Stajnie w Warszawie i okolicach

Lanka_Cathar   Farewell to the King...
05 marca 2018 22:14
A Siedliska? W ofercie piszą, że przyjmują ogiery, więc zakładam, że również mają je gdzie wypuścić.
emptyline   Big Milk Straciatella
05 marca 2018 22:16
Lanka_Cathar, oj nie nie, znaczy może i mają, ale to na pewno nie jest to czego Klami szuka.
Czy ktoś coś wie na temat tej stajni?  Gdzie jest?  Opis bardzo zachęcający, ale  dziwne, że nie podają miejsca.


http://ogloszenia.re-volta.pl/pensjonat-blisko-warszawyhala-kameralna-atmosfera-tereny/o/57106/?lokalizacja=6&sortowanie=0
numer kontaktowy jest do tej stajni:

Stajnia Mandra
Dzięki wielkie. Fakt, że ukrywają nazwę w ogłoszeniu jest znamienny.

Odkryłaś po numerze tefefonu?    👍
Pialotta, a tam jest pensjonat? Robiłam parę razy podchody w tej sprawie ale... no jakby nie 😉
Cześć, czy ktoś trzyma konia w stajni Hubal w Łabiskach? O warunkach pensjonatu już wszystko wiem, teraz interesuje mnie spojrzenie ze strony pensjonariuszy 😉 proszę o wiadomości na priv.
Dzięki wielkie. Fakt, że ukrywają nazwę w ogłoszeniu jest znamienny.

Odkryłaś po numerze tefefonu?     👍


Zboczenie zawodowe  😁 😁 😁
Trzyma któraś Was konia w stajni Horses w miejscowości Czernidła? Ogólny zarys usług już znam. Potrzebuję sprawdzonej opinii, może być na priv 🙂
[quote author=trusia link=topic=46.msg2763737#msg2763737 date=1520329818]
Dzięki wielkie. Fakt, że ukrywają nazwę w ogłoszeniu jest znamienny.

Odkryłaś po numerze tefefonu?     👍


Zboczenie zawodowe  😁 😁 😁
[/quote]

Aż się boję pomyśleć, czym zajmujesz się zawodowo  😉
Pialotta, a tam jest pensjonat? Robiłam parę razy podchody w tej sprawie ale... no jakby nie 😉


Ostatnio Klara wstawiła na swojego fanpage informacje o wolnych boksach.
Słyszałam, że można tam wstawić konia jeśli się trenuje z którymś z tamtejszych trenerów (Adam Nowak?), ale ręki uciąć  nie dam. Z tego co wiem to stajnia sportowa dla zawodników.
Co do Bajardo nie wiem dokładnie jak tam jest, bo stałam chwilę dosłownie w treningu u P. Jonczyka, ale warunki świetne, na karmienie mój koń nie narzekał. Padoku widziałam... Ale tyle z tego było. Jesli konia masz z dobrym papierem itp. To polecam do P. Jonczyka no i jeśli np. Jest trudny w obrządku jak mój mianowicie problem z wyprowadzeniem bo trzeba na łańcuszku czy cokolwiek to niestety mój koń został zamknięty w boksie na cały okres treningu, ponieważ bano się go wyprowadzić . Resztę polecam 🙂
Jesli konia masz z dobrym papierem itp. To polecam


A jeśli mas NN -a który zamyka stojaki z każdej pozycji to już nie  😁 😁 😁
Śmiej się lub nie, ale ja właśnie się z takim traktowaniem spotkałam xD
Kochani, szukam wszelkich informacji na temat tej stajni:

[[a]]https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fstajniasarmacja.pl%2F&h=ATO2cp7s7qceiquSFM6z-Lx-ljnZHyFlXRnkQk9OA2H_UpIb1epXPnR-p5fO6iD5bBw3v5gO6XDuaN5WRnHFLA4ukqzMoIjY-RIORxV2YkkqEWCgIFxRpQ[[a]] 

Poszukuję miejsca dla trzylatka z jajkami, co sądzicie o pomyśle wstawienia go tam?
Nieeeee!
NIEEEEEE,NIEEEEEE,NIEEEEEE!!!!!!!!!
Mogłabym poprosić o opinię o tej stajni? Może być na priv
http://horses.org.pl/wp/
Sarmacja poszła w niebyt. Dziękuję wszystkim za odzew. A może ktoś coś poleci? Ogier 3 lata, do tej pory lata u mnie z równolatkami, jednak od 31 III, musi iść gdzie indziej. Złotych klamek nie wymagam, ale karmienie, wyprowadzanie i opieka priorytet.
Może Zakolej Ranch? Stałam tam z moją emerytką, jest też młodzież i mają tam dobrze.

Btw.orientuje się ktoś gdzie aktualnie stacjonuje p. Radek Zalewski?
Może Zakolej Ranch? Stałam tam z moją emerytką, jest też młodzież i mają tam dobrze.


Ta stajnia już niestety nie funkcjonuje.
Funkcjonuje, właśnie wróciły 4 konie 😉
A stajnia w Całowaniu?
Nie znam od środka, ale byłam kiedyś robić rekonesans i konie grube, wkoło czysto, na lato łąki fajne.
Martita   Martita & Orestes Company
08 marca 2018 11:37
Sonkowa Forumowa Karla tam stoi/stała i chyba nawet była kolejka na boksy.
Wiem, już dzwoniłam i w najbliższym czasie na pewno nie dostanę tam boksu 🙁

Jeszcze mam na oku tą stajnie
http://www.stajniaprado.pl/
amnestria, ech, muszę wszystko sobie dokładnie przemyśleć. Dzięki za rady i info. 😉

nagana, Marek Wacławik w Largo stoi już jakiś czas. 😉

majeczka, dzięki za info.

RatinaZ, nie naciskam żeby koniecznie miał aą takie padoki do dyspozycji. Jestem gotowa iść na kompromisy, ale rozpytuję jak z tym padokowaniem, bo absolutnie nie przejdzie u mnie zamykanie go w boksie czy na piaskowej minikwaterce. O tym nie ma mowy absolutnie choćby stajnia złote klamki i inne cuda miała.

paa, Sielanka to też kawał drogi niestety, ale dzięki za info.

Pialotta, ooo, dzięki za info. Poszperam w temacie. 😉

Lanka_Cathar, co to za stajnia ? Pierwsze słyszę. Możesz coś więcej ?

EchelonMaja, hmm... możesz wyjaśnić co masz na myśli? Koń nie wychodził, a miał wychodzić ? Czy w czym był problem ?
EchelonMaja, a na jakiej zasadzie byłaś w Bajardo? Myślę, że stajenni nie mieliby problemu żeby go wyprowadzać, ale może skoro byłaś w treningu u P.Jończyka to może te obowiązki spadły na luzaków?
Pialotta Radek Zalewski to chyba Bobrowy? A przynajmniej tak mi sie obiło o uszy 😉
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
08 marca 2018 19:30
Pialotta Radek Zalewski to chyba Bobrowy? A przynajmniej tak mi sie obiło o uszy 😉

Dokładnie.
Tak obowiązki leżały na plecach luzaczki P. Jonczyka. Nie mam zamiaru mówić złego słowa, bo jako trenera bardzo miło wspominam, ale niestety mojego konia tam raczej nie. Miał wychodzić i na padok bądź karuzele, ponieważ potrzebuję codziennie ruchu jednak ze względu na to, że stwierdzono, że koń "jest niebezpieczny" nie wychodził. Tylko nikt nam tego nie powiedział, ani nic. Ale nie chce tego dalej dążyć. Może na normalnym pensjonacie nie mają problemów takich :p
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się