Kraków i okolice-spotkania,odpowiedzi i pytania...

a Wianki kiedy są w ogóle? ja tak czy siak się nie wybieram... ale jak chętni są i pomysł jest to i datę z czasem ustalimy😉
czarnapanda   Złe Czarne Bobo
04 czerwca 2009 18:02
Wianki w sobotę 20-go czerwca  🙂
Wiecie, że Galeria Centrum się likwiduje? Wyprzedają cały towar, jest obniżka na ciuchy, bieliznę, kosmetyki...  Tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość -  jest mało przymierzalni i szybko robią się kolejki 
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
06 czerwca 2009 19:33
Ciekawe co zamiast tej Galerii postawią. Sory, ale wg. mnie gów** tam było.
  [center] Nadeszła wreszcie wiekopomna chwila by zaprosić wszystkich sympatyków Stadniny na Dębinie, jak również jej właścicielki czyli Agnieszki Żurowskiej na drugą już imprezę z cyklu

    Powitanie lata!!!

    Impreza rozpocznie się w Stadninie w Wiatowicach w najbliższą sobotę, 20 czerwca o godzinie 16.00 blokiem zabaw dla najmłodszych adeptów sztuki jeździeckiej i nie tylko. W planie jak na stadninę przystało, możliwość przejażdżki w siodle, gry i zabawy na świeżym powietrzu, malowanie twarzy, zabawa na dmuchanym zamku, jazdy Quadami, zabawa w strażackiej pianie, a to wszystko z niepowtarzalnym piknikowym smakiem waty cukrowej!!

    O godzinie 18.00 rozpocznie się blok imprez dla tych, co już w niejednym siodle siedzieli J i dlatego tego wieczora chcą porzucić kowbojskie życie na rzecz cudownego pikniku z dobrą muzyką i kuchnią!

    Organizatorzy przewidzieli konkurencje ćwiczące wprawne oko kowboja, równowagę pilota odrzutowców oraz refleks szachisty.

    Przejażdżka Quadem „ospałym tatusiom” pomoże przeobrazić się w prawdziwe motoryzacyjne bestie, a planowana loteria i aukcja pozwoli stać się filantropem!

    Oczywiście w stajennej oberży wyszynku nie zabraknie! Za parę złociszy jak zwykle nabyć można będzie „coś” z pianką i „coś” z soczkiem, by jednak zbyt szybko owe napoje do głowy nie uderzały, prosiak w przeróżnej postaci z grilla napojom będzie wtórować, a i o muzykę, co do tańca porwie, prosimy się nie martwić – DJ Lechu zadba o to jak nikt inny!!! Tym, którzy własnemu talentowi od czasu do czasu lubią dać upust zagwarantujemy możliwość występu na wiatowickiej scenie.

    Wszystkim, którym miejsce do gustu przypadnie tak bardzo, że będą chcieli zasypiać w nim i budzić się gwarantujemy zakwaterowanie w klasie all inclusive na materacach w górnej części stajni. Tak więc śpiworki się przydadzą.


    Tym, którzy miejsca na piknik jeszcze nie znają proponujemy zajrzeć na stronę z mapką:

    http://stadnina.org/index.php?akcja=dojazd

    Lub kontakt z osobą zapraszającą lub z właścicielką stadniny:

    Agnieszką Żurowską tel. 507 164 780

    Wstęp na imprezę 5 zł.

    Jeśli ktoś zamierza skorzystać z dojazdu busem, to poniżej podajemy sobotni rozkład jazdy:

    Busy odjeżdżają sprzed Galerii Krakowskiej(ul. Pawia), a także zatrzymują się pod Tesco Wielicka:

    RAK BUS - Kierunek Książnice (podana godzina to czas odjazdu sprzed galerii):

    14.10, 16.20, 19.00, 21.00.

    MAT BUS – Kierunek Suchoraba (podana godzina to czas odjazdu sprzed galerii):

    14.25, 16.40

    (jakby ktoś nie wiedział to proszę pytać kierowcę o stadninę koni w Wiatowicach)
[/center]

Czyli jednym słowem impreza "Na Dębinie" dla koniarzy i nie tylko. Zabawa do rana przy dobrej muzyce i jedzonku z grilla. W zeszłym roku zabawa była fantastyczna, więc w tym roku chcemy to powtórzyć, a przy okazji poznać innych koniarzy z okolicy, serdecznie zapraszamy 🙂
Wiecie, że Galeria Centrum się likwiduje? Wyprzedają cały towar, jest obniżka na ciuchy, bieliznę, kosmetyki...  Tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość -  jest mało przymierzalni i szybko robią się kolejki 


chyba zartujesz? To ja w srode po egzaminie lece tam na poprawe humoru

A na wianki tez bym chciala isc, zwlaszcza, ze jest Lenny, a mam wtedy wesele wrrr
Serio serio 😉

Mogę Wam jeszcze powiedzieć dodatkowo, że na Tomasza, na samym końcu, tuż przy planach powstał fajny sklep - Huose of Albums. Same albumy, tematyka różnorodna, ceny też, w różnych językach ale i po polsku - fajne miejsce 🙂
Ja też wybrałabym się na wianki , ale jadę luzakować koleżance do Bolęcina . Jedziecie na OOM ?  a Bielany już otwarte ? ma ktoś jakąś stronkę ?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
16 czerwca 2009 10:28
Trolinka Jedziesz do Bolęcina? Zazdroszczę, ja wtedy wyjeżdżam na wakacje 🙁 ale zawsze możesz obejrzeć moje kucyki 😁
a tak na serio, to będę w lipcu na finale 😉
aha to ja tylko EOOM bo potem jadę  na wakacje . A jakie twoje kucyki to chętnie popatrzę ;p
Strucelka a Tobie zazdroszcza inni, ze jedziesz na wakacje  😉

Powiedzcie mi gdzie moge poszukac jakichs sklepow z tanimi ksiazkami ( moga byc uzywane), ale taki, w którym naprawde znajde cos ciekawego. I w miare nowego
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
16 czerwca 2009 21:57
Trolinka w głównej stajni stoją, w głównym korytarzu po prawej stronie, Likier i Belfast 😉
małaMi hehe, wierzę 😉 choć 6h w samolocie nie ma co zazdrościć... 😵
bardzo chetnie sie z Toba zamienie! Ja uwielbiam latac , chociaz ciezko jest mi wysiedziec w miejscu tyle czasu.

Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
13 lipca 2009 20:44
Ile się jedzie z Borku Fałęckiego do Bronowic? (lub na odwrót) 40 min? 1h?
Jakieś 30-40min 😉
No jak na mnie to trzeba tak z 40 minut liczyć.
ok 45 min-osemka  😉
Dziewczęta,poratujcie🙂 czarna zamknęła biznes fitness-owy i szukam czegoś nowego.

Okolice ronda młyńskiego.

Czy do parku wodnego warto?
A może Relax na mogilskiej?

Interesuje mnie BUP lub coś w tym stylu.
Na pewno nie STEP!
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
20 lipca 2009 22:29
ita,
na 29 listopada przy wylocie z Dobrego Pasterza jest Pasja. Słyszałam, ze dobrzy instruktorzy.
mają stronke www wiec sobie sprawdź. 😉
Dzięki Tusia.
Czekam,aż zamówione butki mi przyślą i wyruszam na podbój Pasji 😎
a ja wczoraj bylam w Krakowie🙂

Ostatni raz bylam tam, majac 8 lat. Czyli dokladnie 10 lat temu.

I robilam za przewodnika. I to na dodatek Niemki  😂

Bardzo podoba mi sie to miasto, niestety musze przyznac, ze przebija nawet Trojmiasto... Pozazdroscic🙂
nie wiedziałam, że taka młoda jesteś 🙂

Kraków dziękuje!  😀iabeł:



😁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
27 lipca 2009 22:07
Karolass już tak nie wychwalaj bo Krakusy obrosną w piórka 😎
Przeniosłam post do odpowiedniego wątku. Proszę pamiętać o kilku tematach z ogłoszeniami, które posiadamy na tym forum. D.
to ja mam pytanie z innej beczki.. dlaczego w krakowie/okolicach nie ma pozadnej stajni, gdzie spokojnie moglabys postawic swojego konia? Szukam czegos blizej miasta, zeby moc byc u niego czesciej i w miare rozsadnej cenie. jestem zalamana  😵
małaMi, ja się nad tym zastanawiam już z dobrych 7 lat...


Mieszkam w Krakowie już 20 lat, mimo to mam problem: jakie rejony Krakowa/konkretne miejsca w Krakowie możecie polecić, jeśli chodzi o spędzanie czasu, w formie nieco bardziej aktywnej?
Co fajnego można robić w Krakowie oprócz pójścia na basen/do Parku Wodnego/pójścia do ZOO/wejścia na któryś z kopców/pójścia do kina lub teatru/przejścia się po centrum/jeżdżenia na rolkach czy rowerze wokół Błoń lub wzdłuż Wisły/pójścia na ściankę wspinaczkową/wybrania się do któregoś z parków/odwiedzenia Parku Linowego/wyprawy na Zakrzówek/Bagry/Kryspinów/jeżdżenia konno?

Trochę mi pomysłów brak, a nudno ciągle robić to samo.
Wszelkie restauracje/kluby/kawiarnie/pizzerie itd odpadają, nie o to mi chodzi.


Poszukuję miejsca, gdzie można udać się np z koleżanką porozmawiać tak o, ale przy tym jakoś urozmaicić sobie ten czas.
Help?  🙂
Można do Tyńca pojechać 😉 albo do Lanckorony (byłam w ostatni weekend, jest bajecznie) lub Ojcowa
[quote author=małaMi link=topic=751.msg316309#msg316309 date=1250208407]
to ja mam pytanie z innej beczki.. dlaczego w krakowie/okolicach nie ma pozadnej stajni, gdzie spokojnie moglabys postawic swojego konia? Szukam czegos blizej miasta, zeby moc byc u niego czesciej i w miare rozsadnej cenie. jestem zalamana  😵
[/quote]ha ha ha...
kiedyś w ten sposób zaczęłam jakiś wątek krakowski... bo szukałam stajni dla konia...

teraz NAPRAWDĘ sie polepszyło!!
masz Zabierzów, (ja tam stałam w końcu), polepszyła sie BOTOJA (hala itd), są Szarzy, jest stajnia F. = to sukces... 4 lata temu.... była masakra!
a ja troche nie na temat stajni 🙂
ale jade we wtorek do krakowa (coke life music🙂 ) i juz sie nie moge doczekac  💃miloscia szczera i bezgraniczna kocham gdynie, ale krakow po prostu powala mnie na kolana. PIEKNE miasto, widoki (zwlaszcza noca🙂 ) niezapomniane. no i ten kamieniolom  😍 od zeszlego roku juz odliczam dni do wyjazdu  😜
In.   tęczowy kucyk <3
14 sierpnia 2009 12:56
No baaa, że piękne ; ) No na Coke Live będzie fajnie  : D
Tylko ja mam w pon po imprezie komisa, nie wiem, jak  ja go zdam... oO
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się