Howrse gra :)

Dementek   ,,On zmienił mnie..."
16 lutego 2018 18:05
Kupię konia Ich liebie dich lub kupię RO za CR.  🏇
Cierp1enie, nie wiem, czy jeszcze potrzebujesz, ale wystawiłam dwie.


dziękuję  :kwiatek: co chcesz w zamian?



Wygrałam 2 złote runa w losach...3 za darmo...niestety we wszystkich 3 miałam po 1 gwiazdce. Nigdy nie miałam w tym szczęścia, by wygrać choć lepszą nagrodę.
Cierp1enie, - to za tego boskiego w pierwszym rogu 😁
no chyba tak, w ro mam szczęście, za to w promocjach i w złotym runie nie
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
17 lutego 2018 16:17
Mi za to w WT nigdy nie wychodzi...
Kurczę, wszystkie kupony i RO wydałam, a tylko mam jednego boskiego... Trzeba mi było po jego zdobyciu zrezygnować z dalszego otwierania RO  🙄
Cierp1enie, a nic w sumie, wiesz, że gram głównie na com 😉

podbijam prośbę o pomoc w zdechnięciu 10 koni na com i wymianę kuponów na passy :kwiatek:
Ma ktoś może wolny limit ubić na ten miesiąc? :kwiatek:
o fuck, otworzyłam róg, a tam boski 😁 którego warto wybrać, bo ja trochę teraz nie w temacie? 👀
edit. doczytałam, że każdy daje to samo, czyli różnią się tylko wyglądem? 🙂
Dunkaa, - mam ciągle 10 ubić, wal na priv lub Lay'la na howrse 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 lutego 2018 10:07
Szukam sittera do koni na kupon, koni pewnie ok.30-50, nakarmić, napoić i położyć spać 😉
Nie mam pojęcia jakie są stawki teraz, mogę dawać 250-300eq od konia lub więcej jeśli stawki są większe. Jestem za leniwa żeby robić to samemu albo zapominam 🤣
Cierp1enie, a nic w sumie, wiesz, że gram głównie na com 😉

podbijam prośbę o pomoc w zdechnięciu 10 koni na com i wymianę kuponów na passy :kwiatek:


to założę konto na com, by Ci coś podrzucać co tam mi się trafi 🙂
Haha dawno nie miałam takiego szczęścia, miałam kupony tylko na jedno runo  🏇

''Znalazłeś Haumia-tiketike, który zostanie dodany do twojego konta w przeciągu kilku minut!''

Calore na com ja Ci mogę ubić, mam 3 passy na wymianę i zaraz sprawdzę co mam z CR to Ci podeślę 😉
Gratuluję!
Ja wciąż czekam na swoją okazję, ale coś kiepsko to widzę.
Jakby co, to mogę ubić komuś konie na com.
wabankowa, zaraz przygotuję konie na com i ci wystawię za 13 passów 😉 wystaw konia za 3 kupony na pl 🙂
Gotowe, na wymianach masz jeszcze prezent 😉
wabankowa, wow, dzięki wielkie! :kwiatek:

zostały mi 3 kupony na wymianę 🙂

ooowabankowa, gratuluję konia! ja nie mam szczęścia do tych zdrapek, zbieram koniczynki teraz, ostatnia szansa moja
Ja zużyłam na Haumia-tiketikę 200 Diamentów (+ 3 za darmo) i w końcu kupiłam za 5 kuponów z zarezerwowanych... Zwróciło mi się to w Walentynkowych, pierwszy Boski, drugi w trzecim RO. Więc 2 Boskie za 30 Diaxów. Raz w życiu mało wydałam na Boskie - chrzanić, że są bezużyteczne. :P
Sivrite, co trzeba zrobić, żeby móc kupić tego konia na zarezerwowanych?
Sivrite, co trzeba zrobić, żeby móc kupić tego konia na zarezerwowanych?


Otworzyć odpowiednią ilość Run. Kiedyś tego nie było, ale się Ow zlitował nad pechowcami i w trakcie Wyzwań daje taką możliwość. Znaczy po Wyzwaniu, w trakcie Świętowania. Otwierasz kilka, koń Ci wpada na zarezerwowane za 20. I potem, jak otwierasz kolejne, to tyle, ile wydasz, tyle odejmowane jest od wartości konia na zarezerwowanych. Wypada więc mi 26 "kuponów" zużytych. Więc koń wpadł na zarezerwowane za 19 kuponów (żeby było parzyście do 5, jak konie są w RO, które są po 1, to wpada za 20 i po kolejnych 15 otwartych jest za 5) pooooo... 6, o ile dobrze liczę. I po każdym Runie taniał o 2 kupony. Niżej niż 5 się nie da.
Sivrite, dzięki!
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
20 lutego 2018 21:07
Udało mi się zdobyć dwa nowe konie miłosne. Wystarczy mi  🙂

Również mogę ubić komuś konie na com. + mam 2 passy do wymiany na kupony.
Ja mogę poubijać komuś na pl. 😉

Wiadomo może, co będzie w następnej promocji?
flygirl Na jakie konto mogę wystawić konie?  :kwiatek: + jaką metodą?
Też mogę ubić na PL 🙂 Najchętniej 6:4 lub 7:3 + jakiś CR
flygirl, ma być nowa promocja polegająca na wyburzaniu kamiennych ścian 🤣 nie pamiętam, jaki dokładnie koń jest do wygrania. potem będzie gra memory, z tym odwracaniem tabliczek i zapamiętywaniem. do wygrania koń z celtyckiej kolekcji.

Dementek, mogę się wymienić 3 kupony za 2 passy, jak zdechniesz mi konie na com 😉 tylko muszę je kupić, przygotować itp. wieczorem bym to ogarnęła 😉
Do wygrania jest RUN  (czy jakoś tak) - daje co miesiąc źrebaka maści jakiej jeszcze nie masz.
No cóż, dupy nie urywa a, żeby spokojnie go zdobyć trzeba jakieś 50K.
Promka sama najgorsza nie jest, można fajny CR uzupełnić.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
21 lutego 2018 13:47
Dementek, mogę się wymienić 3 kupony za 2 passy, jak zdechniesz mi konie na com 😉 tylko muszę je kupić, przygotować itp. wieczorem bym to ogarnęła 😉


Mi pasuje taki układ :-)
Dementek, wystawiłam konie na com 🙂 wystaw mi konia za 3 kupony na pl 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
21 lutego 2018 20:26
calore- zrobione.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się