Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Nie słyszałaś o klonowaniu?  😂
vissenna, Strzyga, faktycznie - i trzy ogniwa to mało na nos, i miejsce nie to.
A tam w ogóle są takie wynalazki, że dech zapiera 🙁
W zasadzie podpadają pod "co się zobaczyło to się nie odzobaczy" 🙁, brr.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 stycznia 2018 20:11
Moim zdaniem USA to stan umysłu, dlatego wcale mnie to nie dziwi.
Strzyga, masz w 100% racje. Nawet nie wiesz jak bardzo trafiłaś w sedno  😁 😁
emptyline   Big Milk Straciatella
27 stycznia 2018 19:58
"Łatwo go złapać, nawet gdy się wyłączył, więzi i stoi spokojnie, aby się wykąpać, oczyścić, przywiązać i zamontować." 🤣
Bo google translate z polskim nie daje rady  😁 ale chociaz mozna sie posmiac
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 stycznia 2018 20:22
Ómarłam
"Jest bardzo spłukany, nigdy nie próbuje oszukać swojego jeźdźca (nie jest kwaśną szopą), "
emptyline   Big Milk Straciatella
27 stycznia 2018 20:57
" Nigdy nie gniot, nigdy nie ma powodu, by rzucić lub zaokrąglić długopis ... po prostu chodź i idź" 😍
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
27 stycznia 2018 21:06
Popłakałam się ze śmiechu czytając to ogłoszenie. I co mi się przypomni to chichram się bez opamiętania.
Złamany uczciwy wałach, który nigdy się nie odradza. 😁
Zawsze może zebrać i doktorować bydło, cokolwiek to oznacza  🏇 nie mogłam doczytać, bo się prawie dusiłam ze śmiechu. Tłumaczenie, klękajcie narody.
Mnie by interesowały doskonałe ładunki i zaciągi. Robią wrażenie 😁

Łatwo go złapać, nawet gdy się wyłączył.  😂
Powiedzcie mi, bo może się nie znam: Jaki jest sens i cel ładowania się młodemu koniowi pierwszy raz na grzbiet bez siodła  🤔wirek:
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/59562
Powiedzcie mi, bo może się nie znam: Jaki jest sens i cel ładowania się młodemu koniowi pierwszy raz na grzbiet bez siodła


Chęć doświadczenia przygody życia 😁
vissenna   Turecki niewolnik
28 stycznia 2018 00:54
Albo chęć przegonienia Elon'a Musk'a i SpaceX'u w wyścigu na orbitę?  😎
Komu komu, robi sekrety i jest po treningu naturalowym, co więcej regularnie "wędkowania" (chyba na rybki chodzi z właścicielem i uczona wędkowania  🏇 )
https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-klacz-CID103-IDrGiXj.html#fa145c0704
sotniax, z tego ogłoszenia lepsze zdanie to jak dla  mnie : w korytarzu skacze przeszkody powyżej 100 cm, klacz ma duży potencjał skokowy  😂
A co to są sekrety i wędkowania ???  😲 Ale cena , super  😀 😀 😀 Do fajnej rekreacji jak znalazł .  😉

P.S Myślę że jeszcze na ścianie wschodniej można coś tanio kupić do rekreacji czy lekkiego sportu .  😉
Smok10, czepiasz się słownika,werkowanie po prostu
Smok10, czepiasz się słownika,werkowanie po prostu


Ok. A sekrety ???  🙄
bnw   This is how I make the world my claim!
29 stycznia 2018 09:53
Ogłoszenie z telefonu, autokorekta popsuła. Bóg jeden raczy wiedzieć, co jeszcze tam jest prawdziwe, a co wymyśliła Sztuczna Inteligencja...
[quote author=Perlica link=topic=190.msg2752296#msg2752296 date=1517217373]
Smok10, czepiasz się słownika,werkowanie po prostu


Ok. A sekrety ???  🙄
[/quote]

Skręty jak mniemam 🙂
Powiedzcie mi, bo może się nie znam: Jaki jest sens i cel ładowania się młodemu koniowi pierwszy raz na grzbiet bez siodła  🤔wirek:
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/59562


Moim zdaniem sens żaden, ale kto co lubi. Natomiast inna rzecz zwróciła moja uwagę. Ja bojaźliwa nie jestem, ale nie porwałabym się na zajeżdżanie konia w czapce na głowie  😵 - kurczę naprawdę nie wiesz co nawet najspokojniejsze i niezbyt wysokie zwierzę wymysli jak mu nagle wyrośnie drapieżnik za uszami ...  🤔 chyba, że komuś głowy nie szkoda.
ja też bym w czapce nie wsiadała a do tego zajeżdżanie bez siodła. Bo może się skończyć tym, że koń się wespnie i przewróci z jeźdźcem.
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
29 stycznia 2018 10:56
Jak robi skręty to rzeczywiście naturalowy koń. Dzieci kwiaty normalnie. Ciekawe, czy uprawia wolną miłość?  😜

Pomijając wystawiane ogłoszenia z telefonu i nie przeczytanie treści przed zatwierdzeniem  🙄

To nie jest koń do rekreacji jak znalazł. Stoi jak byk: dla dobrego jeźdźca. Czyli nawet jeśli da się wykorzystać ten jej "duży potencjał skokowy", to trza się nieźle namęczyć. A kto się będzie męczył dla 100-110 cm? Na te wysokości to mają być konie miłe, sympatyczne, chętne, szczere i jezdne, czym spokojnie nadrobią brak potencjału. Na takich koniach początkujący jeździec będzie mógł się komfortowo uczyć, a nie modlić się o życie. Rzykać ma uczyć ksiądz, nie koń.

Jeśli ktoś rekreacyjnie chce sobie tylko od czasu do czasu skoczyć 100-110 dla fanu, bez parcia na szkło, to dla niego też lepszy w/w miły i szczery bezpotencjał.

Jeśli ktoś lubi walczyć o życie w konkursach 100-110 i lubi rzykać, to koń dla niego.

to jest mocne 😀 https://www.olx.pl/oferta/kon-do-zwierzat-CID103-IDrnVzn.html#fa145c0704  kocham ogłoszenia na olx z lubelskiego  🏇
sotniax, to przerosło moje możliwości percepcji  😜
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/60104


słaby wybór głównego zdjęcia do ogłoszenia 🙄
ta.pl/img/foto_konie/duze/228807.jpg[/img]

słaby wybór głównego zdjęcia do ogłoszenia 🙄


e tam słaby, pokazane skrajne możliwości konia 😀  brawo dla autora za szczerość  👍
vissenna   Turecki niewolnik
29 stycznia 2018 12:45
I tan galop w fotelowym dosiadzie z koniem totalnie zawalonym na przodzie.  😲
Ale ważne, że pro ganasz jest!  😀iabeł:
Jeśli trening tego konia wygląda tak, jak na zdjęciach, to omijać szerokim łukiem. Do tego 6 letni koń "w treningu" a sylwetka (mini klatka piersiowa) jak u podjezdka. Mówi to chyba wszystko o jakości "treningu".
Nope, nope, nope...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się