moda, ciuchy etc...

emptyline   Big Milk Straciatella
19 lutego 2018 07:47
izkadul, moja przyjaciólka miała ze 2 czy 3 i była bardzo zadowolona.
Ja mam ta torebkę. Jest spoko, guma dobrej jakości (nie rwie sie, nie niszczy), łatwo umyć.
Wichurkowa   Never say never...
19 lutego 2018 18:32
Ja tu pierwszy raz, czy można wrzucić zdjęcia do oceniania "jak w tym wyglądam"?  Czy spadać gdzie indziej?  😁
Hej ma ktoras z Was torebkę O bag ?
Jak wrażenia?
Plusy, minusy, warto gumową torbę za 300 zl kupić...

Trochę mi siedzi w głowie od kilku dni i nie wiem czy brać czy sobie odpuścić  🤔wirek:


Ja jestem ze swoich bardzo zadowolona i polecam: są lekkie, pasują do każdej stylizacji, bardzo łatwe w czyszczeniu. Minusów nie zauważyłam prócz tego, że było mi ciężko się zdecydować przy kompletowaniu zestawu 🤣
emptyline   Big Milk Straciatella
19 lutego 2018 19:23
Wichurkowa, dawaj 🙂
Wichurkowa   Never say never...
19 lutego 2018 19:38
Bo kurde sama nie wiem czy dziwnie mi w tym czy przesadzam  🤔  😁

https://zapodaj.net/4b9a88d642fd1.jpg.html

https://zapodaj.net/b2ae47ce1f4cb.jpg.html
Wichurkowa, mam nadzieje ze masz dystans do siebie i sie nie obrazisz, bo dla mnie wielkie NIE, to wyglada jak koszula do porodu 😀 W sumie fajny krój na porodówkę, ładny, dziewczęcy, na dole logicznie - półprzejrzyste..
Wichurkowa   Never say never...
19 lutego 2018 20:02
Koszula do porodu  😁 Nie wpadła bym w sumie na takie porównanie ale w sumie  😀iabeł:
na wieszaku jest taka ładna  🤣
Dzięki dziewczyny za opinie  :kwiatek:
Wichurkowa, spróbuj dodać jakiś pasek w talii i założyć do tego np. cieliste rajstopy i długie kozaki za kolano/jakies botki na obcasie. Mnie sie podoba, ale ten krój jakby Cie poszerzał. Wydajesz sie byc szczupła, a to mam wrażenie, ze sporo dodaje.
Wichurkowa   Never say never...
20 lutego 2018 06:01
Pasek w talii akurat tutaj się nie sprawdza, bo krój tutaj akurat jest taki workowaty i z paskiem wygląda to źle, na zdjęciu mam muszkieterki za kolano  😉  Wizualnie mi się ta sama tunika mega podoba, ale niekoniecznie już na mnie  😁
Wichurkowa, - a z cienkimi rajstopami? Grube czarne nie pasują do tego kroju zdecydowanie, dół też musi tu być lekki 😉
Wichurkowa   Never say never...
20 lutego 2018 12:12
Akurat nie miałam cielistych i wzięłam czarne, następnym razem wezmę właśnie jasne i zobaczę ;-)
smartini   fb & insta: dokłaczone
20 lutego 2018 15:10
izkadul, nie miałam, ale parę koleżanek miało i niektóre kolory mają wyjątkową tendencję do brudzenia się
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 lutego 2018 11:05
Przyszła wczoraj moja Mana Mana, jest bardzo fajna, zobaczę jak się będzie nosiła 😉

Zamówiona: 06.02
Dotarła: 19.02
Moja dotarła dzisiaj, wygląda super, bardzo porządnie wykonana.  🙂
Altiria JARA Pokażecie? 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 lutego 2018 09:44
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 lutego 2018 09:58
Jaaaa ale piękna  😲 To jest XL? Jaki materiał? Muszę ją mieć  😲
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 lutego 2018 11:09
Według opisu na stronie to eko zamsz 😉 I w rozmiarze XL.
Ja mam dokładnie tą Mana Mana grafitowa z różem, chociaż na zdjęciach na stronie wygląda jak brąz z różem.
Fantastyczna 🙂 Ja się własnie czaję na jakąś kolejną torebkę od Many i może tym razem będzie to właśnie zamsz?
Ogólnie to żałuję, że nie robią niczego wielkościowo tak po środku. Przydałaby mi się taka mała torebka przez ramię, ale większa niż taka co wejdzie tylko telefon i chusteczki, ale też nie taka standardowa na wszystkie klamoty.
JARA, jejku czy ja przez Ciebie będę musiała kupić nową torebkę?! No nie mój kolor, ale gdyby tak w innym... 💘 zabieram się za przeglądanie!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 lutego 2018 12:14
Ja myślę, że to nie będzie moja ostatnia od nich torba. 😉
Ta moja dużo lepiej wygląda wypchana i na człowieku niż tak sobie na fotelu 😉

Jestem jeszcze ciekawa ManaMana Voor
Uzytkuje torebke od ManaMana prawie rok i jest mega! Wlasciwie taka sama, jak twoja JARA tylko ma szare uszy. Duzo osob sie mnie pyta, skad ja mam😉
Właśnie mi wpadła już w oko szara z czarnymi uszami i szara z jasnoniebieskimi 🤔wirek: tylko dla mnie na pewno ta mniejsza wersja, bo zza tej XL pewnie bym nie wystawała ze swoim wzrostem 🤣 Pomyślę po wypłacie, ale ojeeeeejku 😍
[quote author=little_girl link=topic=168.msg2760315#msg2760315 date=1519377938]
Altiria JARA Pokażecie? 🙂
[/quote]

Przepraszam za opóźnienie, ale odebrałam torebkę dzień przed wyjazdem i nie brałam jej ze sobą.  😉



Jest super, bardzo wygodnie się nosi.  🙂

Trochę niekształtnie może wyglądać, ale w środku był karton ze statywem, dwa żele pod prysznic i takie tam inne drobiazgi.  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 marca 2018 10:10
Nosi się ją genialnie i na krótkich paskach i na długich. Jedyne co mogę jej zarzucić to przy noszeniu na długim te krótkie paski tak się trochę źle układają, bo są sztywne. Poza tym jest genialnie wykonana, pakowana i w ogóle naj naj 😉
Altiria, a to też jest ta XL? Ma ktoś na sobie zdjęcie tej normalnej? 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 marca 2018 11:28
little_girl, mi wysłała zdjęcia na pw torby w rozmiarze L na sobie 😉
Moja to L, tylko ja jestem karłem.  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się