Stajnie na Śląsku

Hej, wybiera się ktoś do Warszawy na Cavaliade?
Mam bilet na sobotę i zanim kupię bilety na pociąg może akurat ktoś się wybiera i ma miejsce w aucie za koszty paliwa? 😀
Pytanko , czy w którymś sklepie stacjonarnym na Śląsku dostanę pasze pavo ? 🙂
Akatash

z tego co wiem to w Ksantosie (Cz-wa) mają
Ja kupowalam Pavo w proficie w Orzeszu.
Akatash w Torrsent Horses w sosnowcu🙂
Pytanie: orientujecie się czy ktoś w okolicach Rybnika/Gliwic/Kędzierzyna/Raciborza, może wypożyczyć 1,5 konną bukmankę? Ewentualnie jakaś duża jednokonna.... tylko taka porządna.
hej 🙂 czy wybiera się ktoś z was na cavaliadę do Lublina i miałby może jedno miejsce w aucie (oczywiscie dorzucam się do paliwa), ewentualnie jeżeli ktoś byłby chętny jechać to mogę również wziąć samochód, zawsze z kimś byłoby raźniej i taniej 🙂
Pytanko , czy w którymś sklepie stacjonarnym na Śląsku dostanę pasze pavo ? 🙂

Zapytaj w Karbon Horse Shop w Zabrzu https://www.facebook.com/karbonshop/?ref=br_rs Nie pamiętam czy mają akurat pavo ale mają dużo różnistych pasz na wagę to może i pavo się znajdzie🙂
Czy ma ktoś konia w stajni u Pana Kowalskiego i w treningu i mógłby mi powiedzieć, jaki to jest mniej więcej koszt? Myślę nad wysłaniem konia w trening, powiedzmy na miesiąc, a nie chce zawracać Trenerowi głowy, jeżeli będzie poza moim zasięgiem finansowym  🙇 
Nie wiem czy na miesiąc przyjmą konia, ale generalnie śmiało dzwoń, nie obrażą się 🙂 Ta cena to też jest kwestia zależna od wielu czynników
Czy gdzieś w okolicach Sosnowca jest możliwość umówienia się na wyjazd w teren w tygodniu, w godzinach porannych? 👀
W stajni Artano (Rybnik) 17-18 marca odbywa się kurs masażu sportowego 🙂 Zapraszam, zostały jakieś 3 miejsca 🙂

https://www.facebook.com/events/1704884612897413/
[quote author=Cynamonowa_ link=topic=1780.msg2761550#msg2761550 date=1519741518]
Czy gdzieś w okolicach Sosnowca jest możliwość umówienia się na wyjazd w teren w tygodniu, w godzinach porannych? 👀
[/quote]

W Tabunie w ogóle na razie nie jeżdżą, w Arabce tez z tym szału nie ma, na Muchowcu tez chyba średnio...
Na Muchowcu niestety nie ma wyjazdów w teren, bo w bliskich terenach sam beton  😕
Czy ktoś zna tą kobyłkę? Około 13 lat, kara, trzy skarpetki. Prawdopodobnie pochodzi ze Śląska.




Monta, a imię...? jeśli możesz dopytać o rodziców, to też byłoby pomocne.
Nic nie wiadomo, papierów brak. Koń wygląda na skokowego, ale niedawno przeszła ślepotę miesięczną i częściowo straciła wzrok. Nie chodzi mi o piętnowanie właściciela, że koń przestał być przydatny i poszedł do handlarza. Chcę po prostu czegoś się o niej dowiedzieć, co robiła itd.
Monta a u kogo teraz stoi ? Swoją drogą śliczna jest  💘
[quote author=Cynamonowa_ link=topic=1780.msg2761550#msg2761550 date=1519741518]
Czy gdzieś w okolicach Sosnowca jest możliwość umówienia się na wyjazd w teren w tygodniu, w godzinach porannych? 👀
[/quote]
Wpadnij jutro - sobota, to pojedziemy w teren 🙂  ok 40 min od Sosnowca 😉
Monta a u kogo teraz stoi ? Swoją drogą śliczna jest  💘


Teraz jest u mnie. No wyjątkowo urodziwa 🙂
Poszukuję stajni geriatrycznej, najlepiej wolnowybiegowej z paddock paradise. Ktoś cos?  👀
Murmel coś na pewno jest, kojarzę w okolicach mikołowa? ale to ktoś musi potwierdzić, bo nie pamiętam kompletnie
To jest cokolwiek na Śląsku z padokiem paradise? 👀
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
15 marca 2018 20:12
Murmel, Magda Szwetka w okolicy Raciborza, kilka hektarów pastwisk, konie cały dzień na dworze. Obecnie mają dwie klacze ze źrebakami, kuca, konia na emeryturze i konia po kontuzji. 400 albo 450 zł miesięcznie, całodobowa opieka, bardzo fajne warunki stajenne. W razie zainteresowania pisz na PW 😉
desire   Druhu nieoceniony...
15 marca 2018 21:06
Murmel, mój senior jest w fantastycznym miejscu, dojazd z większych miast ok, ale bez padock paradise, za to siana do woli, czysto i tereny na spacer zaraz przy stajni (staw do pomoczenia nóg też). Jak coś to pw.  🙂
Witajcie jestem tutaj na forum od niedawna i nie zdążyłam przeczytać wszystkich wiadomości w tym wątku a czas nas goni. Piszę z pytaniem czy macie informacje może gdzieś w okolicy Sosnowca/Katowic w promieniu 30km od tych miast znajduje się gospodarstwo/ stadnina/miejsce które można wynająć dla 6-9 koni. Jesteśmy dziewczynami, które wykupują konie z targowisk i się nimi opiekujemy. Stajnia w której obecnie się znajdujemy robi się coraz mniejsza a koni przybywa. Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje. Pozdrawiam Kasia
[quote author=kasiek_sc link=topic=1780.msg2770618#msg2770618 date=1522320608]
Jesteśmy dziewczynami, które wykupują konie z targowisk i się nimi opiekujemy. Stajnia w której obecnie się znajdujemy robi się coraz mniejsza a koni przybywa. [/quote]
Po takim wstępie nie wróżę sukcesów jeśli chodzi o wynajem...
W zeszłym roku bylam ogladac stara swiniarnie z 2ha lak w Mikołowie-Paniowy. Cena za miesiac od 2 tys wynajmu (nie ma mozliwosci taniej) i wszystko do generalnego remontu. Nr telefonu nie mam juz ale na jesien ogloszenie na olx ze dalej do wynajecia
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
29 marca 2018 14:00
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się