Końska Rewia Mody XII (2018)

anai turkus powiadasz  😁 może zamiast niciaka bedzie jarpol  😁
wątek zamknięty
ontaria ja mam łezkę zielono-granatową Jarpolu🙂
Mimo, że łezek nie lubię to ta kocham miłością wielką 🙂


wątek zamknięty
BlueHorse, to właśnie mój drugi typ! Mega ładna jest. I podoba mi się profilowanie. W lutym chyba się skuszę jednak  🙂
wątek zamknięty
Piękny padzik od okunki do mnie dotarł 😍 Tak na sucho na razie, bo nie mogę go siodłać.

edit. oj, foty wielkie
wątek zamknięty
Wszystkie Fotki - Ekstra 🙂
wątek zamknięty
budyń strasznie in mi się podoba ten pad 😍
wątek zamknięty
co myślicie  o tym czapraku ? dla rudego 😉 bo dla mnie kolor jest mega 🙂
https://www.horselayette.pl/index.php?id_product=24&controller=product
wątek zamknięty
Na rudym będzie szał 😍
wątek zamknięty
kucykowa pytasz czy czaprak z Twojego sklepu internetowego będzie pasował na Twojego konia????  👍
wątek zamknięty
budyń, - czaprak ekstra! I jaki macie piękny śnieg 😍 U nas co napadało, to stopniało, potem zamarzły resztki i są fragmenty lodu pośród błota 🙁
kucykowa, - za tą cenę można mieć czaprak pewnej firmy, a nie no name, gdzie jakość jest niepewna 😉

A do mnie idzie kropkowa derka z caballa 😀 I już przebieram nogami, bo nie mogę się doczekać.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
24 stycznia 2018 12:25
Kochani pilnie potrzeba pomoc
Wood czy granite?

PS. Granite jest czarny?
wątek zamknięty
lusia722, - granite jest czarny ze złotym brokatem. U Quanty możesz zobaczyć jego fotki. Co do wyboru nie pomogę, bo dla mnie oba są piękne... Granite może się super zgrać z Księciem, a Wood doda koloru i też może super wyglądać.
wątek zamknięty
lusia722 dla mnie bezdyskusyjnie granite. Sama się na niego czaję, ale mam ważniejsze wydatki :/
wątek zamknięty
lusia722, granite jest całkowicie czarny. Jak dopiszę światło, to zrobię jego zdjęcie koło starego blacka, jedyna różnica to kolor brokatu.

Niestety w wyborze czegoś dla Twojego kuca nie pomogę, obydwa będą wyglądały szałowo 🙂
wątek zamknięty
Ma ktoś może zdjecie Anky ruby lub jakiegos innego bordo na kasztanie? plis  :kwiatek:
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
25 stycznia 2018 17:43
Mogę Ci jutro pstryknąć Ruby na takim kasztanie  :kwiatek:


Quanta ma w galerii zdjęcia na Cebuli, ale ona to czekoladowa bardziej niż ruda  :kwiatek:
wątek zamknięty
No właśnie mój rudy taki jak Twój a Cebula chociaż śliczna to nie da mi tego co chcę. Bardzo proszę o zdjęcia :-)
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
25 stycznia 2018 18:05
To jak jutro po południu skoczę do stajni to machnę Rudej fotkę chyba, że ktoś mnie wyprzedzi  :kwiatek:
wątek zamknięty
Pytanie do szczęśliwych posiadaczek ANKY Ruby- czy macie również owijki? jakie pasują, prócz oczywiście tych dedykowanych? 🙂 :kwiatek:
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
29 stycznia 2018 12:55
[quote author=Monia_lol link=topic=101620.msg2752285#msg2752285 date=1517214828]
Pytanie do szczęśliwych posiadaczek ANKY Ruby- czy macie również owijki? jakie pasują, prócz oczywiście tych dedykowanych? 🙂 :kwiatek:
[/quote]

Do wszystkich kolekcji Anky pasują idealnie owijki busse z tego samego sezonu, z którego są pady 🙂
wątek zamknięty
Ja się zggapiłam i owijek nie kupiłam, ale również poszukuję pasujących. Busse powiadasz?
wątek zamknięty
Czy ma ktoś zdjęcia Anky wood inne niz katalogowe?
Zamówiłam taki w P-K, na paragonie mam kolor wood ale on wygląda identycznie granite.
Czy granite jest czarny czy ciemnobrązowy? Czaiłam się na pad w ciepłym dosć jasnym odcieniu a ten zdecydowanie taki nie jest.

edit.: dołączam zdjęcie, w rzeczywistości jest bardziej brązowawy.

wątek zamknięty
Stronę temu quanta wrzucała zdjęcia. 😉 I pisała też, że granite jest czarny.

Jak ci się Wood nie podoba, to ja chętnie przygarnę. 😎
wątek zamknięty
flygir Dzieki. Faktycznie był stronę temu. Moim zdaniem przysłano mi kolor granite a nie wood.

Mam już czarny Anky, nie potrzebny mi taki 2 "nudny kolor" zawłaszcza na ciemnogniadego. Eh eh... 😕
wątek zamknięty
Martita   Martita & Orestes Company
29 stycznia 2018 15:12
tuch Niezależnie jaka nazwa koloru jak sam pad się.Tobie nie podoba to może zwrot lub wymiana?
wątek zamknięty
tuch, to jest na 1000% granit, on ma wyraźny kontrast między rdzawym gumowanym logo, a czarnym materiałem. W wood tego kontrastu nie ma, logo jest ton w ton jak pad.

wątek zamknięty
Dzięki Q. Okazało się, że zaszła pomyłka i jest to kolor granite. Będę się starać o wymianę.
wątek zamknięty
Wiadomo już coś o kolorach nowego, wiosennego eskadrona?  👀
wątek zamknięty
Czy kantary eskadrona zapinane z jednej strony wypadają mniejsze, niż te dwustronne? Czy kantar ze starszej kolekcji może być mniejszy, niż obecne? Kupiłam nici z 2010, niby full, a ledwo swojego konia zapinam 🙁 I już nie wiem, czy to cob, czy to taki mniejszy full jest. I nie wiem, czy przypadkiem nie kupowałam coba z założeniem "bo w full mam dużo zapasu, to się zmieści" 😵 I teraz nie wiem, czy puścić w świat, czy próbować wymienić na full, bo to jednak cob 😵
wątek zamknięty
keirashara, chyba tak. Ja na łeb mieszczący się w fulla na przedostatnią dziurkę w tych regulowanych jednostronnie zmieściłam coba regulowanego obustronnie dając z dwóch stron na te ostatnie dziurki. Z resztą, mam wrażenie że różne kolekcje i warianty mają różne wielkości bo posiadając 4 Eskadrony, każdy ma trochę inne długości tych regulowanych pasków.  😵

Ja tymczasem szukam czapraka, który będzie pasował do tej koszulki treningowej:
[img]https://cdn.shopify.com/s/files/1/0901/0064/products/Blue_Base_Layer_front_grande.jpg?v=1493219065[/img]
Jakieś pomysły?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.