wasze ulubione seriale

majek   zwykle sobie żartuję
07 lutego 2018 13:31
Lotnaa, ja wczoraj skończyłam Altered Carbon. Ja lubię takie. Fajny.
pointure   Dresiarz mentalny.
07 lutego 2018 15:04
Już DS 1 wieje taką patriotyczną tandetą że aż nie wiem czego się spodziewać na koniec  🤣 dobrze, że podchodzę do tego z duuużą dozą dystansu i z przymrużeniem oka, inaczej się nie da chyba 😉

A Altered Carbon jest na celowniku zaraz po DS (ponad 20 odcinków!!)  więc chętnie poczytam opinie.
U nas poszedł drugi sezon Van Hellsinga, jeszcze lepszy niż pierwszy był 😍
Obecnie zaczynamy Vikings, dawno się już chciałam za to zabrać ze względu na muzykę (Warduna :love🙂, po pierwszych paru odcinkach wydaje się niezły.
Szukam seriali niemieckich, które da się oglądać z niemieckimi napisami. Tak, żeby się tego języka trochę poduczyć, więc najlepiej coś w stylu Przyjaciół. Mógłby ktoś coś polecić? :kwiatek:
mitery0322, - w internetach czy netflix? Bo netflixa możesz ustawić na niemiecki, dubbing+napisy, w prawie każdym serialu, nawet tym nieorginalnie niemieckim.
keirashara, dostępu do netflixa niestety nie mam. Nie oglądam zbyt wiele seriali, więc nawet nie myślałam o wykupowaniu dostępu.
smartini   fb & insta: dokłaczone
08 lutego 2018 10:43
mitery0322, po niemiecku jest DARK, musiałabyś poszukać pewnie po niemieckich stronach żeby znaleźć z napisami albo pobrać i poszukać niemieckich napisów
Skonczylam The Fall.
Kocham Gillian Anderson jeszcze bardziej niż przed 😉

Kto poleci cos w tym klimacie?🙂
Już DS 1 wieje taką patriotyczną tandetą że aż nie wiem czego się spodziewać na koniec  🤣 dobrze, że podchodzę do tego z duuużą dozą dystansu i z przymrużeniem oka, inaczej się nie da chyba 😉


Tandeta i przesłodzenie pierwszego sezonu to pikuś w porównaniu z przesłodzeniem drugiego. W dodatku bardziej wyesponowana jest pierwsza dama, co dla mnie jest minusem, bo denerwuje mnie przewracaniem  👀  i wytrzeszczaniem oczu  😲  i super profesjonalną fryzurą prawniczki, czyli rozpuszczonymi włosami. 

Z kolei śmieszy mnie sposób, w jaki wg filmu pracuje sie w Białym Domu. Otóż wygląda na to, że praca w Białym Domu polega na chodzeniu korytarzami i podczas tego chodzenia załatwianiu wszystkich ważnych spraw, jednocześnie gapiąc się w ekran telefonu komórkowego. Do biur wpada się sporadycznie, właściwie nie wiadomo po co.  Dobrze, że prezydentowi scenarzyści pozwolili pracować w Gabinecie Owalnym, a nie na korytarzu.

Ale serial podobał mi się na tyle, że obejrzałam cały sezon drugi. Trzeciego, jeśli będzie, nie obejrzę!


Teraz oglądam Retribution, jestem po drugim odcinku i jest naprawdę wciągające.
Ja nie strawiłam drugiego sezonu DS, porzuciłam po kilku odcinkach, choć pierwszy mi sie podobał.

Retribution fajny.
pointure   Dresiarz mentalny.
08 lutego 2018 18:17
Właśnie skończyliśmy DS, za ostatnią przemowę należy im się  👍 tak popłynęli. Nie wiedziałam czy mam płakać ze śmiechu czy wymiotować od ilości patetyzmu i słodyczy 😀

Nie ruszamy no 2. Niestety spodziewałam się, że więcej tam będzie intrygi i rozwinięcia tego tematu niż płakania prezydenta nad wsparciem projektu kulturalnego dla młodzieży  😂
Zapewne ktoś juz o nim pisal, ale absolutnie KOCHAM This is us. Najlepszy serial "o ludziach" ever.
Gillian   four letter word
08 lutego 2018 19:59
nooo... ja ciągle przy nim ryczę 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
08 lutego 2018 20:22
Marzena, Gillian,  a gdzie oglądacie?
ja uwielbiam ten serial 😀 Mega jest 😀

Scottie, ja cały czas Serialeonline.pl.
Gillian   four letter word
08 lutego 2018 21:28
ja na zalukaj 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
09 lutego 2018 07:20
Zaczęliśmy wczoraj Altered Carbon, P. mówił że są akurat tylko dwa odcinki, to obejrzymy jeden i będziemy sobie dawkować na bieżąco... Taa. Obejrzeliśmy 5  😜 😁
W ilości pokręconych produkcji Netflix bije na głowę HBO  🤣
smartini   fb & insta: dokłaczone
09 lutego 2018 08:04
Moon, i to jest moja bolączka - w ilości, nie w jakości :P
Moon   #kulistyzajebisty
09 lutego 2018 08:11
smartini, prawdaż, ale widzisz, przynajmniej póki nie nakręcą Westworld/Gry o Tron, mamy co oglądać jako zapychacze 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
09 lutego 2018 08:13
Moon, prawda 😁 Netflix to taka pasza zapychająca w oczekiwaniu na hit :P
pointure   Dresiarz mentalny.
09 lutego 2018 09:39
I przy okazji straszny czasopożeracz! A ja mam dwa dyplomy do zrobienia  😵
mitery0322, po niemiecku jest DARK, musiałabyś poszukać pewnie po niemieckich stronach żeby znaleźć z napisami albo pobrać i poszukać niemieckich napisów

Dziękuję :kwiatek: poszukam na pewno
smartini   fb & insta: dokłaczone
09 lutego 2018 09:44
mitery0322, no i przy okazji bardzo dobry serial (jak nie Netflix :P)
Skończyłam Retribution. Dobre od pierwszego do ostatniego odcinka (a jest ich tylko 4). Teraz oglądam historię O.J. Simpsona.
Moon   #kulistyzajebisty
12 lutego 2018 09:26
Skończyliśmy "Altered Carbon" wczoraj. Fajny, w sumie mi się podobał, chociaż tak od 7 odcinka siostrunia zaczęła mi działać mocno na nerwy i tak naprawdę, mogliby historię skończyć w jakieś 8 odcinków, dwa ostatnie mocno rozciągnięte.
Ktoś wie, czy to taki miniserial, czy będą następne sezony, bo jakby nie patrzeć furtka na kontynuację jest?
pointure   Dresiarz mentalny.
12 lutego 2018 19:29
My też skończyliśmy dzisiaj Altered Carbon, dla mnie sząłu nie było ale można obejrzeć, choć nie był zbyt porywający.
trusia, i jak O.J? Ja włączyłam pierwszy odcinek i tak jakoś bez polotu... Za to druga seria (o Versace) dla mnie bomba 😀 Bardzo mi się podoba
Nie porywa, ale da się oglądać. W dodatku jak na historię, której zakończenie jest znane, trzyma w umiarkowanym napięciu.  Odnoszę wrażenie, że jest to w pewnym stopniu film rasitowski. Biali są dobrzy i sprawiedliwi, a czarni nieodobrzy i  manipulanci. Dziwię się, że z tego powodu serial nie został oprotestowany.  No i dowiedziałam się, jakie jest absolutnie najgorsze słowo w jęz. angielskim, którego nie tylko nie należy powtarzać na głos, ale nawet pomyśleć. 
Moon, z fb iitv:

"Oglądacie #AlternedCarbon? Dotarliśmy do informacji, że najprawdopodobniej powstanie drugi sezon serialu! Producentka filmowa i scenarzystka #LaetaKalogridis nie potwierdza tych informacji, ale mówi ,,Never say never" (nigdy nie mów nigdy). Jak myślicie: będzie drugi sezon #AlternedCarbon?"
mitery0322, Deutschland 83 , fajny niemiecki serial 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się