Kącik WKKW

Tutaj też widywałam małe kornerki, tutaj jeden którego wraz ze mna skakała 8 letnia dziewczynka która już drugi sezon startuje w wkkw  👀.
Taki o:

Mozii, zatem wstawię jeszcze kilka fotek z przeszkodami 😉

Zorilla, ale fajnie 🙂! No właśnie i o coś takiego wprowadzającego mi chodzi. U nas tego nie widziałam, ewentualnie kłodę z korą i bez kory 😉. A ten Twój siwek wygląda na bardzo pozytywnego jegomościa z chęciami do pogalopowania sobie 🙂. Ośmiolatka mówisz - nieźle 😲!

majek, byłoby super! Jadę jutro do Munstead, za dwa tygodnie na hunter trial też do Munstead i 7ego października do Tweseldown, a potem zdaje się za dwa tygodnie do Tweseldown jeszcze raz 🙂.

halo, i wychodzi na moje- naszym rodzimym krosom dużo jeszcze brakuje 🤣 😉.

Zeszłoroczne halloweenowe BE80 w Aston Le Wells:





Cała niemal trasa była przystrojona w temacie Halloween. Zabawne to było bardzo 🙂.

Edit. literówka








czeggra1, wychodzi na moje 🙂 i na twoje 🙂 - naszym rodzimym krosom jeszcze Wiele brakuje.
Można sobie obejrzeć dzisiejszy kros MPMK ze Strzegomia:
halo Dzięki!!  :kwiatek: Siedzę i odświeżam jak głupia wyniki krosu na zawodykonne a tam pusto, nie wiedziałam, że jest relacja online 😤
A ja u mnie nie można filmu odtworzyć 😕 😕 😕.
naprawdę? a z telefonu czy z komputera też nie? Bo mi na telefonie też nie szło, działa jak się pzrełączy na wersję na komputer, chyba, że poza PL zablokowali odtwarzanie🙁
Magdzior, przepraszam że odpisuję sporo po czasie. Obejrzałam z komputera - dzięki za sugestię :kwiatek:.

W między czasie przejechałam moim kasztanem 2 krosy na trasie BE100 😅. Za tydzień kolejne podejście do tematu i koniec sezonu. Następnie od grudnia zamierzamy pojeździć combined trainingi (ujeżdżenie i parkur wkkwowski). Natomiast zima z trenerem szykuje się, zgodnie z jego zapowiedziami, mocno ujeżdżeniowa z przerwą od czasu do czasu na gimnastykę.

Jestem tutaj jedną z wielu 40 letnich i starszych pań amatorek, które bawią się. Nikt nie dziwi się, że chciałabym startować, rozwijać się jeździecko. Ostatnio, na zawodach, widziałam starszawą panią ( mogła mieć 70 lat, może i ciut więcej) z luzakującą jej koleżanką w tym samym przedziale wiekowym - to był super obrazek.

Fotki przeszkód z „moich” brytyjskich stów:






Coffin abc po łuku (część w tej klasie "c" stoi po lewej stronie - akurat ludzie stoją przy tej przeszkodzie):

Część „b” i „c” z coffinu ze zdjęcia wcześnie


Gwoli ciekawostki Badminton 50 lat temu: http://eventingnation.com/fridaythrowback-video-from-world-equestrian-brands-bada-badminton/
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
22 października 2017 11:36
Mistrzostwa Świata Młodych Koni

Cross Country
Skoki
[quote author=_Gaga link=topic=815.msg2709669#msg2709669 date=1504445238]
Dobrze, że czerpiemy jednak wiedzę z zachodu (Jung, Dibo). Szkoda tylko, że PZJ w tym nie uczestniczy (vide zmiana trenera kadry na ... w sumie na nikogo?)
[/quote]

Na Pawła Śnieguckiego?  🤔
[url=http://www.horseandhound.co.uk/news/julia-krajewski-samouri-du-thot-b-sample-germany-loses-european-silver-medal-637207?utm_content=manual&utm_campaign=socialflow&utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_term=horseandhound&utm_source=m.facebook.com&utm_medium=referral#Xu4cyb4CUbHefp2z.99]KLIK[/url]

Jakieś komenatrze? Zawodniczka ma albo pecha, albo niedobór mózgu, albo ktos jej pomógł w pechu. Cała historia jak dla mnie troche dziwna ale ciekawe co sadza osoby bardziej w temacie?

Skróciłam ten niebotycznie długi link.
Tłumaczenie raczej typowe, niestety. Trudno uwierzyć w taki przypadek...
Ale jaki przypadek? Czy pech? Przecież wiadomo, że ona nie podała nic koniowi ani nikt z jej ekipy jako faworyci.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 listopada 2017 08:00
Perlica,  a skąd wiadomo?
Ale jaki przypadek? Czy pech? Przecież wiadomo, że ona nie podała nic koniowi ani nikt z jej ekipy jako faworyci.

A kto niby podał lek przeciwbólowy? Stajnie były dobrze ochraniane, ogrodzone, monitorowane. Raczej nie ma opcji, aby ktoś obcy podał koniowi lek...
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 listopada 2017 09:50
Nie chcę nic spekulować, ale dobrze rozumiem, że to lek przeciwbólowy? Moze obawiano się, że koń skończy jak później Banderas - wyleci po przeglądzie. 
Perlica ciekawe skąd takie informacje...
Facella, z logiki?
Przecież jak jadę na faworycie czy w drużynie faworyta to go nie szprycuje, bo wiem że mnie pewnie wezmą na doping.
_Gaga, tak pilnowane, że byłam w środku nie będąc tym razem luzakiem, byłam towarzysko.
Ja nie wiem kto podał... ale ktoś na pewno.
Z drugiej stony będąc faworytem tymbardziej nie chce się wypaść jak koń nie przejdzie przeglądu, będzie się chu*owo czuł etc... Także na dwoje babka wróżyła...
Perlica, jak faworyt nie przejdzie przeglądu po tym , jak Betina Hoy odpadła , to cała drużyna idzie w cholerę, więc nw dwoje babka wróżyła...
Hej dziewczyny, wiecie może gdzie w Mazowieckim będą odbywały się jakieś zawody crossowe w 2018, lub gdzie mogę zasięgnąć takiej informacji 🙂 ? Byłyby to moje pierwsze crossówki, więc zależy mi raczej na tych niższych konkursach, coś do około 100 cm
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 listopada 2017 19:46
Projekt kalendarza PZJ na 2018r., dyscyplina WKKW: klik
Facella a w dyscyplinie wkkw nie ma 3 dyscyplin? Bo mi zależy tylko na crossie
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 listopada 2017 19:57
Yyyy nie wiem czy da się wystartować w samym tylko crossie. Może na jakichś towarzyskich zawodach się tak da. Ja się nie spotkałam z takim przypadkiem.
WKKW to jedna dyscyplina złożona z 3 prób, ujeżdżenia, crossu i skoków.
lupus12, z tym, że nie ma dyscypliny kros... WKKW to 3 próby. Na zawody typu kros / Hunter musisz się udać na Wyspy...
Można wystartować tylko w krosie, choć zaleca się wcześniejszy start w ujeżdżeniu lub skokach.
Czy ktoś z forumowiczów mógłby podpowiedzieć mi, gdzie w sieci znajdę szczegółowe informacje wg jakich przeliczników / zasad oblicza się wyniki w WKKW (przeliczanie % z ujeżdżenia na pkt karne do wyniku całościowego itp.)?
Z góry serdecznie dziękuję :-)
ibmoz Takie informacje są w przepisach na dany rok, teraz nie śledziłąm na bieżaco i nie wiem czy już na 2018 są i czy są zmiany (bo coś słyszałam plotki, że mają być? ale nie wiem czy to potwierdzone).

Do tej pory wynik w % odejmowało się od 100 i to co wyszło x1,5.
Magdzior, dziękuję  :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 stycznia 2018 22:27
FEI będzie wprowadzało zmiany i punkty karne to będzie po prostu 100%-wynik z ujeżdżenia, bez mnożnika. Ale przyznam, że nie wiem, kiedy to ma wejść.

Coś wiadomo na temat organizacji MP Seniorów w tym roku? Miejsce, termin? Słyszałam plotki, że mają się w ogóle nie odbyć  🤔
Hej dziewczyny, wiecie może gdzie w Mazowieckim będą odbywały się jakieś zawody crossowe w 2018, lub gdzie mogę zasięgnąć takiej informacji 🙂 ? Byłyby to moje pierwsze crossówki, więc zależy mi raczej na tych niższych konkursach, coś do około 100 cm


26-27 maj Janów Podlaski klasy LL,L,P
Lubelskie ale graniczące z mazowieckim
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się