moda, ciuchy etc...

smartini   fb & insta: dokłaczone
10 lutego 2018 15:50
Jak dobrze dobrać resztę, to i do szpilek będą fajne 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
10 lutego 2018 18:51
Boyfriendy właśnie najfajniej fitują ze szpilkami.  😉
smarcik przepraszam za opóźnienie, zdjęcia kijowe. Wstawiam jedno, dwa są jeszcze w mojej galerii (nie wiem dlaczego, ale się obróciły)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 lutego 2018 08:16
little_girl, masz torbę L czy XL ?
JARA L, jestem nikłego wzrostu i z XL wyglądałabym śmiesznie. Mam zdjęcie z torbą na ramieniu, mogę przesłać na pw 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 lutego 2018 09:15
Poka! 🙂
Ja za namową koleżanki wzięłam XL, ale weekendy spędzam poza domem, więc liczę na to, że będzie mi służyć również jako torba, w którą wrzucę gatki i skarpetki i pojadę 😉
Wyglądają super, już się nie mogę doczekać.  😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 lutego 2018 10:51
Ma ktoś doświadczenie z firmą Aloha from Deer? Dobre jakościowo? Warto? Czaję się na legginsy, ale nie mam pojęcia czego się spodziewać  😉
Wydaje mi się, że w okresie świątecznym któraś z dziewczyn tu na RV pisała, że Aloha From Deer ją oszukało i miała jakieś nieprzyjemności z ich strony, że kasują negatywne komentarze ze swojej strony i że ogólnie nie poleca.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 lutego 2018 07:38
Dzięki!  :kwiatek: W takim razie chyba odpuszczę..
smarcij nie kupuj, bo i tak nie dotrą. Z własnego doświadczenia i komentarzy na fb, które regularnie usuwają wynika, że realizują jedno na 10 zamówień i to zawsze z opóźnieniem. Ze zwrotem kasy też mają problem.
Leginy polecam z deep trip - dotarły następnego dnia i tez maja fajne printy
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 lutego 2018 07:40
Ramires dziękuję! Żenada, nie spodziewałam się takiej obsługi w firmie mającej tak wygórowane ceny  🤔 No cóż, na szczęście póki co legginsów nie potrzebuję, po prostu urzekł mnie wzór, także obejdę się bez nich  🙂
smarcik fajne printy mają Mr Gugu & Miss Go https://mrgugu.com/pl Nie wypowiem się jednak w kwestii jakości i obsługi, bo nie zamawiałam nigdy.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 lutego 2018 07:50
I jeszcze mają promocję! Dziękuję, popatrzę  🙂  :kwiatek:
To chyba byłam ja.
Absolutnie żadnych zakupów w tych firmach, chyba że macie żelazne nerwy, chęć oczekiwania miesiącami na trzeszczący w zębach ze sztuczności materiał.
https://www.facebook.com/groups/249768928888192/
Mi się udało odzyskać pieniądze na szczęście.
Ja tez zamawiałam z aloha i do tej pory toczę walkę. Na zamowienie czekałam 4 miesiace! To co otrzymałam to jakiś żart. To sa zamówione na aliexpress chińskie szmaty ze 100% poliestru. Błyszczący materiał, w którym strach przy gorącym kaloryferze stanąć. W 3 minuty znalazłam na Ali dokładnie te bluzy, ktore zamówiłam w aloha tylko o paręset zł tańsze. Aloha nie odpisuje na wiadomosci, komentarze sa usuwane.
Na moje mr gugu to jest to samo co aloha.
Chętnym moge przesłać zdjecie szmat.
smartini   fb & insta: dokłaczone
15 lutego 2018 11:06
Design, podrzuciłabyś fotę? Kurcze, troche szokłam, nigdy nie zamawiałam bo mi mocno nie po drodze było z taką ceną za bluzę, ale czaiłam się na kilka wzorów i przy jakiejś premii czy coś chciałam sobie kupić... uf. Przykra sprawa, powodzenia z walką
A te legginsy wzorzyste z waszych linków to nie takie z Allegro za 25 zł? 😁 🤣

http://allegro.pl/modne-legginsy-leginsy-print-oversize-rozne-wzory-i7178824807.html
smartini   fb & insta: dokłaczone
15 lutego 2018 11:18
ja własnie legginsy z Narodzinami Wenus mam z jakiegoś sklepu internetowego firmy_Kszak za dwie dyszki a ostatnio Aloha wrzuciła 'supertotalnowość'... właśnie z moja Wenus, tylko stówkę droższe :P
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 lutego 2018 11:24
Nieźle  😲

Dziękuję dziewczyny - dobrze, że zapytałam..
Mr.Gugu ma tego samego właściciela.

Powiązane marki z Aloha:
www.lethe.co | www.dreamsower.com www.mrgugu.com | www.liveheroes.com | www.carpatree.com
O rany, nie miałam pojęcia 😲 Sorry, smarcik, nie chciałam Cię wkopać.
Z tego typu firm mogę polecić polską firmę Yeah Bunny, tylko że to trochę inny rodzaj printów jednak. Wysyłka błyskawiczna, pięknie i starannie zapakowane. Zamawiałam stamtąd kostium kąpielowy i jest prześwietny. Bardzo miły materiał, idealny do pływania i na plaże ale także jako body na co dzień  😁 Ogólnie jestem zadowolona więc polecam sprawdzić
Jak bede miała chwile to wrzucę wam zdjecia bluz.
Szlag mnie strzela kiedy sobie przypomnę jak sie dałam zrobic. Firma ma multum cudnych opinii. Po tym jak umieściłam srylion komentarzy ( ktore zostały sprawnie usunięte najpóźniej po 15 minutach- brawo) nagle mi odpisali, ze to nie ich wina, ze produkt nie spełnia moich oczekiwań, nie obiecywali mi bluzy bawełnianej, Krzywe szwy to dowód na Handmade a czas oczekiwania zazwyczaj jest krotki tylko ja miałam pecha, wiec beda tak dobrzy, ze mogą sie zgodzić na wymianę bluzy na np legginsy. Uff, cóż za ulga... Juz biegnę na pocztę...
Potrzebuje siateczkowej koszulki/body/koszuli przez które będzie widać ozdobny stanik, w kolorze czarnym, jak najbardziej gładki, nie za miliony monet. Gdzie szukać?
efeemeryda   no fate but what we make.
16 lutego 2018 10:18
widziałam w hmie  😉
efeemeryda, - ja wczoraj właśnie obeszłam cały i nie widziałam 🙁 Póki co znalazłam tylko na aliexpress i allegro, a nie znoszę kupować internetowo ubrań, bo zazwyczaj nie pasują.
A Zalando? Można wziąć kilka rozmiarów na raz, poprzymierzać i niepasujące oddać.
efeemeryda   no fate but what we make.
16 lutego 2018 15:26
Zobacz w internetowym hmie 😉
Hej ma ktoras z Was torebkę O bag ?
Jak wrażenia?
Plusy, minusy, warto gumową torbę za 300 zl kupić...

Trochę mi siedzi w głowie od kilku dni i nie wiem czy brać czy sobie odpuścić  🤔wirek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się