Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

Livia   ...z innego świata
05 lutego 2018 20:16
Na_biegunach, jak tylko będę mieć jakieś inne zdjęcia niż uszowe 🙂 Krajobrazy u ciebie jak zwykle piękne!

Dorcysia, jakie cudowne kolory 🙂

PumCass, jaki bałwanek na ostatnim zdjęciu 😁

U nas weekend był cudowny i cały spędziliśmy terenowo. Też już tęsknię do wiosny... 🙂
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
05 lutego 2018 20:47
u nas kilka dni pięknie aż się zamarzyła szybka wiosna...

O tak, tak, tak!
Niech już będzie wiosna, nawet latające utrapieństwo zniosę.
Tegoroczna zima w kratkę daje w kość.
PumCass   zachowaj zimną krew!
05 lutego 2018 21:20
Na_biegunach No rozpieszczam 🤣 Spodziewałam się opadów śniegu, więc przydała się i mi na nogi  😁 Macie takie piękne widoki, za każdym razem jak dodajesz zdjęcia to nie mogę się napatrzeć. Zazdroszczę  😉
Livia W końcu pokazał swoje prawdziwe oblicze, bałwan jeden 😂
AlicjaOd Twoich zdjęć to aż się ciepło zrobiło w wątku  🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
06 lutego 2018 06:23
My mieliśmy tydzień wiosny, a teraz znów napadało i jest bajkowo 😀 Narnia normalnie 😍 A ja nie dam rady w weekend pojechać do lasu.... :/ Jestem głęboko nieszczęśliwa z tego powodu, bo śnieżne tereny to moje ulubione tereny.
Czytam ten wątek i nie wiem, czy jest mi smutno czy nie. Bo ja w przeciągu ostatniego pół roku byłam w terenie 2 razy! Raz na Mazurach, gdzie byłam z końmi na wakacjach przez caly sierpień, drugi raz po powrocie, bo koleżanka przyjechała w odwiedziny do Warszawy i wtedy tradycyjnie jeżdzimy w teren na ploty.  A najśmieszniejsze jest to, że jak szukałam nowej stajni, wyeliminowałam bardzo fajnie wyglądającą stajnię, bo tam nie było terenów.  😵
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
06 lutego 2018 10:29
Ja po to konie mam 😉
http://re-volta.pl/galeria/foto/173378
Znowu uszaki, znowu zimowa aura, napadało lekkiego śniegu, słońce, w zasadzie pięknie, ale na głównych drogach ślisko, no i niech już przyjdzie wiosna, a przynajmniej temperatura powyżej 0 🙂
http://re-volta.pl/galeria/foto/173378
Znowu uszaki, znowu zimowa aura, napadało lekkiego śniegu, słońce, w zasadzie pięknie, ale na głównych drogach ślisko, no i niech już przyjdzie wiosna, a przynajmniej temperatura powyżej 0 🙂


A ja bym chciała by u mnie trochę tego śniegu spadło... Kulig mi się marzy jeszcze w tym sezonie tylko jak na złość śnieg mnie omija... :/
Ja po to konie mam 😉


A ja po to, żeby przytulać się do pysków i wąchać, jak pięknie pachną  😉    Takie ostatnio mam przemyślenia. 
Czytam ten wątek i nie wiem, czy jest mi smutno czy nie. Bo ja w przeciągu ostatniego pół roku byłam w terenie 2 razy! Raz na Mazurach, gdzie byłam z końmi na wakacjach przez caly sierpień, drugi raz po powrocie, bo koleżanka przyjechała w odwiedziny do Warszawy i wtedy tradycyjnie jeżdzimy w teren na ploty.  A najśmieszniejsze jest to, że jak szukałam nowej stajni, wyeliminowałam bardzo fajnie wyglądającą stajnię, bo tam nie było terenów.   😵

Chętnie bym po Mazurach pojeździła, gdybym miała taką okazję. Zazdroszczę.

Czasem i ja mam taki dzień, że wolę się przytulić do konia niż cokolwiek z nim zrobić, aczkolwiek przeważnie jednak chcę jeździć.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
06 lutego 2018 19:32
[quote author=zembria link=topic=114.msg2754893#msg2754893 date=1517912993]
Ja po to konie mam 😉


A ja po to, żeby przytulać się do pysków i wąchać, jak pięknie pachną  😉    Takie ostatnio mam przemyślenia. 
[/quote]
Tak! Do wąchania też 😍 Jak mi źle, to zawszę małżowi mówię, że idę kobyłki powąchać, co by mi lepiej było 😁
PumCass   zachowaj zimną krew!
08 lutego 2018 09:51

Pozdrowienia dla odważnych 😍
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
08 lutego 2018 12:01
PumCass, twarda sztuka jesteś  😎
Mnie po weekendzie rozłożyło  😵
Nowa stajnia, nowe widoki



Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
11 lutego 2018 11:13
Piękne widoki! Udanego zwiedzania nowych włości 🙂
izydorex,  cudowne widoki.
U nas ślisko i twardo, z trudem się górę zdobywa, ale za to na górze...
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
11 lutego 2018 11:53
marysia550, świetny 2-gi plan 😀
PumCass   zachowaj zimną krew!
11 lutego 2018 15:08
Na_biegunach Zdrówka w takim razie!
izydorex genialne widoki!
marysia550 I ten szron  😍 U nas też tak wczoraj przyszroniło, miałam plan pojechać do lasu i podziwiać, ale akurat wypadł nam kowal, a dzisiaj już po ptokach  😉
Kastorkowa   Szałas na hałas
11 lutego 2018 15:28
Izydorex dobrze widzę, że Nielepice?  😉
Tak, Nielepice 🙂

Marysia, piękny widok i pies 😉

Na_biegunach, dziękuję. 
Nadal macie śnieg...?
Zazdroszczę...
Czasem mamy, czasem nie 🙂 ale szadź na górze się utrzymuje
My ostatnio tak spacerujemy po lesie w trójkę  😉
Mnie dzisiaj pogoda do lasu wygoniła. Nawet udało się pokłusować, na galop się nie odważyłam, bo nie wiem czy udało by mi się zatrzymać towarzystwo  😀
A takie tereny w Lipowej 🙂
Tusia2012,  ale fajne miśki 😍
Ale wam zazdroszczę. Mi przez pogodę to nosa z domu się nie chce wytknąć. 🙂 -14 było w w nocy brrr...
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
25 lutego 2018 14:54
Ładnie, ładnie... widzę nie tylko u nas zima tupnęła nóżką  😀iabeł:

"Zachęceni" mroźnymi prognozami na dzisiaj wczoraj stadnie ruszyliśmy w teren przewietrzyć ogony. Na początku duuużo stępa. Przy -10 zamarza się tylko połowicznie :jogin: Podłoże na łąkach było niefajne - zamarznięta trawa przykryta nieduża warstwą śniegu - konie ślizgały się jak nigdy. Dopiero w lesie na szczytach była gruba warstwa śniegu i można było pogalopować. Wróciliśmy okrężną drogą przez las, żeby schować się przed wiatrem. Ostatni kilometr już z buta, żeby odzyskać czucie w palcach. Ręce w neoprenkach jeszcze dają radę, ale stopy... Koniom na spoconej sierści porobiły się sople...


Dzielny wspinający się arabinio z nindzą na plecach 😉





Midziak miał fazę na świerki, żadnemu po drodze nie przepuścił. Ciekawe czy to kwestia temperatury?

Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
01 marca 2018 21:10
Czy Wy też przebieracie nogami na wieść o niedzielnym ociepleniu? Ostatnio odwiedziłam pluszaki 2 razy i tylko wymiziałam. Na podłożu taka paskudna zmarzlina, że nawet na spacer w ręku ich nie ciągnęłam.
Jakoś mi się w tę niedzielę nie chce coś wierzyć... Oby, bo już świra dostaję a konie kombinują z nudów. Co patrzę na prognozę to inna - raz +10 w przyszłym tygodniu, za chwilę -10  🤔
W sumie lepiej jakby powoli się ocieplało, bo jak wszystko szybko rozmarznie to (znowu) potopimy się w błocie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się