, kochałam jej hreczkę 🙁
KoniaraHors   Pamiętaj ,będę z tobą galopować do końca
21 stycznia 2018 21:17
1979 - 2017 Dora , byłam przy niej od 24 lat  . Co najlepsze uczyłam się przy niej chodzić i właśnie przy niej powiedzialam pierwsze słowo : "Dola " . Odeszła co prawda w listopadzie ,ale nadal nie mogę się pozbierać .
KoniaraHors  :przytul: jak ktoś (coś) jest tak długo obecne w naszym życiu to już zawsze będzie się tęskniło.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się