Kącik Rekreanta (część XI) 2018

galopada_   małoPolskie ;)
24 lutego 2018 11:19
Pozdrawiamy z Dużym cały kącik. Podłoże zamarznięte, więc pozostaje padokowanie i modelowanie 😁 Czekamy na wiosnę 🏇



wątek zamknięty
U nas piękna zima, Collario doczekał się ogłowia  szwedzkiego (do tej pory żaden tego typu nachrapnik nie był dostatecznie duży) :

wątek zamknięty
A my mamy dziurę obok oka  😵 Nie da rady ogłowia założyć.. 👿
wątek zamknięty
anil22,  mój chodzi w masce, bo gdzieś przywalił w oko i ma nieźle podrażnione...
wątek zamknięty
anai no to łączę się w bólu 😵
wątek zamknięty
anai, a co to za ogłowie? 🙂
wątek zamknięty
Olson, oprócz naczółka całość KaWal. Bardzo fajnie podszyte, mięciutkie, anatomiczna potylica. Naczółek mam swój, bo niestety nie mieli żadnego wystarczająco długiego (a naczółki mają śliczne, więc ubolewam).
wątek zamknięty
anai mam chyba ten sam nagłówek  🙂 bardzo jestem zadowolona z tego ogłowia  🙂

A my właśnie zakończyliśmy karnawałowe zwody na woli  😀
Jestem strasznie dumna z mojego Pana Konia, prowadził się super  😀 w niedziele były konkursy przebierane i muszę przyznać, że niektórzy naprawdę się postarali i wyglądało to świetnie  😍
teraz chwila odpoczynku i można trenować dalej  😉 🏇
wątek zamknięty
charlieeee piękne zdjęcia! co startowaliscie? 🙂
anai baaardzo mu ladnie w tym szwedzie i w ogole piękne oglowie 🙂
wątek zamknięty
faith w sobotę N4, a w niedziele kura do N7  😀 pierwszego w życiu  😲
wątek zamknięty
charlieeee oooooo, no to mega! jak wrazenia? 🙂 i jak wyniki? 🙂
wątek zamknięty
faith gdyby nie to ze było strasznie zimno to byłoby naprawdę super  🤣 ale ogólnie bardzo fajnie, mój koń gorzej na rozprężalni, ale na czworoboku super, błędy oczywiście jakieś były, ale przynajmniej wiadomo nad czym pracować  😀 co do wyników to w sobotę zależy którego sędziego byś zapytała, bo miałam 7% różnice w wynikach... a w sobotę było już 3 sędziów i wynik 64,7%  🙂 jestem z mojego pana konia strasznie zadowolona, komentarze od sędziów na których opini mi zależało były pozytywne, wiec trochę  mnie to zmotywowało  😀
wątek zamknięty
No to bardzo ladny wynik, moje gratulacje! 🙂😉)
wątek zamknięty
faith dziękuje  :kwiatek:
wątek zamknięty
anai, tylko czemu to białe podszycie za uszami? podoba mi się mega ale to podszycie jakos... nie pasuje.

charlieeee, ładniutki koń, ile ma wzrostu?
wątek zamknięty
Burza, bo jedyny pasujący rozmiarem nachrapnik był rurkowy. Miałam do wyboru całą czarną klasyczną rurkę, a nie akceptuję zapinania na potylicy lub pół rurkę z białym.
charlieeee, gratulacje!!!
wątek zamknięty
anai, dobra- przy takim wyborze to i ja wolałabym białą plamę na głowie 😀
wątek zamknięty
Burza ok 165cm ale krótki jest  😁
anai dziękuje  :kwiatek:
wątek zamknięty
Melduję radośnie, że wracamy do pracy normalnej powoli 🙂 dziś sobie pokłusowaliśmy trochę, ależ miałam banana na twarzy, jak ten mój konik fajnie się rusza 🙂
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
03 marca 2018 17:25
My z chłopakami właśnie po przeprowadzce. Weszli do stada jak do siebie. Żadnych bijatyk, trochę kwików a potem grzecznie stali i skubali sianokiszonkę z jednej kupki.
wątek zamknięty
My z chłopakami właśnie po przeprowadzce. Weszli do stada jak do siebie. Żadnych bijatyk, trochę kwików a potem grzecznie stali i skubali sianokiszonkę z jednej kupki.



Czemu się przeprowadziliście? Tak z ciekawości, może być na pw.  😉
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
03 marca 2018 20:31
U nas po zmianie oglowia nastąpił przełom 😍
Oczywiście mam jak zawsze do poprawy siebie, ale u kucyka zaczyna być naprawdę rewelacja.
wątek zamknięty
A z czego na co zmieniliscie? 🙂
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
03 marca 2018 22:01
Z mojego lubianego szweda na Micklem.
wątek zamknięty
O panieee jaki on piekny!!  😜
No i fryzura jaka, pelna profeska!
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
04 marca 2018 00:37
buyaka dziękujemy, ale zdjęcie stare 😁
wątek zamknięty
Kastorkowa  wyglądają na zadowolonych  😀
lusia722 nieważne , że stare, jaki on piękny  😍

Edit literówka
wątek zamknięty
Kastorkowa, to Nielepice?

My czekamy na wiosnę, zapał mam (koń pewnie mniej :P), siodło zmienione, popręg jest, nawet nowy czaprak 😁 Są jak na mnie ambitne plany na ten rok, może w końcu wyjdziemy zza stodoły, tyle stajni i zawodów wokól, to żal nie korzystać. A jego niejeżdżenie bukmaną mam w doopie, choćbym na rękach go wnieść miała, to go zapakuję i wywiozę trochę stresów porobić, bo kurna, 10 lat szkapie stuknie w czerwcu, a on dalej poschizowany i nigdy nigdzie nie był.
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
04 marca 2018 09:00
Charlieeee zdecydowanie  🙂

Budyń tak Nielepice u Edyty  😉
wątek zamknięty
Kastorkowa, o, to można w tereny się wybierać, my w Kocierzy 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.