UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

Incantowa   Ask often, be content with little, and caress...
31 stycznia 2018 11:52
Plus dla Andzela jako sprzedająca  :kwiatek:
Plus dla tereska  :kwiatek:
Szybko, sprawnie i konkretnie 🙂
Polecam nanusss jako sprzedającą. Bardzo dobry kontakt oraz szybka wysyłka.
Plusy ode mnie dla sprzedających :
anna_n83, Różowa Amazonka
Wielki plus dla Madzia5333 . Przesyłka dotarła w ekspresowym tempie, bardzo miły i rzeczowy kontakt. Polecam :kwiatek:
Wielki + dla juni, ochraniacze dotarły czyściutkie i lepiej wyglądające niż na zdjęciach, super kontakt i mega szybka wysyłka, zdecydowanie polecam.
+ dla asenata jako sprzedającej
Ogromny + dla użytkowniczki kasiakliczkowska jako sprzedającej. Super miła i uczciwa osoba :kwiatek: POLECAM.
Incantowa   Ask often, be content with little, and caress...
17 lutego 2018 13:28
Plus dla użytkowniczki PATRYCJA10822 za super zrealizowane zamówienie zbiorowe z http://www.premierequine.co.uk  :kwiatek:
Dziękuję za transakcję Yennefer ! szybka przesyłka, towar zgodny z opisem i fajny kontakt <3
Wystawiam zaległe + dla sprzedających:

- Laguna
- Precelek
- Marti^^
- Madzia5333

Super kontakt, ekspresowe wysyłki, ogólnie wszystko bezproblemowo 🙂

Również dodaję + dla kupującej Tępy Yeti - zdecydowana osoba, rewelacyjny kontakt, błyskawiczna wpłata na konto 🙂
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
24 lutego 2018 14:18
Kolejny plus dla sprzedającej:Madzia5333. Dziękuję serdecznie  :kwiatek:
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
26 lutego 2018 11:30
Polecam sprzedającą celsijs :kwiatek:
Szybko, bezproblemowo i miły kontakt.
Plusy dla scirocco i artificialpuppet szybka wysyłka, zakupione rzeczy przyszły czyściutkie i w bardzo dobrym stanie, dobry kontakt 🙂.
Polecam darolga jako sprzedającą - bardzo udana transakcja :kwiatek:
Polecam olluszka jako sprzedającą 🙂
Polecam sprzedającą: Joannakotbury  🙂
Plusy dla Madzia5333 i igulec  🙂
Plus dla Baś za doradztwo i szybką realizację zamówienia
Ogromny plus dla sprzedającej  Madzia5333  🙂 Bardzo polecam  🙂
Plus dla Madzia5333 🙂 jako sprzedająca. Wszystko zgodnie z opisem i zdjęciami. Bardzo szybki i dobry kontakt, ultraszybka wysyłka 🙂 100% POZYTYW
Plus dla empe jako kupującej
julia2208 i Optimisticc - uczciwe kupujące  :kwiatek:
+ dla Devin (sprzedająca)
Andre   I am who I am
10 kwietnia 2018 08:41
Yennefer, Precelek - polecam, super kontakt, szybka wysyłka 🙂
Czy ktoś już kupował coś od "Weronika Dmm" ?Nie mogę nic znaleźć na jej temat.  :kwiatek:
+ dla indorek szybka wysyłka i wszystko zgodne z opisem. Dodatkowo przed wysyłką wypinacze zostały nasmarowane 🙂
Plus dla Madzia5333 - szybka wysyłka, a do tego cierpliwe odpisywanie na moje wiadomości i zmiany decyzji. 😀
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
18 kwietnia 2018 11:42
Ode mnie również (kolejny już) plus dla Madzia5333 - dobry kontakt, przyjazne warunki i w ogóle wszystko ok 😉 A dorwać wymarzony czaprak, który ma z... 15 lat jak nie lepiej w idealnym stanie - niemożliwe stało się możliwe  😍 😁
+++ dla BaŚ jako sprzedającej  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się