moda, ciuchy etc...

Kastorkowa   Szałas na hałas
26 stycznia 2018 12:17
Właśnie taki nalepiany odpada bo sukienka ma z przodu siateczke jako dekolt która się ciągnie do pasa i będzie widać łączenie między miseczkami czego chce uniknąć ale coś do podtrzymania by się przydało. Podjadę może coś znajdę.
emptyline   Big Milk Straciatella
26 stycznia 2018 16:40
Dziewczyny, help, czy ktoś u siebie w Stradivariusie widział może te dwie rzeczy? Rozmiar M, kurtka może być S i może być ewentualnie szara lub różowa. Na stronie już nie ma, a ja się zgapiłam z zakupem. 🙁 Ewentualnie gdzie mogę coś podobnego dostać?

smartini   fb & insta: dokłaczone
27 stycznia 2018 20:30
emptyline, mogę zerknąć jutro w krakowskim Kazimierzu 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
27 stycznia 2018 20:50
smartini, byłabym wdzięczna, jeśli przy okazji będziesz.  😍
smartini   fb & insta: dokłaczone
29 stycznia 2018 08:52
emptyline, niestety nie widziałam ani jednego ani drugiego 🙁
emptyline   Big Milk Straciatella
29 stycznia 2018 16:05
smartini, dziękuję :* Moja mam też nie znalazła, no cóż, moja wina. Zapomniałam, że miałam kupić więc o długiej sukience pomarzę sobie jeszcze trochę :P
emptyline, - zerknę w środę u mnie, mieszkam na zapupiu, to może się ostało 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
30 stycznia 2018 06:56
keirashara, dzięki :*
efeemeryda   no fate but what we make.
30 stycznia 2018 07:48
dziewczyny czy któraś z Was kupowała coś może na goodlookin ? Zamówiłam kurtkę i właśnie wyczytałam, że to badziewna chińszczyzna - brawo ja  😵
ale mają też dużo pozytywnych opinii, więc wciąż się łudze,że coś sensownego przyjdzie...
smartini   fb & insta: dokłaczone
30 stycznia 2018 08:04
efeemeryda, ale jak wyczytałaś, że badziewna chińszczyzna? 😉 Samo 'Made in China' jeszcze nie znaczy, że badziwie, te czasy minęły, teraz Wietnam jest królem chamskich podróbek 😉
Efemeryda-ja zamawialam kurtkę zimową.To prawda jest to chińszczyzna ale całkiem dobrej jakości.Ja co prawda musiałam zwrócić kurtkę-odbiegala kolorem i trochę krojem od zdjęcia i wygladalam w niej fatalnie.Ze zwrotem też nie było problemu.
efeemeryda   no fate but what we make.
30 stycznia 2018 10:35
smartini lubię chińskie rzeczy, dużo zamawiam na ali, ale wyczytałam takie opinie w googlach  🤔
andzia 1 a jak rozmiarówka ? bo boję się, że nie wejdę  😵
efeemeryda, moja znajoma kupiła tam kurtkę zimową, ale odesłała, bo kolor inny niż na zdjeciach i wykonanie kiepskie (fatalny materiał). Nie było problemów ze zwrotem.
efeemeryda   no fate but what we make.
30 stycznia 2018 11:04
no właśnie się tego się obawiam, a strasznie jestem napalona na ten fason - parka khaki z mocno różowym futrzstym wykończeniem.
efeemeryda ja mam dwie, jedną zimową i przejściówkę. Rozmiarówka wypada różnie, czasem L ma wymiary XL i na zmianę, warto zerknąć na centymetry. Ale nie zrażaj się, może akurat będzie okej, jak coś to odeślesz 🙂 Ja z zimówki jestem bardzo zadowolona - mega ciepła, ma ślicznego "misia" przy kapturze i wyglądam w niej mega zgrabnie. Jedyny minus to zamek - po 2 miesiącach musiałam wymienić.
efeemeryda   no fate but what we make.
31 stycznia 2018 06:06
Dziękuje Wam za odpowiedzi  :kwiatek:
Dziś przyjdzie - zobaczymy co  🍴
smartini   fb & insta: dokłaczone
31 stycznia 2018 07:25
efeemeryda, to dawaj znać co przyszło 😀
efeemeryda   no fate but what we make.
31 stycznia 2018 12:03
dziś będzie  😀 dam znać  🤣

ale prawda jest taka, że teraz to już absolutnie MUSZĘ mięc khaki parkę z wykończeniem z mocno różowego futerka  😂
Też jestem ciekawa 🙂 Czaję się na jedną kurtkę stamtąd, więc również będę wdzięczna za opinię  :kwiatek:
smartini   fb & insta: dokłaczone
31 stycznia 2018 12:42
efeemeryda, to ja tak dwie sukienki i komplet na Zaful znalazłam i tak mnie męczy, że chyba zaryzykuję i zamówię :P bo właśnie MUSZĘ MIEĆ xD
efeemeryda   no fate but what we make.
31 stycznia 2018 16:17
Nie wiem jeszcze czy dobra, ale jakość podobno Ok, mój chłop odebrał i zrobił fotki.  😅
emptyline   Big Milk Straciatella
31 stycznia 2018 19:17
efeemeryda, uderz do aniaagre 🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
31 stycznia 2018 20:11
Dobra jest  😅 i jakościowo za te pieniądze naprawdę Ok  😍
Dziewczyny, w czym teraz chodzi się na wesela? Miejskie wesele.
nika77, - w sensie jak miejskie? Dla mnie sukienka nigdy nie będzie wtopą, o ile będzie elegancka 🙂
Miejskie, niemiejskie, jeśli chodzi o sukienki na wesele jest dramat. Tiule albo/i falbany. Nie szyje się już chyba prostych, eleganckich sukienek 🤔
ashtray, choćby Orsay - mają trochę przekombinowanych sukienek, ale reszta w granicach klasyki. I ceny bardzo przystępne.
Orsay dla mnie odpada w kwestii jakości 🙁
ashtray, - bzdura, kupiłam na początku stycznia dwie proste sukienki, jedną na wesele, a drugą przy okazji, bo mała czarna w miłej cenie, a mała czarna zawsze się przyda 😉 Wystarczy poszukać poza sieciówkami w dużych galeriach, gdzie wszystko szyją na jedno kopyto.
smartini   fb & insta: dokłaczone
02 lutego 2018 22:24
Ja moją ostatnią weselną w Mohito kupowałam i ją uwielbiam 😉 bez tiulow i innych szajsow
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się