Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

klami gaga dzisiaj bedzie u mnie dr Anna Nowakowska.
Oooo to się zdziwiłam....  😲
A była to Pani Adamowska czy Pani Melania Nowak?
Bo u mnie była Pani Melania z polecenia mojej rodziny hodowców,wiem,że jak wzywają Panią Melanie to nawet w nocy przyjedzie...
Nie wiem jak Pani Adamowska,bo do mnie zawsze przyjeżdża Pani Melania i szczerze mówiąc ja ją sobie chwale,wszystko dokładnie przebada i wytłumaczy od A do Z....
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 stycznia 2018 00:48
kasia2107rafal ja również kilka lat współpracuję i jestem zadowolona 🙂
lusia722 a z kąd jesteś ? 😉
Ja dosyć długo szukałam dobrego weta do koni,bo u mnie na wsi to ciężko już o weta co się dobrze zna na koniach,a jak byś im powiedziała że zęby chcesz zrobić koniowi to by Cie wyśmiali.....
Ale od kąd dostałam kontakt od rodziny do wet. Melanii to jestem spokojna,że ktoś zna sie na rzeczy i zadowolona z podejścia do konia który ogólnie weterynarzy nie cierpi....
Czy możecie polecić kogoś specjalizującego się w gastrologii, kto dojedzie do Piaseczna?
rybka   Różowe okulary..
02 lutego 2018 21:27
Czy możecie polecić kogoś specjalizującego się w gastrologii, kto dojedzie do Piaseczna?

Agata Kamionka-Flak
rybka Ok, dziękuję za wskazówkę. Do tej pory wzywałam jedynie typowych ortopedów... nie mam doświadczenia z innymi problemami.
Potrzebuję wezwać weterynarza do konia z podejrzeniem przepukliny. Nie orientuję się do kogo warto w okolicach Warszawy. Możecie polecić kogoś?
Jakiego znacie najlepszego i najbardziej polecanego weterynarza od ukladu oddechowego w okolicach Warszawy
Blanka Wysocka
A kto poza panią Blanką?
Jakiego polecacie weta dermatologa (grzybica) najlepiej łódzkie ?
Jak Łódź to Piotr Szpotański
Szukam weta od rozrodu, który posiada kosmiczny sprzęt i zrobi najcudowniejsze usg macicy mojej kobyły 😅 i powie kryć czy nie kryć ? dojazd do Wołomin. Doświadczenia z takowym specem?
Kto na Śląsku zajmuje się ostrzykiwaniem grzbietu?
Zależy mi na kimś ogarniętym w temacie  😉 👀
ancyk
Darek Polakiewicz dojedzie na pewno na Śląsk
ancyk0991 zadzwoń do lek. wet. Marty Rykała i podpytaj  😉
ancyk0991, ja polecam Szymona Grackę, nie tylko do nastrzykiwania, ale ogólnie. My nastrzykujemy plecy u niego i bardzo sobie chwalę, również za diagnostykę i podejście.
[quote author=Seniorita Guśka link=topic=199.msg2764747#msg2764747 date=1520587755]
Szukam weta od rozrodu, który posiada kosmiczny sprzęt i zrobi najcudowniejsze usg macicy mojej kobyły 😅 i powie kryć czy nie kryć ? dojazd do Wołomin. Doświadczenia z takowym specem?
[/quote]

Niestety Florysiak, który pracował w Łącku i był super wyjechał, ale mają tam teraz innego weta - podpytaj może o opinie? Raczej by go nie wzięli tam gdyby nie był dobry. Jest parę osób z okolic Płocka na forum. Jeśli nie znajdziesz nikogo bliżej to jest dobry wet od rozrodu w Lublinie, mogę dać namiary na priv, ale do Wołomina to kawałek...
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
15 marca 2018 17:22
Polecicie weterynarza ortopede? Najlepiej z małopolski.
Pan Pędziwiatr zrobił na nas mega wrażenie, znajdę kogoś lepszego czy trzymać się już tego doktora? Zależy mi na poprowadzeniu starszego konia ze zwyrodnieniami, cushingiem i wrzodami.
Robaczek Monika Szubart
Robaczek M., dr Pędziwiatr bardzo ok, warto tylko jeszcze skonsultować krótko z kimś innym, bo bardzo zaprasza do swojej kliniki 😉
desire   Druhu nieoceniony...
16 marca 2018 19:42
Robaczek M., również polecam Monike Szubart! Ma sprzęt, doświadczenie, jest konkretna i jak ma się spóźnić to dzwoni.  😉
Polecicie weterynarza ortopede? Najlepiej z małopolski.
Pan Pędziwiatr zrobił na nas mega wrażenie, znajdę kogoś lepszego czy trzymać się już tego doktora? Zależy mi na poprowadzeniu starszego konia ze zwyrodnieniami, cushingiem i wrzodami.

U mnie dr.Pędziwiatr się sprawdził. Nie bez znaczenia jest też fakt że ubezpieczalnia zwraca koszty leczenia na podstawie faktur w/w doktora 🙂
[quote author=Seniorita Guśka link=topic=199.msg2764747#msg2764747 date=1520587755]
Szukam weta od rozrodu, który posiada kosmiczny sprzęt i zrobi najcudowniejsze usg macicy mojej kobyły 😅 i powie kryć czy nie kryć ? dojazd do Wołomin. Doświadczenia z takowym specem?
[/quote]
U mnie za każdym razem dr Łuczak. Dojeżdżał też i w okolice Wołomina. Przy inseminacji skuteczny. Ja polecam
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
17 marca 2018 21:32
Super, dziękuje za odpowiedzi 🙂
Monika Szubart to z Krakowa jest czy przejazdem bywa? Zależy mi na kimś na miejscu.
fabapi a to u Was w stajni bywa też Pani Anita Krzysztofiak? 😉
Monika Szubart nie jest z Krakowa, ale bywa bardzo często. Tylko, że chyba z braku czasu nie "bierze" już nowych koni pod opiekę - bardzo ciężko się umówić. Taką informację miały dwie osoby, które prosiły ją o konsultację. Ale zadzwonić i zapytać zawsze można.
Czy możecie polecić kogoś (warmińsko-mazurskie, pomorskie), kto dojedzie do stajni koło Elbląga zrobić kastrację? Zależy mi na tym, żeby ten wet był na tyle blisko i był z nim na tyle łatwy kontakt, żeby w razie jakiś problemów mógł podjechać później skontrolować stan konia.

Wruda. Może Dr. Andrzej Raś ?
Witam,
Kogo polecacie na szybko do badania kupno - sprzedaż w okolicach Rabki Zdrój lub generalnie w Małopolsce ? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się