Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Ale sie sliczna dziewczynka z Paulinki zrobila 🙂
amnestria Dzionka gwash  :kwiatek: 😉


Prosze tutaj inne fotki z pokoiku P.:





ekuss   Töltem przez życie
31 stycznia 2018 09:04
Pandurska Ale fajny  😍 Zazdroszcze metrazu 😀
maleństwo   I'll love you till the end of time...
31 stycznia 2018 09:12
Pandurska, śliczny pokój, no i wielgachny!
wow super! Ile to m2?
To sa naprawde tylko niezagracone 14mkw przestrzeni ze skosami 🙂 Ciesze sie, ze sie wam podoba.
Super pokój! Elegancki, dziewczęcy i nie taki zimno katalogowy.
Pokój z małymi mebelkami dziecięcymi wygląda na dwa razy większy 😀
Pandurska dziękuję za pozytywne rozpatrzenie  😁 pokoik śliczny, przytulny i tapeta świetna! Co to za zabawka fermy/stajni?
faletta To farma z firmy-hicioru poleconej przez malenstwo tj. Mellissa&Doug. Przeswietne maja zabawki i naprawde polecam! Mozna czesto upolowac w TKMaxxie, ale akurat ferma jest z amazona.
majek   zwykle sobie żartuję
31 stycznia 2018 12:05
jaju, jak Wy robicie, ze pokoiki waszych dzieci sa jak z reklamy? U moich dzieci zawsze wygladaja jak po wiadomosciach o huraganie...
maleństwo   I'll love you till the end of time...
31 stycznia 2018 12:09
Potwierdzam, Melisa and Doug rządzi, tak domki, jak wszelkie magnesy, naklejki wielorazowe, zamki. Kalina swoją stajnia bawi się namiętnie już 1,5 roku.

majek, eee, do zdjęcia się sprząta :p Jak do Kaliny ktoś przyjdzie, to też jest armagedon, tylko na dość sporym metrażu (u nas 16, 25m2), to się rozkłada i nie wygląda aż tak źle. Dopiero czuć przy sprzątaniu...
majek Moja odpowiedzia na balagan sa wszelkie kosze na zabawki i inne pojemniki, do ktorych wrzucasz wszystko jak leci. Tym sposobem jak ogarne pokoj, to jest reprezentacyjny do momentu, gdy P. wroci z przedszkola.

malenstwo Z Melissy mamy jeszcze stempelki-zwierzeta. Chyba ja je nawet uwielbiam bardziej, niz moje dziecko 😀
Lotnaa   I'm lovin it! :)
31 stycznia 2018 12:55
Pandurska, ale Ci śliczna pannica wyrosła 🙂
Do pokoika już wzdychałam, swietny! Mnie się marzy coś leśnego, ale nie wiem, czy zdążymy ogarnąć przed przeprowadzką. Tapetę kładliście sami?
Lotnaa Jasne, ze sami. W nowym domu robilismy wszystko sami (poza plytkami w lazienkach), poczawszy od zagruntowania scian. Pokaze ci fototapete, ktora znalazlam dopiero po tapetowaniu i nie moge jej przezyc. Moze kiedys przy zmianie wystroju sie skusze, albo moze Tobie sie spodoba:



(Oj, oj mam nadzieje, ze grafika nie rozjedzie forum. Jakby co, to usune).
Lotnaa   I'm lovin it! :)
31 stycznia 2018 15:56
Pandurska, super! Gdzie Ty takie cuda znajdujesz?

Mój problem jest taki, że podoba mi się bardzo wiele stylów i jak już widzę efekt końcowy, to do wielu rzeczy wzdycham. Ale sama mam słabą wyobraźnię i u mnie wszystko wychodzi dość przypadkowe. Podoba mi się coś takiego, myślałam o jednym mocnym akcencie na ścianie, a reszta biała, ale boję się, czy nie będzie za bardzo przytłaczające. No i z założenia niczego wyższego przy tej ścianie nie powinnam już stawiać.
https://www.amazon.de/Walltastic-43060-Waldes-Tapete-Wandbild/dp/B00TOFEHNS/ref=sr_1_17?ie=UTF8&qid=1517403735&sr=8-17&keywords=forest+wallpaper

Dzionka, kenna, co u was?
Lotnaa Sama nie wiem. Jakos same sie znajduja 🙂 Tamto bylo z wall-art.de Maja przecuuudne tapety. A ta z pokoju Paulinki znalazlam w Hornbachu na dziale z tapetami w dostepnych katalogach. Twoja fototapeta jest przepiekna i faktycznie mozesz sobie podzialac. Widzialabym do niej proste, drewniane mebelki i brak przekombinowania. A ty jaki masz pomysl?
Lotnaa   I'm lovin it! :)
31 stycznia 2018 16:49
Cholera, na ali są takie cuda, że głowa boli. Ale nie wiem, czy chciałabym czekać 2-3 miesiące, i z jakością różnie. A póki co nawet nie znam wymiarów pokoju :/
Mamy już niestety białego kallaxa, więc meble będą musiały zostać białe. A żałuję, bo marzyłoby mi się właśnie coś w kolorze drewna.

No dobra, czas na mój coming out. Czekam jeszcze na badania krwi, ale mam nadzieję, że będzie dobrze.
12-sty tydzień, wstępny termin druga połowa sierpnia  😜 Co my narobiliśmy?
ekuss   Töltem przez życie
31 stycznia 2018 16:56
Lotnaa Gratulacje  :kwiatek:
Lotnaa - gratulacje! spokojnej ciąży :kwiatek:
Pandurska dziękuję!  :kwiatek: będę się rozglądać za tymi cudami  🙂
Lotnaa ojej! A to niespodziewajka!!! Wielkie gratulacje!  😅
Lotnaa, Wooow! Ale jaja! Nawet nie wiesz jak mi się micha ucieszyła. 😀
Gratulacje! :kwiatek:
Czyli to kinder niespodzianka czy z premedytacją? 😉
Ale jestem ciekawa kto to będzie... Masz jakieś preferencje?
Trzymam kciuki za badania! :kwiatek:

Foto tapeta cudna. To właśnie moje klimaty i jeśli będziemy robić synkom pokój, to z całą pewnością w tą stronę. 😍

Pandurska, Śliczna Paulinka i śliczny pokoik. 😀
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
31 stycznia 2018 18:08
Wow lotnaa ale jaja!! 😅 gratulacje  😍 😍 bardzooooo sie ciesze  💃

pandurska ale pannica z Paulinki !  🙂 i piękny ma pokoik!
Lotnaa, mega gratulacje!! 🙂 Super 🙂
Lotnaa, mało kiedy już zaglądam tu, wchodzę dziś a tu taka niespodzianka!! GRATULACJE!!!
maleństwo   I'll love you till the end of time...
31 stycznia 2018 18:59
Lotnaa, no coś Ty???????
O woooow, a w życiu bym się nie spodziewała! To stąd to większe mieszkanie, hihi.
Gratuluję serdecznie, ogromnie się cieszę i odrobinę zazdroszczę.
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
31 stycznia 2018 19:31
Lotnaa - wielkie gratulacje ! Haha, ten wątek nigdy nie umrze 🙂

Pansurska - super pokoik ! Mojej córy ma ze 12 m2 a wydaje się dużo dużo mniejszy.
Lotnaa Normalnie przeczytalam twoja wiadomosc przed pojsciem do pracy i az sie nie moglam skoncentrowac na zajeciach. Ale news!!!!


Dziekujemy za komplementy  😉 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
31 stycznia 2018 20:28
Lotnaa, co jak co, ale Ciebie bym nie podejrzewała 🙂 gratulacje! Super wiadomości i kciuki
Lotnaa o rany jak extra 😀!!! Aaaa nie moge sie doczekac 😀 strasznie sie ciesze! Jak sie czujesz?
Lotnaa, wspaniałe wieści!!! Gratuluję :kwiatek: Niesamowite to jest w internetach! Choć tak naprawdę się nie znamy. A ja głównie Was czytam, mało sie wypowiadam to takie wiadomości tak bardzo cieszą  😀

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się