wasze ulubione seriale

czy Altered Carbon się rozkręca ? Bo umarłam i wyłączyłam 1 odcinek po 40 min.. nudy straszne :P
BASZNIA   mleczna i deserowa
15 lutego 2018 19:44
Tak se, troche. 
W końcu zmęczyłam PLL do końca, jestem z siebie dumna. 🤣
Arrow już opuściłam, to pierwszy serial, którego nie przetrwałam. 😵

Nadrobię sezon Bloodline i będe szukać czegoś nowego znowu. Chyba Narcos wezmę, bo już wszyscy oglądnęli, a ja jak zwykle w tyle. 😀
Wczoraj próbowałam oglądać Brytanię, zwłaszcza że lubię takie klimaty, jednak totalnie mnie nie porwał, nudziłam się cały 1 odcinek, już Templariusze bardzo mi się podobały.
BASZNIA, dzięki, czyli nie dla mnie 😀
czy Altered Carbon się rozkręca ? Bo umarłam i wyłączyłam 1 odcinek po 40 min.. nudy straszne :P

Trzeci był już fajny, jak dalej- jeszcze nie wiem.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
17 lutego 2018 16:07
Czy ktos ogląda Endevoura online? 😀 i powie mi gdzie znajdę 5 sezon? Może byc po angielsku
BASZNIA   mleczna i deserowa
17 lutego 2018 18:45
xxagaxx, on jest taki....ja do końca miałam wrażenie, że czekam, aż się akcja rozkręci. Fabuła nie powiem, rozkręca się, ale styl właśnie taki jak odczułaś 😉.
Orange is a new black dopiero teraz wzięłam, fajny bardzo. Na początku wydaje się lekki, potem się okazuje, że jest i głębsze dno.
Ja wlasnie Altered Carbon skonczylam i mnie sie bardzo podobał. Fajne odniesienia do innych lore, i jak nie przepadam za sci-fi tak to w sumie poniekąd serial detektywistyczny 😉
Bardzo lubiłam Chirurgów. Lubiłam, bo... kurteczka... zapomniałam, że idą kolejne odcinki na FOXie. Taka wciągająca akcja :/
Nie wiecie przypadkiem gdzie obejrzę ostatnie odcinki z lektorem? Coś nie mogę znaleźć.

edit. Czy rejestracja na serialeonline.pl ma jakiś haczyk? Jest bezpłatna?
Ascaia, można rejestrować, jest ok
xxagaxx, dzięki. Tylko jak tam się zarejestrować? Jakiej przeglądarki używasz?
Cały czas mi wyrzuca komunikat "wypełnij poprawnie formularz". Chyba chodzi mu o miasto i kod, ale oprócz pytania nie ma miejsca, żeby te dane wpisać... Pomocy...

Kastorkowa   Szałas na hałas
21 lutego 2018 18:51
Właśnie pochłonęłam cały sezon The Bold Type i się wciągnęłam. Bardzo fajny, może nie jakiś ambitny, ale czekam na drugi sezon  😀
No i w marcu ma wyjść mój utęskniony 6 sezon Wentworth - więzienie dla kobiet  😀
Ascaia, ehh nie pamiętam. Ja zrobiłam chyba zaloguj się przez fb. Czasem mam problem bo strona się zacina, i np. 2 dni nie da się zalogowac. Ale z reguły działa bez problemu
Gillian   four letter word
21 lutego 2018 21:39
o nieee, nadrobiłam trzy ostatnie odcinki This is us... no i zaryczałam się na amen! paskudne 🙁 ktoś wie czy będzie kolejny sezon?
jaki serial kryminalny polecacie? 🙂
Isilya   Free Your Mind
23 lutego 2018 22:36
Most nad Sundem 🙂 Szwedzko-duński serial z dwójką ciekawych głównych bohaterów. Nie ma żadnych efektów specjalnych, wielkich pościgów i strzelanin, ale jest świetny klimat i rewelacyjny rozwój akcji.
o nieee, nadrobiłam trzy ostatnie odcinki This is us... no i zaryczałam się na amen! paskudne 🙁 ktoś wie czy będzie kolejny sezon?

Ale to jeszcze nie koniec 🙂
Odcinków bedzie 18, a dopiero wyemitowali 15. Nastepny 28 lutego.
I kolejny sezon będzie, juz potwierdzone info. Ten serial ma wybitna ogladalnosc w USA 🙂
Most nad Sundem 🙂 Szwedzko-duński serial z dwójką ciekawych głównych bohaterów. Nie ma żadnych efektów specjalnych, wielkich pościgów i strzelanin, ale jest świetny klimat i rewelacyjny rozwój akcji.


Tak, tak, tak!!! wczoraj skończyłam pierwszy sezon i chciałam o nim napisać. Super. Nie mogłam się oderwać. Sezon ma 5 odcinków, ale długie, prawie dwugodzinne.

Tylko nie zauważyłam, że nazywa się Most na Sundem. Myślałam, że po prostu Most  :wysmiewacz22:

Isilya, oglądałaś drugi i trzeci sezon?
Isilya   Free Your Mind
24 lutego 2018 19:17
Fakt, w oryginale to chyba jest po prostu Most, w polskiej wersji dodali nad Sundem. Ogólnie są to odcinki godzinne, ale w Polsce pierwszy pokazywał serial kanał Ale Kino (czy jakoś tak) i puszczali po dwa odcinki na raz, dlatego jest też tak samo na Netfliksie. Jestem w trakcie oglądania trzeciego sezonu i serial jest tak samo dobry 🙂
Zdecydowanie moim ulubionym jest "Nastoletnia Maria Stuart" i "the flash".
o nieee, nadrobiłam trzy ostatnie odcinki This is us... no i zaryczałam się na amen! paskudne 🙁 ktoś wie czy będzie kolejny sezon?


Ja się za ten serial zabrałam kilka dni temu, właśnie obejrzałam przedostatni odcinek dostępny i ryczałam, a ja mam emocjonalność na poziomie oceanicznej gąbki. Bardzo mnie  to do refleksji skłoniło, ile razy człowiek się żegna z kimś kłótnią, a potem może go więcej nie zobaczyć..  🙄
Fakt, w oryginale to chyba jest po prostu Most, w polskiej wersji dodali nad Sundem. Ogólnie są to odcinki godzinne, ale w Polsce pierwszy pokazywał serial kanał Ale Kino (czy jakoś tak) i puszczali po dwa odcinki na raz, dlatego jest też tak samo na Netfliksie. Jestem w trakcie oglądania trzeciego sezonu i serial jest tak samo dobry 🙂

Bardzo się cieszę! Ciekawe, czy to moja nadintepreacja, czy zamierzenie: jedną z początkowym scen było, jak główny bohater stoi w gaciach i drapie się po jajach. A potem okazało się, jak te jaja są istotne dla całości filmu.

Na razie musiałam odpuścić drugi i trzeci sezon, bo mąż wyjeżdża na dwa tygodnie i by mi nie darował, gdybym dalej oglądała, ale jak wróci, oglądamy  😅 

Chcieliśmy coś, co zdążymy obejrzeć w całości przed jego wyjazdem i oglądamy Wanted. Dwie kobiety przez przypadek wmieszane w morderstwo, uciekają, a ściga je dobra policja, zła policja i bandziory. Bardzo fajnie się ogląda, taki optymistyczny.

jaki serial kryminalny polecacie? 🙂

Polecam także Retribution. W stylu Mostu (nad Sundem albo nie nad Sundem  😉  )
Gillian   four letter word
26 lutego 2018 09:14
Marzena, oooo... no dobra, tonie ogarnęłam ! dzięki 🙂
Polecam La casa de papel. Świetny!
Naboo, właśniemiałam to pisać. Przebieram nogami w oczekiwaniu na 2 sezon.
Yegua, ja tez 🙂Czytałam gdzieś, że jakoś niedługo drugi sezon
Naboo to będzie drugi sezon? O rety. Ten serial prawie zrujnował moje egzaminy  🤔wirek:
Feno, ponoć w hiszpańskiej telewizji w maju, a kiedy na netflixie - nie wiadomo.

Edit. Na netflixie 6. kwietnia
O, a ja w ogole nie moge zmeczyc tego serialu  😂
No bylo kilka tak tragicznie nielogicznych fragmentow, tak slabych, ze nawet ogladajac jednym okiem podczas robienia paznokci musialam wylaczyc.
3 czy 4 odcinki obejrzalam i nie dalam rady psychicznie wytrzymac  😵

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się