Warszawskie voltopiry :)

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
21 stycznia 2018 19:58
Popatrz czy nie masz stacji veturillo gdzieś blisko domu i sklepu, rowery miejskie są naprawdę niedrogie. Jedyne minusy są takie, że veturillo działa tylko w sezonie i że jak stacja jest na mocno uczęszczanej trasie to może veturillo zabraknąć w danym momencie 😉
Ostatnio widziałam że na Ursynowie (Kabaty/Natolin) wiele chodników było oblodzonych i nie posypanych np. piaskiem. Jest to skandal bo ktoś może przecież się poślizgnąć i mieć bardzo duże problemy ze zdrowiem. Powinni się tym zająć i to nie jest problem tylko na Ursynowie ale raczej w całej Warszawie i w innych miejscowościach też.
emptyline   Big Milk Straciatella
22 stycznia 2018 20:13
S_KB86, przeprowadź się do Sztokholmu zobaczysz problem. ^^ Polska jest super odśnieżona...
S_KB86, ja dzisiaj gadałam z Chłopem, że trzeba to gdzieś zgłosić...
Pracujemy na półkoloniach więc mamy grupę 20 dzieci i chodniki ślizgawki. Mieszkamy w starym bloku, połowa mieszkańców to osoby mocno starsze. Ślizgawka jeszcze większa :/ Jakby odśnieżyli od razu to teraz nie było by 5cm warstwy lodu.
Scottie   Cicha obserwatorka
22 stycznia 2018 21:46
Chess, na 19115 możecie zgłosić. No chyba, że chodnik jest "prywatny", to do zarządcy terenu.
Bischa   TAFC Polska :)
23 stycznia 2018 14:34
Kochane, kolezanka zmotoryzowana, zaziębiona. Śródmieście, gdzieś gdzie będzie mogła zaparkować? Żeby blisko z auta było?
Scottie, w ogóle to dość "zabawne" bo na osiedlu jest kilka chodników i 2 na środku są odśnieżone, reszta nie...
Bischa   TAFC Polska :)
23 stycznia 2018 20:39
Kafefajka 😍 💘
Świetne miejsce z super klimatem.
Uniwer to w ogóle jeszcze istnieje? Bo obeszłyśmy potem z ciekawości, żeby zobaczyć gdzie co i jak i nie było. Babooshka obok, "Albo x albo" jakaś chyba estetyczna klinika...
A macie jakiegoś dobrego speca od dysków w Warszawie?
Scottie   Cicha obserwatorka
24 stycznia 2018 12:03
Bischa, ja to nawet nie miałam pojęcia o takim tworze jak "Univer", dopiero z tego wątku dowiedziałam się, że coś takiego istnieje/istniało. A musiało już funkcjonować za moich czasów studenckich, skoro smarcik zna to miejsce.
Według map google to jest "Univercity pub&bar" na ul. Oboźnej 7- wejście jest prawie że vis a vis bramy bocznej na Uniwerek, więc jeśli obeszłyście wokół budynek, w którym mieści się Kafefajka, to mogłyście go nie widzieć.
Anderia   Całe życie gniade
24 stycznia 2018 17:26
Univer jak najbardziej istnieje i działa, tyle że "wrota" ma takie, że jak się o tym lokalu nie wie, to łatwo przeoczyć.  😁 Tak jak Scottie mówi, wejście od UW, w miejscu, gdzie Oboźna zaczyna się robić stroma.
Wie ktoś może gdzie kupię te ciasteczka?

Złośliwa Biedra raz skłoniła mnie zakupu i się zakochałam. Nie widziałam ich później ani razu. Byłam w Biedrach (różnych), Auchan, Carrefour i Tesco :C
Internet podpowiada mi Rossmanna ale tam też nie widziałam.
emptyline   Big Milk Straciatella
12 lutego 2018 20:35
Warszawo ratuj, szukam DOBREJ krawcowej która uszyje mi komplet na ślub, długą tiulową spódnicę i koroknowy top. Atelier ślubne już sprawdzałam, nie moje ceny. Rozumiem, że to nie może być za 200zł, ale też jednak wolałabym nie za 4 tysiące. Ktoś ma kogoś sprawdzonego? I to takie miejsce, gdzie krawcowe mają materiały, a nie "pani przyniesie, ja uszyję". :kwiatek:
Averis   Czarny charakter
13 lutego 2018 09:01
Chess, a rossmann?
Loteria. W jednym udało mi się kupić... ale nie mój ulubiony smak 🤣 W takim, który mam koło domu nie ma. Dziwi mnie, że tak mało popularne są te ciastka.
W związku z wyjazdem mojego narzeczonego na Cavaliade, czy możecie polecić miejsce na nocleg jak najbliżej Torwaru? Jedna osoba, 3 noce (1.03-4.03), najchętniej na tyle blisko żeby chodzić na nogach, raczej tanio-nie musi być luksusów.
rybka   Różowe okulary..
18 lutego 2018 18:18
W związku z wyjazdem mojego narzeczonego na Cavaliade, czy możecie polecić miejsce na nocleg jak najbliżej Torwaru? Jedna osoba, 3 noce (1.03-4.03), najchętniej na tyle blisko żeby chodzić na nogach, raczej tanio-nie musi być luksusów.


W tym terminie raczej w pobliżu będzie ciężko o nocleg.

Zobacz tu:
https://www.accorhotels.com/pl/hotel-6401-ibis-budget-warszawa-centrum/index.shtml

Tu trzeba autobusem przez most przejechać:
http://www.sus-noclegi.pl

Tu też komunikacja potrzebna ale blisko
http://www.globetrotterhostel.com.pl

Do poruszania się komunikacją polecam:
https://jakdojade.pl/warszawa/trasa/

oraz zakup biletu 3-dniowego (kasuje się go raz na wstępie i 3 dni jet ważny)
Ja mogę polecić hostel w którym sama pracuję, w centrum i dojazd na torwar autobusem. Jakbyś była zainteresowana to zapraszam na pw. Na bookingu mamy opinię 9,2/10  😁
Chess, widziałam je w żabce w poniedziałek.
kaszmirowa2302, ooo, to jest jakiś trop. Dzięki 😀
Byłam przy tej na dole wieżowca przy Chałubińskiego, w tym obok Mariottu 😉
Warszawianki Help!! Gdzie i do kogo w stolicy pójść do fryzjera na koloryzacje ze smartbondem?? 🙇
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
27 lutego 2018 15:02
Kochani! Co powiecie na voltowy zlot w kwietniu? 😀
12-16 kwietnia będę w Warszawie, fajnie byłoby coś zorganizować 😀
Bischa   TAFC Polska :)
03 marca 2018 17:04
Znacie dobry i niezbyt drogi punkt naprawy telefonów? Gdzie (chętnie) w gratisie sprawdza czy nic się innego złego nie stało z telefonem? Nie pytajcie jak, bo sama nie wiem, podczas rozmowy wypadł mi z ręki i spadł na beton 3 metry niżej... Na pewno ekran jest do wymiany (wylany, dotyk działa tylko u góry), spadł na róg. Poza tym działał po wypadku, dzwonila koleżanka ale odebrać nie mogłam, bo nie było praktycznie dotyku. Telefonem cieszyłam skór się niecały miesiąc.
Włochy, Ursus, Ochota, Ursynów, Mokotów, Śródmieście. Długo otwarty (pracuje od 5:30 do 16 czasem trochę dłużej). Jesli będzie wart polecenia na prawde, dojade na Wolę, Prage (szczegolnie okolice Wiatraka, pl Szembeka, al Waszyngtona czy stanów zjednoczonych) 😉
Kochani! Co powiecie na voltowy zlot w kwietniu? 😀
12-16 kwietnia będę w Warszawie, fajnie byłoby coś zorganizować 😀


Ja bardzo chętnie, ale to na razie teoretycznie... Nie planuję na dłużej niż tydzień-dwa naprzód, bo z takim stadem zwierzaków się nie da, ciągle coś się dzieje. Ale jak coś wyjdzie bardzo będę się starała dołączyć.
Kochani potrzebuje na już lekarza medycyny sportowej. Najchętniej takiego co by nie kazal się kuc,  cena nie gra roli. Niestety moja chora i jest w d...
Gniadata   my own true love
21 marca 2018 21:10
help, dobry szewc po prawej stronie Wisły? potrzebuje kogoś kto mi wymieni suwak w plecaku z ekoskory i zrobi tak żeby wyglądało dobrze
Wie ktoś może gdzie kupię te ciasteczka?
Złośliwa Biedra raz skłoniła mnie zakupu i się zakochałam. Nie widziałam ich później ani razu. Byłam w Biedrach (różnych), Auchan, Carrefour i Tesco :C
Internet podpowiada mi Rossmanna ale tam też nie widziałam.


W stokrotkach tez spotykam je regularnie  :kwiatek:

Nie cytuj zdjęć!
🤬Nigdy w zyciu nie widziałam Stokrotki. Ale jak spotkam to zobaczę czy są <3
Na razie znalazłam całkiem niezłe i dość tanie podobne ciastka (tylko orzechowe) w Carrefourze (ichniejszej marki).
Gniadata, ja robiłam w podziemiach przy Wileńskim, ale nie wiem, czy jeszcze istnieje.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się