Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

edit: gdzie znajdę jakieś namiary na ten RCC Sosnowice?

Też nie słyszałam. Gdzie to jest?

Taka ciekawostka pojawiła się u nas w ogłoszeniach. Coś mnie chyba ominęło?  🤔


Bardzo szczątkowe informacje, co to w ogóle za ośrodek?
ushia   It's a kind o'magic
11 stycznia 2018 12:02
Sosnowice sa w Sosnowicach 😉 - niedaleko Facimiecha
https://www.facebook.com/ridingcentersosnowice/


a to drugie to nie do konca wiadomo, ale prawdopodobnie stajnia gdzie byl wlasnie zlikwidowany polsad, czyli rondo Barei/Strzelcow
E., to jest właśnie ten reaktywujący się Polsad 😁
I oni chcą za to 1000zł/miesiąc?  😲  Wolne żarty
A co tam w polsadzie ma sie dziac?

Czy Mustang jeszcze istnieje?
Zorilla  Istnieje  😉
ushia, a możesz podać w którym dokładnie miejscu w Sosnowicach? Przejeżdżam tamtędy jadąc do stajni, a nie mam bladego pojęcia gdzie ta stajnia się znajduje  😲
ushia, a możesz podać w którym dokładnie miejscu w Sosnowicach? Przejeżdżam tamtędy jadąc do stajni, a nie mam bladego pojęcia gdzie ta stajnia się znajduje  😲


wystarczy kliknąć w link który był podany. wyświetla sie FP mapka etc...
[quote author=Moona link=topic=196.msg2747243#msg2747243 date=1515705010]
ushia, a możesz podać w którym dokładnie miejscu w Sosnowicach? Przejeżdżam tamtędy jadąc do stajni, a nie mam bladego pojęcia gdzie ta stajnia się znajduje  😲


wystarczy kliknąć w link który był podany. wyświetla sie FP mapka etc...
[/quote]
Tak, z lokalizacją w okolicach Szczecina  🤣
Stajnia w Sosnowicach 🙂
Dzięki  :kwiatek:
Z tego, co zrozumiałam, to chodzi o target biznesowy, więc nie o to, gdzie jest infrastruktura, a bardziej gdzie faktycznie ludzie startują, stąd odkreśliłam Minogę, PonySport może prędzej, choć tam liczba zawodników nie jest duża, podobnych miejsc gdzie właściciel startuje a oprócz tego jest kilka prywatnych koni można by wymienić więcej, ale nie wiem, czy to ma dla Darolgi sens.
Czy znajde kogos kto przyjezdza ze swoimi siodlami do sprzedazy i dopasuje je do mnie i konia? Chcialam kupic siodlo ale nie mam nic wybranego a nie chce kupowac w ciemno a potem dopiero dopasowywac. Czy jest ktos taki jezeli chodzi o uzywane siodelka.
Może Arsen - w ogłoszeniach sprzętowych ma kilka siodeł ale jeśli nic się nie zmieniło ostatnio, to w ofercie ma więcej. I duży plus za podejście do klienta 🙂
Tylko ze Arsen siodelnue dopadowuje - ale owszem, dojechac do przymiarki może ;-) 
Alegra, a nie myslalas o nowym DawMagu?
Czy jakiś pensjonat, przydomówka, wolnowybiegówka (najchętniej) na północ lub zachód od Krakowa oferuje możliwość karmienia sianokiszonką?
Czy jakiś pensjonat, przydomówka, wolnowybiegówka (najchętniej) na północ lub zachód od Krakowa oferuje możliwość karmienia sianokiszonką?

Ja 🙂
Wiem właśnie, że u Ciebie i w Facimiechu. Tylko ja mieszkam za Krakowem po przeciwnej stronie 🙁
izydorex, przecież Paszkówka jest na zachód od Krakowa, to gdzie Ty w takim razie szukasz? 😉
Północny zachód - bardziej kierunek Krzeszowice niż Skawina. Ale chyba już znalazłam 😉
Czy mógłby mi ktoś podać numery do osób, które prowadzą treningi sportowe w Swoszowicach? Proszę o odpowiedź w wiadomości prywatnej. Ciężko uzyskać jakiekolwiek informacje na ten temat w internecie.
Czy ktoś może polecić jakiegoś saddlefittera w Krakowie?
Hej, jestem tu dość nowa, ale chciałabym zapytać czy znacie i polecacie jakieś dobre ośrodki do jazdy konnej w centrum/ pobliżu centrum Krakowa lub w stronę zachodnią od niego? Zależy mi na dość ambitnym podejściu do rekreacji czy też nawet na treningach a nie na tylko posadzeniu mnie na koniu i 'rób co chcesz' ;D

P.S. Może jeździ ktoś w stajni Sarmacja w Pisarach lub w KJ Brzoskwinia i chciałby się podzielić opinią?
W Sarmacji jest w ogóle rekreacja? Masz jeszcze Rząskę i Santosa w tych rejonach.
fuzz, wysyłam pw  😉
fuzz, ja polecam Justynę z Amigo w Krakowie 🙂
izydorex w Santosie nie ma juz rekreacji 😉
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
13 lutego 2018 16:34
A ja szukam stajni na wakacje, okolice Krakowa bliższe lub dalsze dla dwóch koni- spokojna, starsza klacz i malutki kucyk.
Chodzi mi o 4-6 tygodni (lipiec/sierpień lub sierpień/wrzesień) w stajni z dobrą opieką, stałym dostępem do siana, kawałkiem pastwiska. Może być wolnowybiegowa, mile widziane wypuszczanie w mniejszych stadach.
Wiem że do lata troche czasu zostało ale ma ktoś pomysł gdzie warto popytać? 🙂
fuzz, ja polecam Justynę z Amigo w Krakowie 🙂
izydorex w Santosie nie ma juz rekreacji 😉


Sam Santos nie prowadzi, ale zajęcia rekreacyjne  jak najbardziej są (Jazda konna u Ani na FB). Słyszałam pozytywne opinie
Robaczek M., Paszkówka? 🙂
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się