Kącik Rekreanta II (rok 2009)

Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
15 czerwca 2009 19:46
darolga
Dzięki wielkie  :kwiatek:
Okazja może się trafić szybciej niż mogłoby się wydawać, mam zaległe odwiedziny u mojej kumpeli, która studiuje we Wrocku  😀

Jesteście kochane dziewczyny  :kwiatek:
Od razu mi weselej, kiedy tu wchodzę.

Ascaia

Maskotki były cudowne  😜
A gdzie jakieś zdjęcia panienek??
wątek zamknięty
Dolqa trzymam kciuki za gniada :kwiatek: bedzie dobrze
wątek zamknięty
Zdjęcia... no... ten teges... nie ma

Jako zła i wyrodna pańcia musiałam porzucić moje koniska na ostatni miesiąc ze względu na pracę - niestety pogodzenie takiego zawodu jaki sobie wybrała z hodowlą i jeździectwem jest bardzo trudną sprawą. Na dodatek mój organizm po tym miesiącu szaleńczych przygotowań do realizacji projektu odmówił posłuszeństwa i właśnie wychodzę z przeziebięnia. Ale w środę lub czwartek obiecuję świeżutkie fotencje.
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
15 czerwca 2009 20:03
kosci cale  😅 😅 😅 rtg pomyslny! takze leczymy rane ( nadal otwarta ale dr. powiedzial, (odpukac!) jak na taka powazna szybko sie goi )

a jutro przeprowadzka...
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
15 czerwca 2009 20:05
margaritka to super wieści  🙂
A gdzie się przeprowadzacie? I co w końcu z młodym?
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
15 czerwca 2009 20:06
margaritka, przeprowadza sie tylko mlody czy oba?
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
15 czerwca 2009 20:07
margaritka
Jak dobrze czytać pozytywne wieści 😀

Ascaia
Oj, to nie zazdroszczę...
Z niecierpliwością czekam na fotki 😉
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
15 czerwca 2009 20:14
oba, nerwina bedzie 24 na podworku z kochankiem ( i ulubiencem mlodego w jednej koniosobowosci) a maly w nowej stajni ( to samo miejsce) . do mniej wiecej konca wakacji zostaje ze mna a od wrzesnia prawdopodobnie do znajomego do stajni ( ze starymi kolegami i bede miala tylko 8 km do niego wiec luks bo jednak boje sie go gdzies daleko wyslac  :icon_rolleyes🙂
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
15 czerwca 2009 20:24
Pauli - u nas zawsze jesteś mile widziana  :kwiatek:
margaritka - jak dobrze! Super wieści! tak się cieszę!


😎
Zapraszamy do nowootwartej myjni ręcznej "Darolga Washing Center" we Wrocławiu! Gwarantujemy fachową, miłą obsługę i usługi najwyższej jakości! Nasza myjnia spełnia wszelkie normy europejskie, ponadto w 2008 roku wygrała końkurs na "Myjnię z klasą" ;D
Oferujemy:
-mycie
-woskowanie
-smarowanie
-polerowanie
-pielęgnacja podwozia
-pielęgnacja ogumienia
-oraz wiele, wiele więcej - przekonaj się sam!
Sympatyczna atmosfera, kompetentni i rzetelni pracownicy, najlepszy sprzęt, profesjonalizm, niska cena - wszystko to, czego klient może zapragnąć znajdziesz właśnie u nas!

Na zdjęciu sam dyrektor naszego Washing Center w trakcie mycia podwozia oraz nasz kontroler do spraw jakości, sz.p. Siwens Wieczniebrudna. Po prawej stażyści ubiegający się o awans na stanowisko podwoziowego.

Przepraszam, musiałam  😁
wątek zamknięty
darolga, A macie tam Zaklinaczy Koni bojących się wody? 😁
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
15 czerwca 2009 20:26
darolgahumorek dopisuje widze 🤣pewnie skorzystam z waszych usług 😎bedzie jakas znizka po znajomosci?xD
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
15 czerwca 2009 20:28
mia
Oczywiście! I całą stawkę psychologów 1) przedmyciowych 2) wtrakciemyciowych 3) pomyciowych , których obecność i gotowość pomocy gwarantuje komfort psychiczny naszym klientom i ich pojazdom! ;D

incognito
Oczywiście! Dla rodziny, znajomych i stałych klientów przewidziane zniżki! Dla siwków wybielanie gratis!
wątek zamknięty
darolga, To lecimy! Chwilka Wrocław powiadasz ... no trochę kilometrów jest ale sądzę, że warto 😀
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
15 czerwca 2009 20:45
Mia - planujemy otworzenie drugiej filii w Warszawie, a potem otworzenie sieci w całej Polsce 😀 wszystko po to, aby klient mógł bezproblemowo skorzystać z naszych usług! Jeśli masz problem z dojazdem - poczekaj, a my przybędziemy do Ciebie! xD
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
15 czerwca 2009 21:32
darolga, to kiedy zamierzasz nawiedzasz okolo-warszawskie rejony? (i pytam o wakacje z siwa, a nie uslugi myjace :hihi🙂

Wyszlo,ze najprawdopodobniej w tym sezonie czeka mnie parkurowy debiut z nie 1,a 3 mlodziakami 😉 moze byc wesolo 😁

A ze dostalam kabelek i aparacik,przegralam fotki,to dorzuce z ostatnich 2 sesji:


i skoki-wyskoki

wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
15 czerwca 2009 21:36
Szafirowa - początek sierpnia 😀 raczej na 100% 😀 już się nie mogę doczekać 🙂🙂🙂 jenyyyy 🙂 i tak btw, mnie też czeka parkurowy debiut z młodziakiem, ale na szczęście tylko jednym 🙂 fajnie wam z Crossem robota idzie, a skoki-wyskoki - no no no 🙂
wątek zamknięty
darolga - padlam ! wpadnij do 3miasta to tu czeka taki jeden co by sie dogadal z Wieczniebrudna  😁

nas dzisiaj nareszcie kowal odwiedzil. mial przybic jedna-odpadnieta podkowe, ale ... nie mial w co wbijac  😵
kopyto po tygodniu tak sie rozpadlo ze masakra ;/ no wiec konina rozkuta i teraz chodzi i maca... no i biotyna juz zamowiona.taka jakas lepsza co daje efekty jak sie ja daje...ehh kasa...

ale mimo wszystko wsiadlam po tygodniu na mojego rumaka. pierwszy raz od pol roku ponad na wedzidle i o dziwo - fajnie bylo !
a tu dowody:


buszujacy w zbozu pozdrawiaja !

wątek zamknięty
Dziewczyny :kwiatek: ja się bardzo ciesze z zawodów. Teraz tylko musze popracować na swoją sylwetką - "gorylka motocyklisty" 🥂
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
15 czerwca 2009 22:48
Dziekuje wszytskim za miłe słowa :kwiatek: :kwiatek: a ja z tego wszytskiego zapomniałam podzielić sie z wami jedną z lepszych rzeczy jaka mnie ostatnio spotkała. Mamy już siodełko dla czarnego slepaczka a mało tego wsiadła na niego właścicielka (po raz pierwszy) i chłopak był idealnie grzeczny a włascicielka była mega zadowlona, wrażliwosc na pomoce przerosła jej najwieksze oczekiwania  😁 i w ogole puchłam z dumy ze tak świetnie sobie radzą  🏇

edit. Ci co śledzą a naprawde są tacy  😉 wiedzą ile miałam przeróznych problemów z tym koniem i od paru tygodni zyłam w stresie co to będzie kiedy włascicielka na niego wsiądzie i ze bede ich zeskrobywac z pierwszego lepszego drzewa. A oni poklusowali w obie strony nawet zrobili pare przejsc i zatrzymanie  🤣 dodam jeszcze ze wsiadła nieplanowanie bo wybieralismy siodlo i glupio jakbym ja miala wybierac w czym jej bedzie wygodnie, mome ze siodlo wlasnie zostalo wybrane jak na nie wsiadlam i stwierdzilam ze to bedzie to
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
15 czerwca 2009 22:56
Dolqa- wiem, co czujesz, też kiedyś miałam takie 'otworzenie oczu' na weterynarza, którego uważałam za autorytet. Straszny kop w tyłek  🙁
Ascaia- od samego patrzenia na tego srokatka dostałam cukrzycy  😜
Darolga- ja się piszę na woskowanie i kontrolę ogumienia  😵
szafirowa- a skąd te dodatkowe młodziaki się znalazły? fajne jakieś?  😀
Angeel- czemu postanowiłaś wrócić do wędzidła?
Brzask- gratulacje z powodu sukcesów trenersko-wychowawczych  😉

A co u mnie? Wreszcie uświadomiłam sobie, że ostatnie miesiące jeżdżenia na Blondi były sprawdzeniem, kto szybciej odpuści  😁 . Jestem bezkonkurencyjnym mistrzem w konkurencji Kto Jest Bardziej Zawzięty i tylko kwestią czasu było, by Blondi również się o tym przekonała. Wreszcie mam pod tyłkiem blond konia, a nie tykającą bombę. Aż miło się teraz naprawdę j-e-ź-d-z-i, a nie walczy; zwłaszcza, że już dawno wszyscy położyli na tym koniu lachę.
U gniadej, jak to u gniadej; znowu jesteśmy suchopyskie i szukam przyczyny tego stanu. Pojawiły się drobne problemy z kontrolą trakcji w galopie i troche ostatnio muszę się napocić żeby ją przekonać, że fajnie jest być przepuszczalnym. Coś zgrzyta przy przejściach po tej przerwie, co to ją sobie byłam zafundowałam z powodu przeziębienia (znowu  👿 ).
Marzę o trenerze- ostatnio przeżywam chwile załamania własnym antytalentem.
Mam foty:



(tak, tam jest naprawdę z górki  😁 )



Znowu zaczynam dublować- jak ktoś jest spragniony więcej mnie, to może znaleźć w bardziej 'branżowych' tematach: interpretacji i kąciku puchaczy (ew. kąciku skoczków).
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
15 czerwca 2009 23:56
bush
Weź nawet z tym "antytalentem" nie wyskakuj, co mają powiedzieć gorsi od Ciebie??  🤬
Gdybym miała tak krytycznie patrzeć na siebie, to bym w ogóle na konia nie wsiadała 😉

Strasznie mi się ta gniada podoba  😜
Wydaje mi się, czy z tyłu zrobiło się jej więcej?? 😉

szafirowa

Co tak mało? pokaż jeszcze coś ze skoków.
Nie mogę się napatrzyć jak Cross sportowo wygląda, koń zupełnie w moim typie (no, poza tym, że nie gustuję w siwkach  😁 ).

darolga
Sama bym się do myjni z taką obsługą wybrała  😁

Angeel

Fota w zbożu fajowa 😉

Brzask
Fajnie jest patrzeć jak robota przynosi efekty 😉
Gratuluję 🙂
wątek zamknięty
margeritka
gratuluję babo!  😅 teraz już na prostej?

Bush
wiem, że się powtarzam, ale jak Ty zachowujesz równowagę w tych strzemionach to ja nie wiem  👍
jakoś urodą blondyna mnie bardziej bierze.  💘


a ja mam ostatni dzień bez konia! dziś zawalam 12godzin, ale to chyba ostatni raz w tym roku. Mimo że od 5 lat to sobie obiecuję, to tym razem solenniej niż kiedykolwiek obiecuję ❗, że to był ostatni rok mojej pracy po 12 godzin pięć dni w tygodniu. 
OSTATNI!

wątek zamknięty
margaritka, gratuluję 🙂 wiedziałam że sie dogadacie!

bush chyba świadomością swoich umiejętności została na etapie kiedy rzeczywiście było do czego się czepiać 😉 a że z nabieraniem umiejętności nabiera się także pokory to podejrzewam że stan ów się tylko pogłębił  😁

bush - wymiatasz i tyle  😅
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
16 czerwca 2009 07:39
ciezko mi strasznie jak pomysle, ze dzisiaj przeprowadzka, dwa lata niby nic ale te wszystkie chwile spedzone razem z ludzmi i z tamtymi konmi.. oczywscie byly chwile ciezki ale te dobre trzeba pamietac i tak zostanie! ciezko bedzie ale niestety, ludzie i konie zmieniaja swoje miejsca na ziemi... trzyamjcie kciuki zeby nathan wszedl do buckamnki

EDIT: dzieki dziewczyny za mile slowa!  :kwiatek:
wątek zamknięty
Margaritka gdzie się przeonosisz?  🤔
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
16 czerwca 2009 08:24
smaruje PW
wątek zamknięty
margaritka, kto was przewozi? daj koniecznie znać jak poszło 🙂
wątek zamknięty
margaritka-Gdzie się przenosisz, długo będziecie jechać ?
wątek zamknięty
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
16 czerwca 2009 09:26
mam już zdjęcia z zawodów🙂 tak jak pisałam - Diakon dał popis swojego nieobycia z atmosferą zawodów delikatnie mówiąc  🙄
zdjęć z najgorszych momentów nie mam (i chyba dobrze), ale z tych gorszych kilka jest 🤣 na szczęście były też lepsze momenty 😀

grzeczniutki aczkolwiek uważny:


na rozprężalni zaczęło się od nowa. trzeba było się poekscytować, pretekstem mogły być oklaski, uderzenie kopyt w przeszkody albo brak pretekstu 🤣 widać też czemu nie wsiadłam go rozprężyć 😉

reszty z tych akrobacji jego i moich nie wklejam, bo wstyd.

przejazd - na początku loża sędziowska była koniożerna - o raaaany co ich tam tak dużo pod tym namiotem?


ale potem się w końcu poddał jeźdźcowi


całkiem ładnie ruszał dupką


i zaciesz pańci już po


oj chyba długo jeszcze nie wsiądę na niego na zawodach 😉

miłego dnia🙂
wątek zamknięty
Pokazał chłopak co potrafi  🤣 
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.