Howrse gra :)

Dementek   ,,On zmienił mnie..."
26 stycznia 2018 15:40
Pożyczy ktoś kupon?


Wystaw konia na Dementek. Postaram się jeszcze dzisiaj kupić, ale mam jeszcze prezentację na jutro zrobić więc raczej jutro konia odkupię, chyba że wcześniej zajęcia skończę.
poszło
Po raz kolejny zaczynam grać. 🤣
Kogoś wpisać na polecającego? 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 lutego 2018 23:07
Kermitek! 😀
Wpisane. 😀

edit. czy system opieki nad źrebakiem, żeby wzrósł trochę potencjał genetyczny jest nadal taki sam, jak był czy coś się pozmieniało? 👀
flygirl, - prostszy jest. Obstawiaj boksy z poidłem i prysznicem 😉
Ale nadal trzeba konkretnie ileś godzin zabaw zrobić w określonym momencie? Pamiętam, że na blogu była cała taka instrukcja, co i po kolei robić. Czy teraz po prostu wstawić do dobrego boksu i zabawy na maksa?
flygirl, - dokładnie, wystarczy dobry boks - z prysznicem i poidłem 🙂 I bez żadnych instrukcji dodasz to 60 do umiejętności.
Dzięki. :kwiatek:
Klepsydry kronosa za kupon nie chce ktoś przehandlować?  Kupię.
faith, mam 3 klepsydry, chętnie sprzedam 🙂
Mantikora - poszukasz mnie? 🙂
faith, wystawiłam klepsydrę i konia. jakbyś jeszcze chciała kupić, to mam 2 pozostałe ciągle 🙂
Dzieki, kliknięte! 🙂
calore, - ja chętnie kupię 🙂 Obie. Lay'la jak coś
keirashara, ok. dwie za dwa kupony?
Tak 🙂
wystawiłam wszystko 🙂
Poproszę o gratulację dla maluda.
Dzięki.
To dawaj do znajomych 🙂
Czy dobrze widzę, że za zmianę loginu trzeba zapłacić kuponami?
Przez wrodzone lenistwo - no bo to tyle roboty 😵 - zalogowałam się przez fejsa i mam teraz jako login imię i nazwisko, ech.
Zacznę chyba zbierać kupony zamiast na jakieś promocje, to na zmianę loginu. 😜
Zaczęłam znowu grać jakiś tydzień temu i nie mam komu wysyłać serduszek 🙂 login limii , jak kiedyś  🏇
flygirl, - Zmiana kosztuje 5 kuponów, ale 5 kuponów idzie zarobić w miesiąc 😉 Za ubicia komuś plus ten za granie.

Czy mogłabym prosić dobre duszyczki o gratulacje, bo potrzebuje do zadanka? Login Lay'la
Nie chce ktoś sprzedać Złotego Jabłka albo wymienić się?
Koka, nie mam jabłka, ale mam zestaw harmonii. interesowałby cię?
A co chcesz za niego?
uff, chyba ze 20 rogów otwarłam zanim zdobyłam oba nowe konie miłości 🤣

Koka, a co możesz zaproponować? może być coś na com typu puszka pandory a na pl cokolwiek w sumie. jak masz konto na com to szukam też kogoś do zdechnięcia 10 koni 😉

mam też na wymianę 6 kuponów na passy.
w 1 ro!

Wygrywasz!
Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...


1 x Klepsydra Kronosa
9 000 Equus
150 x Pasza
10 jabłek
3 punkty dorastania
iloveyou Wybrany boski koń miłosny


ma ktoś odsprzedać chmurkę, potrzebuję na pewno 1, a lepiej jak więcej.
Chce ktoś kupić 3xOM za 4K? Ewentualnie ma na sprzedaż kupony? Dam 630tys za sztukę 🙂 Zainteresowanych zapraszam na PW- Greta. (z kropką)

Edit: Ewentualnie ktoś chętny sprzedać Ich Liebe za CR? OM, KK jestem w stanie wiele dać 🙂
Cierp1enie, nie wiem, czy jeszcze potrzebujesz, ale wystawiłam dwie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się