Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

maleństwo   I'll love you till the end of time...
26 lutego 2018 09:24
Wizja, super pomysł z grupą na fb, we własnym gronie, zdjęcia też bezpieczniejsze. Jestem za!
Jestem totalnie ZA!!! Ja was codziennie czytam, ale na forum mi niewygodnie na kom odpisywać, a co dopiero zdjęcia do galerii wrzucać...zreszta nie jestem fanka tego ze widza je wszyscy 😉
Dziewczyny, poradzcie proszę. Miałam dziś rano stłuczkę, niby nic się nie stało, tylko stresu dużo - ale teraz zaczynam schizować, że może jednak powinam iść do lekarza się przebadać? Wyjeżdżałam z parkingu, także prędkość miałam minimalną, byłam przypięta pasami, ale kobita przydzwoniła we mnie tak, że moje auto obróciło o 180stopni. Nic mnie nie boli, nie czułam żadnego ucisku na brzuch kiedy to się działo (12 tc, więc brzucha praktycznie jeszcze nie mam), ale teraz czuje jakby lekki dyskomfort w podbrzuszu i okolicy krzyża. Może to tylko napięcie ze stresu... nie chcę niepotrzebnie panikować. Co byście zrobiły na moim miejscu?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
26 lutego 2018 09:27
ekhem, jak masz możliwość, to idź do lekarza. Choćby po to, by się okazało, że nic się nie dzieje. A tak, będziesz sobie wkręcać, że coś jest nie tak.
Ekhem,do lekarza marsz!!!
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
26 lutego 2018 09:32
No dobra, to może spróbuję założyć taką grupę i kto będzie chciał to będzie dołączał?
Chyba, że ktoś inny ma doświadczenie w tej kwestii i chciałby to zrobić.

Ekhem - ja bym się przeszła do lekarza dla własnego spokoju.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
26 lutego 2018 09:51
Wizja, to załóż, jeśli to nie problem 🙂
Wizja, ja mogę zrobić grupę, tylko jak ją nazwać?
Dzieciowa re-volta?
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
26 lutego 2018 10:07
Super yeuga.
Może być taka nazwa moim zdaniem 🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
26 lutego 2018 10:08
O, fajnie. Nazwa chyba bez większego znaczenia, IMHO.
Zamknięta czy prywatna?
sienka, a jaka lepsza? EDIT: Może być zamknięta lub tajna  😎

Aby dołączyć do grupy na fb musisz znać osobę z forum z tego wątku, która już jest w grupie i poprosić ją o dodanie poprzez wiadomość prywatną lub facebooka
leosky   im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mało wiem.
26 lutego 2018 10:37
bobek ZUM się nie powtórzyło.do nefrologa jeździmy na kontrolę ze wzgl. na podwójny UKM
Yegua, zrób może jakaś weryfikacje uczestników? Bo tak to każdy może się dodać 🙂 i każdy może każdego. czy nicki po prostu podajemy przy dołączeniu?
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
26 lutego 2018 10:40
Myślę, że zamknięta. I nicki przy dołączeniu koniecznie 🙂
Dobra, nicki będę weryfikować.
Wizja, spróbuję Cię dodać jako administratora.

Przydałaby się jeszcze z jedna osoba na administratora, kto chętny?
Ja własnie wyslalam prośbę🙂 Bo i ja z tych co zadko sie udzielają i wrzucają zdjecia bo forum latwo dostępne dla wszystkich 🙂
Dzięki dziewczyny. Zarejestrowałam się do (jedynej) przychodni w moim mieście, mój pech, że przyjmuje dziś tylko lekarka do której nie mam za grosz zaufania :/ najwyżej jutro pójdę jeszcze raz prywatnie.
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
26 lutego 2018 10:55
ekhem - a nie możesz się przejechac na oddział do szpitala? Tam powinni Cię przebadać bez problemu jak poinformujesz co się stało.
Ja też sie podłączam do grupy! Super pomysł 😉
Ja też już dołączyłam 🙂

U mnie po imprezce urodzinowej. O matko, never again samodzielnego szykowania imprezy z niemowlakiem w czasie skoku!! Pierdziele, nastęnym razem catering zamawiam i już. Ale muszę przyznać, że żarełko wyszło nam pysznie. Jak się już wszyscy zeszli, odśpiewano sto lat i wręczono prezenty, usiadłam z dziećmi na podłodze i się z nimi autystycznie z godzinę bawiłam nie gadając z nikim z dorosłych 😁

Byłam dziś na rozmowie w przedszkolu i od wrześnie na 90% Sara tam rusza na 4h dziennie. O rany rany...
ash   Sukces jest koloru blond....
26 lutego 2018 13:07
Dzionka, extra! My umowę już podpisaliśmy, adaptacje zaczynamy od połowy sierpnia.

Do grupy tez już się zapisałam! Świetny pomysł
Dziewczyny, ja też dołączyłam, chociaż ja dopiero planująca 😉
Hehe zaraz dołączą wszyscy nas podczytujący a nigdy nic nie piszący 😉

ash, to ruszamy razem 🙂 U nas ostatni tydzień sierpnia adaptacja. O dziwo jakoś nie wydaje mi się, żeby ciężko było. Sara bez problemu teraz się ze mną rozstaje. I tfu tfu mamy pierwszą tatozę - niechaj trwa 😀
slojma   I was born with a silver spoon!
26 lutego 2018 13:23
Też dołaczyłam. 
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
26 lutego 2018 13:33
Dzionka - weryfikujemy po nickach, więc powinien być względny porządek.
Ja w tym roku też sama organizowałam imprezę na 15 osób dorosłych plus dwoje dzieci. W ciągu dwóch dni spałam jakieś 5 h, ale wyszło idealnie i pysznie :P Choć wykończona byłam jak po maratonie :P
Wizja, to u mnie mniej ludu, ale niemowlak i dwulatka na stanie, do tego mąż na kacu 😀 Za to jaki porządek dziś jak się powierzchowny burdel uprzątnęło... Co do grupy, to wierzę że pilnujecie - wiem tylko jak jest z tym wątkiem - masa ludzi czyta, nawet sobie pewnie nie wyobrażamy jak wielka 🙂
Oj tak, ja sama czytałam od początku! Od nirv, a zaczęłam pisać dopiero w ciąży.
I rzadko, bo mi cholernie niewygodnie na telefonie a na iPadzie wcale nie łatwiej. A laptop raczył się spalić 😀
Chyba nizm.! Ktos wie kto to byl i czy wciaz z nami jest 🙂?
majek   zwykle sobie żartuję
26 lutego 2018 16:06
fajnie, tez sie dopisalam do grupy i kompletnie nie wiem, kto jest kto...  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się