ciąża, wyźrebienie, źrebak

zabeczka17, u mnie kobyła się wyźrebiła o 20 na padoku w asyście 4 innych koni, jak odkryliśmy źrebaka to już stał. Stado było ciekawe ale nie przeszkadzało, a kobyła najniżej w hierarchii.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 marca 2018 21:17
😉 moja to jędza wrodzona dla naszego biednego kucyka 🙂 Ale potrafią się dogadać.
Będzie dobrze. Wszystko da zrobić przy źrebaki.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 marca 2018 21:56
Trochę się martwię, bo jutro zostawiam Męża samego od 6😲0.  Nie wiem czy sobie poradzi, w razie sytuacji W.
Niestety ja badań okresowych ominąć ani przestawić nie mogę i jadę jak na ścięcie.
W każdym razie małż dostał rozpiskę telefonów oraz regulamin  😁  Jeśli się w nocy nie wyźrebi to mam cichą nadzieję, że jutro jak wrócę, to jeszcze będzie w dwupaku.



U nas nic uff, ale siary tez nie widac. Kobyl noc spedzila na dworze, zamiast grzac sie w slomie siedziala... z kucykiem 🙂
zabeczka17, ja już myślałam, że po nocy będą zdjęcia dzieciaka 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 marca 2018 07:54
Ja też 🙂 ale mowilam tutaj nie raz, ten kobyl doprowadzi mnie kiedys do zawalu 😉)
😵  😁 😁 😁 Brak słów.
Znam ten ból  😜 Moja kobyła kiedyś przetrzymała mnie prawie do 12 miesiąca (kilka dni brakowało)  😉
A każdego dnia wydawało mi się, że to już  😂
Nie jest głupia, nie będzie rodzić na mrozie. czeka na ocieplenie. Oźrebi się w weekend albo i po 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 marca 2018 10:28
o ile łaskawa Pani nabierze chęci  😵 😜 😁
kiara   Wczoraj to historia, jutro to tajemnica...
02 marca 2018 10:38
stawiam na poniedziałek  🏇
rox   ogony trzy
02 marca 2018 10:42
zabeczka17, stresujesz mnie  😁
Jak ja lubię ten okres gdzie na jednego źrebaka czeka tyle osób 
Weszłam z przypadku i od parunastu już dni wchodzę i czekam na tego źrebola zabeczki i czekam i czekam... Wkręciłam się jak w telenowelę, oźrebi się czy nie 😁
budyń Dla mnie to lepsze niż telenowela. 💘 Już prawie prawie jak czytałam posty z wczoraj, myślę sobie przewinę stronę dalej i ukaże mi się zdjęcie malucha... A tu co Doopaa  🤔 i zonk. My przeżywamy a co musi czuć zabeczka Jeszcze z domu będzie musiała wyjść 🙂

Życzę szybkiego porodu i zdrowia dla mamusi oraz dzidziusia 🙂  😍  :kwiatek:
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 marca 2018 14:38
zabeczka17, stresujesz mnie  😁

Witaj w moim świecie  😁 😉
Nie jest głupia, nie będzie rodzić na mrozie. czeka na ocieplenie. Oźrebi się w weekend albo i po 😉

ocieplenie może równie dobrze przyjść w kwietniu  😎 Ty..może załapiemy się do Księgi rekordów guinnessa?  😉

stawiam na poniedziałek  🏇

I przegrasz 😉 😁 I tak oto mija kolejny tydzień obstawiania 😉
Dobrze że się z Mężem nie założyłam bo przez tydzień musiałabym mu schabowe smażyć 😎 na zmianę z ruskimi 🙂

[quote author=budyń link=topic=57.msg2762596#msg2762596 date=1519999550]
Weszłam z przypadku i od parunastu już dni wchodzę i czekam na tego źrebola zabeczki i czekam i czekam... Wkręciłam się jak w telenowelę, oźrebi się czy nie 😁
[/quote]
Miło nam 😉  :kwiatek:

nokia6002 dziękuję  :kwiatek:

Uwaga teraz hit, wracam od dziewczyny, która  zapomniała że jest w ciąży.
Własnie sobie gania sama z siebie na padoku w kłusie. Moja mina? Jak to ujął mój mąż- bezcenna.
Zabeczka17
Może gania, bo chce urodzić.  Baby w końcu różne rzeczy robia żeby wywołać poród  😜
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 marca 2018 14:44
idąc tym tokiem rozumowania, ciekawe co jeszcze wymyśli 😉 -> stepowanie przy zachodzie słońca?  😁
Dobijcie mnie
Ja bym sie martwiła tylko jakbym ja spotkała na klatce schodowej, jak wlazi po schodach zeby urodzić 😉
czytam i czytam i też czekam jak na zbawienie  😀
moja pokazała świeczkę, podniosła ciśnienie, i tyle by z tego było. Cycki szalonej wielkości nie są (dodam że były duuuużo większe kilka dni temu 😲 ), brzucho zaś wielkie i obwisłe. Termin na sobotę ale coś tego nie widzę 🙂 Kobyłka skarogniada bez odmian, ogier skarogniady ze skarpetkami i strzałką - ciekawe co wyjdzie ...
vissenna   Turecki niewolnik
02 marca 2018 15:01
Ja też śledzę wątek z zapartym tchem 😀 Wciąga to czekanie 😀  🏇
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 marca 2018 15:08
Ja wam mowie Iskra idzie na rekord.
A z nowości to pokazały się obwoluty przy sutkach. W sensie napełniły się mlekiem - rozdymały.
Brzuchal z boku pomarszczony, humor dopisuje no nic tylko rodzić ! 😵
Zaglądaj jeszcze pod ogonek 😉
rox   ogony trzy
02 marca 2018 15:25
Zobaczymy czy moją przebije  😁 24 dni po terminie żmija rodziła 🤬
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 marca 2018 15:38
Zaglądaj jeszcze pod ogonek 😉

Cały czas 🙂

rox  nie strasz  😵 🤔 😉
Ircia   Olsztyn Różnowo
02 marca 2018 16:18
Zabeczka ja też czekam i czekam, czytałam Twój post po 5 rano i myślałam że już będą zdjęcia i  😵
Mi kobylka parę lat temu przenosiła 26 dni.  😉
Trzymam kciuki za szczęśliwy poród i za Ciebie.  🙂
Martita   Martita & Orestes Company
02 marca 2018 16:27
Co widzę, że zabeczka17 napisała to wchodzę i sprawdzam czy to już! 🙂 Przyłączam się do oczekiwania na źrebaczka  😁
Ja od długiego czasu 'niekonna', ale ten wątek czytam od kilku dni regularnie! 😁 Dołączam do loży oczekujących i trzymających kciuki, zabeczka17! :kwiatek:
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 marca 2018 16:54
Kurcze, bardzo Wam dziękuję za wsparcie i miłe słowa  :kwiatek:
Nie sądziłam, że ten cały kabaret z tą moją księżniczką ma tylu widzów 😁  To miłe 🙂
No i dzięki za sam fakt, że tu na wątku  mogę rozładować trochę swoje zniecierpliwienie i nerwowość  😡
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
02 marca 2018 17:02
U nas w stajni dzisiaj rano przy - 18 rozpakowała się kobyłka właścicieli. Myślałam, że poczeka do niedzieli na ocieplenie  😁
Mała jest cudna  😍 Ciekawe czy będzie gniada po ojcu czy wysiwieje po matce. Póki co jest jaśniutka.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się