ogloszenia

Czy można w kategorii z derkami zrobić rubrykę z wyborem rozmiaru? Żeby sprzedający tez mogli zaznaczyć rozmiar jaki sprzedają. Ułatwiło by to bardzo opcje wyszukiwania.
Zapewne gdzieś była/jest o tym dyskusja, ale chwilowo nie mogę znaleźć. Czy można jakimś sposobem (poprosić moderatora za zgodą obu stron?) usunąć propozycję z ogłoszenia? Jakiś czas temu ktoś zaproponował mi cenę, na którą nie chciałam się zgodzić. Po jakimś czasie jednak stwierdziłam, że zgodzę się, jednak potencjalna klientka nie dysponuje już gotówką i oferta jest nieaktualna. Jest to jednak bardzo mylące dla innych osób przeglądających moje ogłoszenie, bo mogą wywnioskować z tego, że za tą cenę nie chcę tej rzeczy sprzedać (a tak nie jest). Wiem, że opcją jest poczekanie na możliwość odświeżenia ogłoszenia, ale jestem w sytuacji, kiedy nawet 2-3 dni by mnie "zbawiły" 😉
kenna, niestety nie ma jak usunąć propozycji. Trzeba zrobić nowe ogłoszenie.
Nie wiem komu i czy powinnam to zgłaszać, ale w tym ogłoszeniu są zdjęcia mojego siodła, które sprzedałam i ktoś je sobie wykorzystuje do sprzedaży swojego (oprócz ostatniego). Także ten. Nie chciałabym, żeby ktoś się nabrał.

http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/314183?q=lucky&kategoria=&stan=&lokalizacja=&sortuj=0&widok=0&strona=
Oferowałem do sprzedaży karetę coupe. Nie odświeżałem oferty, która w efekcie wygasła. Jak ją odnowić? Z góry dziękuję.
Godward, wchodzimy w "moje ogłoszenia", z prawej strony listy ogłoszeń są buttony: ukryte-wygaslo-edytuj-usuń. Kliknij w edytuj i kliknij na dole "odśwież".
Pomocy
Jak się wkleja zdjęcie z galerii do ogłoszeń. Kiedyś wklejałam kod spod zdjęcia, teraz mi to nie działa ( mam Maca )  😵

Już nieaktualne  :kwiatek:
Czy w ogłoszeniach w dziale derek można by dodać jeszcze przeciwdeszczowe i filtr z rozmiarem? Bardziej przejrzyste by to było 🙂
Swoją drogą w bryczesach też by to ułatwiło  :kwiatek:
Dlaczego ponad 4/5 treści opisu z mojego ogłoszenia po jego dodaniu znika?  Proszę o pomoc. W załączniku stan ogłoszenia. http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/78281
Dlaczego w moim profilowym okienku nie wyśwoetla się, że mam ogłoszenie? W "Moich ogłoszeniach" jest, a tu nie ma.

Edit: już jest, ale słowo honoru, że nie było  😀  Nawet wylogowałam się i ponownie zalogowałam i nadal nie było. A teraz się objawiło.  Cuda panie, cuda  🤣
Dziewczyny potrzebuję rady, nie wiem czy to dobry wątek. Mam wystawiony przedmiot na sprzedaż, ktoś zaproponował mi wymianę na coś innego i jestem tym zainteresowana. Tylko nie wiem jak taką transakcję przeprowadzić. Wysłać przedmiot i czekać aż dojdzie do mnie ten drugi? Szczerze mówiąc obawiam się trochę oszustwa, co będzie jak jak swoją rzecz wyślę a ta druga osoba już nie? Macie jakieś sprawdzone sposoby na taką wymianę?
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
12 grudnia 2017 23:10
Kaucja obustronna.
Dlaczego zdjęcia po wrzuceniu do ogłoszeń się obracają? Przedtem tak nie robiły 🙁
A wrzucasz z telefonu? Jak daję fotki z telefonu, to się obracają. Na komputerze już nie.
Z telefonu. Tak mi wygodniej, no ale ok, bede z komputera 😉
desire   Druhu nieoceniony...
25 lutego 2018 18:49
przy dodawaniu ogłoszenia trzeba nacisnąć "krateczke" z zgodą na "przetwarzanie danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji". z tą rekrutacją to chyba raczej pomyłka?  😜

aaa i dlaczego odświeżyć można nieaktywne ogłoszenie, przy aktywnym nie ma takiej opcji? albo jest, a nie widze?  👀

wersja na pewno będzie fajnie wyglądać na telefonie, mi się osobiście pare rzeczy troche nie podoba - strasznie duże zdjęcia główne, no i poziom.. lepiej by wyglądało w podobnej tonacji, a jednak w pionie.  😀 i odrobine mniejsze.  chyba, że sie da to jakoś samemu zrobić, a ja oczywiście nie wiem jak.  🙇 😁
Ja strasznie nie lubię zmian więc czasu trochę potrzebuję, żeby się przestawić. Już widzę, że wreszcie mogę otwierać w nowej karcie i nie otwiera się jednocześnie w aktualnie przeglądanej. Jakby jeszcze dało się wyszukiwać w konkretnego sprzedającego to byłoby chyba idealnie.
majeczka   Galopem przez życie!
26 lutego 2018 21:27
Da się, tak jak do tej pory po wpisaniu nicku w rubrykę szukaj
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
27 lutego 2018 06:10
A znacie może sposób na zmianę kategorii dodanego już ogłoszenia? Bo albo jestem ślepa (czego nie wykluczam  :hihi🙂 albo się nie da 😉

Po zmianach, jedno z moich ogłoszeń zamiast w kategorii "ochraniacze" znalazło się w kategorii "kantary" i nie mam zielonego pojęcia jak to zmienić  👀 Ktoś ma jakiś pomysł?  :kwiatek:
Jest gdzieś sortowanie wg ceny, rosnąco, malejąco? Bo może jest, a ja nie widzę?
czy wiadomości wysyłane przez ogłoszenie dochodzą do adresata? Nie pojawiły mi się w moich "wysłanych", nie dostałam też żadnej odpowiedzi..
Dlaczego jak klikam Aktywuj, to ogłoszenie jest nadal nieaktywne i że wygasło wczoraj? Nie widzę nigdzie opcji zmiany daty albo jestem ślepa.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 lutego 2018 18:56
anai, ja dostałam parę wiadomości i odpowiedziałam, pojawia mi się cała konwersacja. Ale! to nie idzie przez skrzynkę forumową, tylko ogłoszeniową.
Da się, tak jak do tej pory po wpisaniu nicku w rubrykę szukaj


Chyba się nie rozumiemy 0 chodziło mi o wyszukanie np ochraniaczy mając listę rzeczy danej osoby. Ale to w sumie drobiazg, zresztą mało jest mega list przedmiotów - kilka takich osób mamy.
Przeglądając teraz główną stronę ogłoszeń (w danej kategorii, no listę po prostu wszystkich), nie widać autora ogłoszenia, prawda? Dopiero jak się wejdzie w ogłoszenie?
Do listy obserwowanych ogloszeń dodaly mi się takie, których na bank nie oglądałam. Czy to znaczy, że ktoś mi się na konto włamał, żeby ogloszenia poprzeglądać  😉, czy jakiś błąd w systemie?
Przeglądając teraz główną stronę ogłoszeń (w danej kategorii, no listę po prostu wszystkich), nie widać autora ogłoszenia, prawda? Dopiero jak się wejdzie w ogłoszenie?


Niestety, tak.
Mnie się to bardzo nie podoba, wolałam poprzednią wersję, kiedy było widać na głównej kto dodał ogłoszenie.
Cień na śniegu, ehh też wolałam jak było widać 🙁
Jest gdzieś sortowanie wg ceny, rosnąco, malejąco? Bo może jest, a ja nie widzę?


Podbijam, również nie mogę znaleźć
[quote author=Cień na śniegu link=topic=88948.msg2761960#msg2761960 date=1519844648]
Przeglądając teraz główną stronę ogłoszeń (w danej kategorii, no listę po prostu wszystkich), nie widać autora ogłoszenia, prawda? Dopiero jak się wejdzie w ogłoszenie?


Niestety, tak.
Mnie się to bardzo nie podoba, wolałam poprzednią wersję, kiedy było widać na głównej kto dodał ogłoszenie.
[/quote]

Cień na śniegu, ehh też wolałam jak było widać 🙁


Już widać  🏇 Dziękujemy bardzo  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się