Wrocławianie :))

espana od tego zaczęłam  🙂 tam nawet widać taki piękny wielki plac zastawiony autami, tylko zdjęcia na street wiew są z 2014 i tak się zastanawiam czy jeszcze  aktualne?
Ma ktoś z was numer do prof. Lange? Dowiedziałam się, że nie przyjmuje pacjentów, a potrzebuję konsultacji.
Bischa   TAFC Polska :)
15 listopada 2017 16:19
Szukam taniego noclegu we Wroclawiu z 24 na 25 listopada. 9 dni przed wyjazdem dzwonią do mnie z hotelu ze musza odwołać rezerwacje, chociaż może to i lepiej ze tam nie śpię, skoro odwołali z powodu desynsekcji 🤣
A może jakas dobra duszyczka mnie by przenocowała? :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 listopada 2017 17:18
Obczaj airbnb 😉
Jak wyżej 🙂 Jeśli się zdecydujesz na airbnb to najpierw obczaj ten wpis - można jeszcze taniej 😉
darolga   L'amore è cieco
30 stycznia 2018 17:04
Ja z takim nietypowym pytankiem, bo potrzebuję na cito, a z uwagi na dość ograniczony czas - potrzebuję jednocześnie pewniaka, że to tam dostanę  😁 Poszukuję zakolanówek czy jak to się tam zowie, takich wełnianych, ładnych, raczej z tych porządniejszych, droższych. Gdzie szukać? Wiem, że Gatta i inne takie prawdopodobnie będą coś takiego miały, ale może jest we Wrocku jakiś typowy "skarpetowy" sklep, w którym będzie największe prawdopodobieństwo znalezienia tego czego szukam? Wolałabym zawitać tam nim ucieknie mi kilka h z życiorysu na łażenie po galerii, czego nie-na-wi-dzę  😁 😁
a targi typu Arena czy Zielińskiego? Tam jest wszystko 🙂
darolga   L'amore è cieco
01 lutego 2018 12:54
W sumie fakt, to pewniak, merci  :kwiatek:
Ktoś coś jeszcze?  🙂 🙂
Factory Outlet - Intimissimi, Calzedonia, Gatta i kilka innych stoisk bieliźniarskich.
darolga, na fb non stop wyświetla mi się jakis typowo skarpetowy sklep we Wroclavi 😉
Dziewczyny, gdzie można kupić takie maseczki na usta i nos filtrujące powietrze?
Koło mnie w sklepie z rowerami, ul. Kilińskiego
vanille, dzięki :kwiatek:
Dziewczyny czy może któraś z Was polecić mi porządną i sprawdzoną firmę do wymiany okien?  :kwiatek:
Czy któraś z Was moze chodzi albo chciałaby zaczac chodzic do Fitness Academy? Szukam pary :-)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 marca 2018 17:18
rtk, ja chodzę do FA na gaju, czekam, aż otworza w CH Borek 😉
A na co chodzisz? :-) bo ja w zyciu nie chodziłam do takiego klubu. :-)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 marca 2018 19:13
Na jogę, pilates, spinning, zajecia z trenerem personalnym na posladki i poki co raz udało mi sie dotrzec na typowe fitnessy 😉
rtk a jaki region Wrocławia? Jak okolice Pilczyc, Popowic to się piszę 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
08 marca 2018 09:04
Jak ktoś lubi zumbę to polecam zumbę na bielanach w FA, w piątki Zumba toning u Agnieszki. Przeboleć nie mogę, że nie udało mi się dostosować grafiku, żeby dalej tam chodzić 🙁
Dziewczyny, polećcie laboratorium we Wrocławiu, gdzie robią szerokie spektrum badań i używają dobrych/czułych odczynników/podłoży/etc. Chodzi głównie o badania krwi.  :kwiatek:
Mi zawsze lekarze, nawet Ci u których byłam prywatnie, polecali alab na Nauczycielskiej.
branka dziękuję. Czy honorują skierowania na badania od każdego lekarza rodzinnego? I czy można badania bez skierowania odpłatnie?

Dodatkowo szukam okulisty we Wrocławiu, który ogarnia choroby wtórne oka - tzn. moje pogorszenie wzroku jest wynikiem chorób, które toczą się w organizmie a nie dotyczą stricte samego oka. Potrzebuję konsultacji do dalszej diagnostyki.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 marca 2018 12:55
Ja mogę polecić dr n.med. Dorota Szumny - przyjmuje np w przychodni na ul. Ulanowskiego.
Cztery miesiące chorowałam na "zapalenie spojówki" w jednym oku i dopiero jak trafiłam do niej to zrobiła wszelkie wymazy, zmieniła mi szkła i zdiagnozowała.. alergię w jednym oku 😉
Podobnie wybiła mi z głowy wysokie ciśnienie w oczach jakie rzekomo wykrył u mnie optometrysta.
espana - tego nie wiem, bo ja prywatnie tam robiłam zawsze. Jak ze skierowanie to może Dolmed? Albo w labolatorium przy którymś ze szpitali?

A okulistke swietną mogę polecić - dr Pawełczyk. Przyjmuje na Kościuszki. Jak coś pilnego to ma bardzo szybkie terminy.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 kwietnia 2018 10:35
Gdzie szukać męskiego garnituru? Potrzebuję na jeden wieczor, więc zależy mi żeby nie kosztował milion kobiet.
Polecam sklep Bytom w Factory. Przyzwoite ceny, znakomita obsługa, duży wybór, również nietypowe rozmiary.
W jakich cenach można kupić tam garnitur?
olga96 4 lata temu za ślubny płaciłam 800. Taki zwyklejszy do 500zł
Dziękuje  :kwiatek: muszę wyciągnąć mojego...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się