Końska Rewia Mody XII (2018)

ontaria teraz to mnie dobiłaś! Zawsze podobały mi się te czapraki, dodatkowo ostatnio natrafiłam na zdjęcie czeggra1 http://re-volta.pl/galeria/img/172192 i się zakochałam. Niestety załamałam się bo nie znalazłam nigdzie do kupienia.. A tu podrzucasz link i cena mnie dobiła i fakt, że nie ma tam bordo  😕
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
08 marca 2018 09:49
Miskaa, podobnie skrojone i wyglądające czapraki ma Premire Equine - jest bordo i cenę przy promocjach można wyhaczyć o wiele przyjemniejszą ;-)
wątek zamknięty
Widziałam dziś na żywo niciaki i nowego classica - niciaki mnie trochę rozczarowały, liczyłam na bardziej nasycone kolory. Róż to nie to, peach troszkę blady, na plus blueberry i szarość... i teraz nie wiem, czy ten peach brać czy nie, bo z jednej strony jednorożec, a z drugiej boje się, że na koniu będzie niewypał 🙄
Za to nowy classic, mimo, że jeszcze w pudełkach super, na prawdę piękne odcienie. Kolorystyka nie moja totalnie, ale obiektywnie mówiąc jedna z ładniejszych kolekcji 🙂
wątek zamknięty
Ja dziękuję za odpowiedź  :kwiatek: Jedyny "minus" tych czapraków jest taki, że mają tyle kolorów! Ciężko się na coś zdecydować...
wątek zamknięty
ontaria koniecznie jak już będziesz mieć musisz się pochwalić tutaj, bo ja cały czas nie jestem pewna co wybrać  😜
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
09 marca 2018 14:24
Całusek w kantarze ES lipstic red
wątek zamknięty
Słuchajcie czarne brilanty z eskadronowego heritage jaką mają lamówkę, bo zgłupiałam.
Bo w na stronie konika - jest lamówka krem + miedziany sznurek a w katalogu eskadrona jest krem + czarny sznurek...
wątek zamknięty
kotbury, w sklepie na stronie eskadrona jest jasny sznurek klik
wątek zamknięty
Kucyk elegancik w Anky Chocolate. 😍 😍
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
09 marca 2018 18:06
flygirl, klasa! <3
wątek zamknięty
Prawda? Zakochana jestem. 💘

Jarałam się dzisiaj udanym treningiem, chwalę się martvej i stwierdziła, że to pewnie dlatego, że pad, owijki i podkładki są kupione od Quanty, więc moc z jej koni spłynęła na Samsonka. 🥂
wątek zamknięty
flygirl, pięknie! 😍 Splendor quanty dobrze działa, może też muszę coś od niej kupić, żeby powrót do roboty przebiegł gładko 😁
wątek zamknięty
flygirl francja elegancja  😍
emptyline dla mnie torpeda  🙂
wątek zamknięty
Hahah 🤣

Ja uwielbiam chocolate na gniadych, gadają do mnie zdecydowanie bardziej niż granaty. Skwarek na zmianę chodził albo w czekoladzie albo w czerni. Szkopuł w tym, że już ze trzy lata nie mam gniadosza 😉 A moja kasztanka jest dokładnie w kolorze czapraka 🤣
flygirl, super są te bandaże Horze co? Kapitalnie się nimi zawija 🙂
wątek zamknięty
Taak, super są, polubiłam je od pierwszego zawinięcia. 😀 A tak mocarnego rzepa jeszcze w żadnych nie widziałam.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
10 marca 2018 06:30
Wczoraj dotarł do mnie czerwony polar Heritage i jestem pozytywnie zaskoczona jakością i detalami. Na prawdę nie ma się do czego przyczepić i super lamówka  💘


pokażesz jak wyglada na żywo?  🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
10 marca 2018 14:20
Pozwolę sobie wrzucić też tutaj - Anky Raisin i Nightblue 🙂 Więcej zdjęć w Produktach Anky 🙂



wątek zamknięty
Livia, Raisin jest obłędne
wątek zamknięty
emptyline, - pięknie! 🙂 Dawno już w szmatkowym wątku Całuska nie było 😉
flygirl, - uuu, ale klasa 😀
wątek zamknięty
Livia, ja bym go w złocie widziała  😜
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
11 marca 2018 23:04
anil22, dzięki :kwiatek:
keirashara, dzięki. Ech bo on w Polsce, a ja w Szwecji. 🙁
flygirl, ślicznie!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 marca 2018 07:33
xxagaxx, dziękuję 🙂 Raisin był bardzo pozytywnym zdziwieniem 🙂

tajnaa, mnie się to złoto wydaje za ciepłe, ale może kiedyś znajdzie się okazja, żeby je przymierzyć 🙂
wątek zamknięty
To i mój szkapson w night blue:

wątek zamknięty
budyń, za zdjęcie szmatoholiczne dwója!
wątek zamknięty
Burza, no niestety, koń koniecznie chciał do domu, a ja mam tylko telefon do fot  😜 Ale na tym dobrze widać kolor chociaż. Wyrażam skruchę i poprawię się na przyszłość 😁
wątek zamknięty
Ja wstawiam night blue w innym stajenno-słonecznym świetle. Zdecydowałam się na komplet night blue zamiast nici pink i zdecydowanie nie żałuję  💘
Na karuski będzie jak znalazł, mega klasyczny przełamany złotym brokatem, a owijki delikatnymi nitami  😉
wątek zamknięty
Ee..Katalogowo Anky mi się podobały...Natomiast w real zdjęciach Raising wygląda na zdechłe bordo, a naightblue jak cerata. A tak się fajnie kolekcja zapowiadała.
Jedynie ten light gold mi się podoba.
wątek zamknięty
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
12 marca 2018 22:02
Moim zdaniem na zdjęciach kiepsko wychodzą kolory tych padów- na żywo robią szałowe wrażenie  🤣
wątek zamknięty
Biały Glossy z nowej kolekcji.
wątek zamknięty
-Dokładnie, bardzo ciężko na zdjęciu uchwycić ich kolor. Jak dla mnie to night blue to hit, ale trzeba zobaczyć je na żywo żeby ocenić
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.