produkty ANKY

Night Blue w pochmurny dzień, w słońcu będzie petarda 😍 ( jakośc troszkę się popsuła

KLIK

Kolejny raz fota gigant!
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
07 marca 2018 16:51
O Jezusku  😍 😍 😍 sztos!!  😍
Zabijcie mnie, kliknęłam tę granatową ankę   🙇 Dobrze, że mogę sobie wysłać do stajni, żeby chłop nie sapał, że znowu nowa szmata 🤣
karusioowa, - o jaaaaaaaaaaaaaaaaa 😍 Ta szmatka jest przekozacka po prostu. Granaty mojemu koniu nie pasują, ale i tak kusi...
karusioowa Daj zdjęcie na karym plisss
o mamusiu  😵 ale piękna  😍
O nie! Jak to zobaczyłam to mi się odechciało różowego niciaka  😲 😲
Piękny ten granat, na tym zdjęciu wcale nie podchodzi do czerni, jak pisała Quanta. Nie wiem, czy dla mnie to dobrze czy źle.    😉

Czekam, aż ktoś pokaże na czarnym koniu.
Ma ktoś zdjęcie Light golda z owijkami?
Livia   ...z innego świata
08 marca 2018 11:02
Poczekajcie do soboty, to wrzucę zdjęcia na karym 😉
A ja znalazłam jeszcze takie, w zestawieniu z owijkami  😍 😍
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
08 marca 2018 12:49
Dziewczyny, a czy ktoś na żywo widział już albo może nawet ma ten pad w kolorze coral?

Zastanawiam się czy on jest serio bardziej taki brzoskwiniowy czy bardziej jednak pomarańczowy 😉

Edit: zdjęcie wrzucone przez Quantę widziałam, ale gdyby ktoś jeszcze miał pod ręką takie, które rzeczywiście oddaje kolor to chętnie "przyjmę" :kwiatek:
Powiedzcie mi proszę, czy one faktycznie przez ten napis nie przesuwają się pod siodłem? Mojemu rudemu, obecnie zwanemu pomarańczowym, czapraki wyjeżdżają do tyłu (wszystko mu jedzie do tyłu) i dlatego ma wszystkie ze szlufką. Ale jeśli te się nie przesuwają, może bym kupiła coś dla niego, jeśli ten granat na czarnej mi się nie spodoba.

Granat na rudym to dobry pomysł czy kiepski?
 
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
08 marca 2018 13:59
martva jak dla mnie koral to taka hm ciepła, jasna brzoskwinia 😀
trusia mi się nic nie przesuwa 😉 zakładam zarówno z podkładką jak i bez, i wszystko na swoim miejscu
Ja mam pod siodłem futro i nic się nie przesuwa, poza tym wydaje mi się że ten "zamszyk" też hamuje siodło, Anky nie jest tak śliski jak np. cottony, grubość też daje większą stabilizację pod siodłem moim zdaniem 🙂
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
08 marca 2018 14:07
martva, jak będzie możliwość to Ci cyknę fotkę, bo będę jechać do sklepu dziś albo jutro 🙂
trusia, nic a nic się nie przesuwa, jak źle położę siodło to nie da rady poprzesuwać tylko muszę podnosić siodło 😁 a granat do rudego- sztos 🙂 sama mam do rudego i uważam, że to przepiękne połączenie  😍
To super! Dzięki.    😅

Jak nie czarna, to pomarańczowy dostanie granat.
Powiedzcie mi proszę, czy one faktycznie przez ten napis nie przesuwają się pod siodłem? Mojemu rudemu, obecnie zwanemu pomarańczowym, czapraki wyjeżdżają do tyłu (wszystko mu jedzie do tyłu) i dlatego ma wszystkie ze szlufką. Ale jeśli te się nie przesuwają, może bym kupiła coś dla niego, jeśli ten granat na czarnej mi się nie spodoba.


Ja uwielbiam zdejmować najpierw siodło z konia, a potem czaprak, bo inaczej często mi się wszystko sypie i potem trzepię czapraki z kurzu jak szalona. A Anky nie mogę. 🙁 Gdzieś bardzo głęboko trochę ich za to nienawidzę, że przez tego gluta nie mogę z nich zsunąć siodła.
Całe moje końskie życie miałam tylko eskadrony, ale ten granat.. O matko chyba pora się skusić na pierwszy produkt tej firmy 😍 (co z tego, że na mojego izabela mam już milion niebieskich czapraków  :emoty327🙂
W połowie stycznia kupiłam pad Anky denim blue. Piękny i drogi, ale po miesiacu ( czyli jakies 6-8 jazd )zauwazyłam, ze przeciera sie od wewnątrz przy szwach. Pełno małych dziurek. Napisałam do sklepu z którego go kupiłam, i dzisiaj dostałam odp,ze producent twierdzi,ze pad był zle zakładany.Twierdza,ze powinnam go na górze zmarszczyc i wepchnąc w kanał siodła.
Jezdze 30 lat i wiekszej głupoty nie słyszałam. Owszem lekko unieść tak,ale nie wypchac nim cały kanał siodła. Pozostaje mi go pozszywac i nie myslec juz o tym...
Denim był z innego materialu niż zwykle pady i był jedną wielką wtopą. Ale ogólnie bardzo dziwna odpowiedz, mi samej się z producentem bardzo dobrze rozmawia (nawet wynegocjowałem poprawkę pikowania) i ten tekst o niewłaściwym zakładaniu średnio mi do Holendrów pasuje...
Też kliknęłam night blue, a miałam sobie torebkę nową kupić
vissenna   Turecki niewolnik
08 marca 2018 19:12
W połowie stycznia kupiłam pad Anky denim blue. Piękny i drogi, ale po miesiacu ( czyli jakies 6-8 jazd )zauwazyłam, ze przeciera sie od wewnątrz przy szwach. Pełno małych dziurek. Napisałam do sklepu z którego go kupiłam, i dzisiaj dostałam odp,ze producent twierdzi,ze pad był zle zakładany.Twierdza,ze powinnam go na górze zmarszczyc i wepchnąc w kanał siodła.
Jezdze 30 lat i wiekszej głupoty nie słyszałam. Pozostaje mi go pozszywac i nie myslec juz o tym...


Ale jak inaczej się pad czy czaprak zakłada? Zawsze trzeba go podnieść i z przodu zrobić "dziubek". Inaczej potrafi konia w kłąb uciskać i właśnie nawet zacząć się pruć.
Czy nauszniki Anky wejdą na głowę xfull??
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
08 marca 2018 19:48
husky.cheyenne, to jak Ty siodłasz konia? Zawsze należy zrobić dziubek z przodu inaczej czaprak/pad się źle układa, materiał się ciągnie i uciska  konia, nie wspominając, że jak masz siateczkę airflow to kłąb się obetrze 🙁 jeśli tego nie robiłaś to w sumie się nie dziwię, szwy nie wytrzymały...
W pasi koniku promo na Anky  😁 Piekny ten granat ale na karym to chyba mi zginie.
Jesli to ten sam pad to cofam co powiedzialam 😁
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
09 marca 2018 07:39
Dzień dobry, na imię mam Marta i jestem zakupoholikiem.  😵 Kliknęłam coral'a..  😜
Moon   #kulistyzajebisty
09 marca 2018 07:45
Jezu, już myślałam, że jestem dziwadłem, bo ZAWSZE robię dzióbek z przodu, nienawidzę jak mi w zawodowym Caballu on opada (mocno śliski materiał niestety) potrafię zsiadać z konia, by to poprawić, w ciągu jazdy.

anai you made my day  😁 Obmacam granacik jak już będziesz mieć, niestety podejrzewam, że się zakocham...  🤔wirek:
Ja od zawszę robię dziubek z przodu i z tyłu ile się da, pomimo futrzanej podkładki. Powstaje mi wtedy "kanał" i wszystko ładnie się układa i na pewno nie ma zbędnego ucisku na kłąb.
W pasi koniku promo na Anky  😁 Piekny ten granat ale na karym to chyba mi zginie.


Nie bardzo rozróżniam kolekcje, ale wydaje mi się, że to promo chyba na jakąś inną kolekcję? Nie widzę tam tego granatu. 
Trusia wejdź na głównej stronie w zakładke najnowszej kolekcji tam jest
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się