... ślub :) ...

emptyline, również chodzę przed weselem do fryzjera - włosy zawsze spinam na jakieś wyjścia, a że mam długie i ich dużo, to zapięcie wykonane przeze mnie nie utrzyma mi się w tańcu 😉 Przed naprawdę ważnymi dla mnie weselami nawet u makijażystki byłam 😉
Mam pytanie do Was  🙂 Ile (orientacyjnie) wydaliście na kamerzystę/fotografa?

P.S. Mamy sale i wstępnie zespół  💘 Odetchnęłam...
robakt   Liczy się jutro.
22 stycznia 2018 21:04
Umowa na salę podpisana: 21.09.2019  😍 😍 😍
m2nika, ja za kamerzytę zero, ale wzięłam amatora i mój filmik jest fatalny, ale nie zależało mi na tym 🙂 Nagrał co trzeba i tak nikt tego nie ogląda 😀 za fotografa płaciłam ok 5000 zł razem z sesją narzeczeńską, sesją w plenerze, wesele do oczepin, nasz album i albumu dla rodziców. Na fotografie mi bardzo zależało i jestem mega zadowolona ze zdjęć. A odkryłam go dzięki Scottie 🙂
robakt, super! 🙂 szybko zleci.
m2nika, my płacimy 4500 za fotografa, tylko w to jest wliczone 1000 za sesję plenerową w Wiedniu dwudniową 😁 Do tego zdecydowaliśmy się na sesję narzeczeńską, więc doliczamy 800 zł, a za album mamy 300-400 zł, ale to możemy decydować nawet dopiero wtedy jak dostaniemy zdjęcia 😉 Ale za fotografa ja bym zapłaciła każde pieniądze, tak jak Cricetidae nam na tym najbardziej zależy i tu nie szukaliśmy oszczędności. 😉
Za kamerzystę płacimy 2600 (normalnie 3000, ale dostaliśmy zniżkę, bo rezerwowaliśmy ostatni wolny termin w sierpniu 😉 ) W tym mamy film FullHD ~80min + 4 minutowy teledysk, oczywiście całe przygotowania, ceremonia, wesele do jakiejś 0:30, pendrive i pudełko z filmem i plener w innym dniu niż wesele, ale być może z pleneru zrezygnujemy, bo nie połączymy tego ze zdjęciami. 😉

robakt, super, gratki! Cricetidae ma rację, błyskawicznie zleci 😁
M2nika my płaciliśmy 2900 za foto i 2000 za film (ale to po znajomości, normalnie biorą 3500) z jednego i drugiego bardzo zadowolona jestem 🙂 ślub i wesele do oczepin włącznie i z plenerem w inny dzień 🙂
Zygzak, podasz namiara na PW?  :kwiatek:
jasne zaraz poleci PW 🙂
robakt   Liczy się jutro.
25 stycznia 2018 19:55
Umowa z fotografem podpisana, zespół mam na celowniku, jak to będzie załatwione to mam jakiś rok spokoju z załatwianiem 🙂
Robakt, to tak jak my 🙂 Dziś dogadujemy się z zespołem, po niedzieli z fotografem i można dechnąć...  😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
26 stycznia 2018 20:23
Byłam dzisiaj mierzyć po raz pierwszy suknie. Na szczęście "rybka" wchodzi jak najbardziej w grę, bo bałam się, że przy aktualnej wadze mogę o niej pomarzyć.
Jutro kolejny salon i już z koleżanką, a nie samotnie  😀
emptyline   Big Milk Straciatella
26 stycznia 2018 23:21
Dziewczyny, czy gdzieś w Warszawie jest jakaś super krawcowa, albo miejsce gdzie dostanę coś w tym stylu 1, 2, 3. Generalnie zalęzy mi na długiej zwiewnej spódnicy i koronkowej górze, jeszcze nie wiem ile ma mieć rękawa, ale myślę, że krótki.
emptyline https://www.katrisbridal.com/ - pani uszyje Ci wszystko, co sobie wymyślisz. Bardzo dobrze i nie szaleńczo drogo ;-)
emptyline   Big Milk Straciatella
27 stycznia 2018 19:12
Forta, dzięki, na pewno się skontaktuję, bo ślicznie to wygląda.
emptyline, co prawda pod Warszawą, ale bardzo polecam Justynę Kodym.  🙂
http://suknia.net
emptyline   Big Milk Straciatella
27 stycznia 2018 19:52
wiadb, może być i pod, byleby nie w Toruniu, bo i tak z domu mam daleko do Polski :P
Słyszałam, ze ta Kodym cuda szyje! Ja tez polecam „moja” stronkę: szyjemysukienki.pl 😉
Justyna Kodym szyła również moją sukienkę. Było o tyle ciężko, że nie był to jej projekt, tylko sukienka znaleziona w internecie z nałożonymi przeze mnie poprawkami. Porównując do cen z salonów cena była szalenie atrakcyjna, a materiały najwyższej jakości (jedwab). Także, jak nie zraża Cię podróż 30 km pod Wwę- polecam 🙂
emptyline, może coś z kolekcji Karoliny Twardowskiej?

W tej z 2017 jest sukienka w tym stylu: http://www.ateliertwardowska.com/portfolio-item/giza2/
Atelier jest zdaje się w samym centrum Wawy.
Wiadb, a napisałabyś w jakich widełkach cenowych u niej się zmieściłaś?  :kwiatek:
Rzeczywiście jej sukienki robią wrażenie, niektore sa bardzo przyjemne.
emptyline   Big Milk Straciatella
29 stycznia 2018 16:02
Kurde, wszystkie super, właśnie orientujecie się w cenach? Chciałam bardzo niskobudżetową kreację, ale te są takie piękne... W Warszawie będę dopiero za jakieś 2 m-ce, ślub w lipcu lub sierpniu, mam nadzieję, że uda mi się to wszystko logistycznie ogarnąć.
buyaka, moja sukienka kosztowała 2100zł, ale było to 3 lata temu..
emptyline   Big Milk Straciatella
10 lutego 2018 15:49
Dziewczyny, kolejne pytanie mam, gdzie wasi mężczyźni kupowali garnitury? Już mi się słabo robi na samą myśl o wyborze i szukaniu garniaka dla mojego narzeczonego, nie wiem, czy istnieje coś gorszego niż robienie z nim zakupów ubraniowych. 🤣
emptyline, jeden kupił w Reckmanie a ten ślubny PAWO, obie to polskie firmy. W obu sklepach ubrały go panie ekspedientki (całe szczęście), ubrały go super i bardzo fajne muszki mu dobrały.
bnw   This is how I make the world my claim!
10 lutego 2018 19:37
Dziewczyny, kolejne pytanie mam, gdzie wasi mężczyźni kupowali garnitury? Już mi się słabo robi na samą myśl o wyborze i szukaniu garniaka dla mojego narzeczonego, nie wiem, czy istnieje coś gorszego niż robienie z nim zakupów ubraniowych. :lol2:


Vistula, Bytom, albo Lord - ja bardzo polecam. Aczkolwiek to są dość drogie firmy. Z tańszych godny polecenia jest Leger.
Z droższych jest jeszcze Próchnik, ale ja jakoś nie lubię.
Mojego męża mi ubrała pani w jakimś sklepie w Galerii,  ale nie pamiętam jak się nazywał,  garnitur rewelacja,  jak szyty na miarę,  z super materiałów i nie wyszło drogo,  bo coś około 1100zl za garnitur,  pasek,  skarpetki,  buty i muchę,  tylko koszuli nie mieli akurat  😉
Byliśmy w Bytomiu ale dziwnie leżały ich fasony, nie mieli większych rozmiarów niektórych fajnych modeli i było dość drogo. A napaliliśmy się na Bytom, bo znaleźliśmy fajne stylizacje w necie właśnie z Bytomia (z szara kamizelką) i chciał mój mąż coś takiego. Udało się w PAWO i tam te panie w sklepie były też bardziej ogarnięte i pomocne, ale to tylko kwestia konkretnego sklepu.
emptyline   Big Milk Straciatella
10 lutego 2018 20:00
Dzięki dziewczyny. My coś szczupłęgo potrzebujemy, ale za to dość długiego. Będziemy szukać i mam nadzieję, że ekspedientki mnie wyręczą, bo inaczej może się okazać, że jednak ślubu nie biorę 🤣 🤣 🤣
emptyline, spoko, ja sobie wygodnie siedziałam w fotelu i tylko mówiłam tak albo nie 😀
emptyline   Big Milk Straciatella
10 lutego 2018 20:10
Cricetidae, o boże, to jest moje marzenie! Mam tylko nadzieję, że Panie ekspedientki po angielsku dadzą radę ten garniutur dopasować. 🤣 Już czuję, że będę też miała niezłe jazdy z moimi butami, ale z tym się na razie wstrzymuję do wiosny bo cholera jasna to bedą musiały byc sandały...strasznie mnie to smuci, nie jestem fanką sandałów, zwłaszcza na obcasie, a chciałabym taki z 10cm...nie wiem tylko czy się chodzić do wakacji w tym nauczę. 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się