NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

markiza Serio? I jaką korzyść majątkową z tego tytułu ma? Nie mówię, że popieram zachowanie ale były tutaj opisywane o wiele trudniejsze sprawy bez zwrotu kasy. Do każdego wpisanego do tego wątku mod powinien wysyłać orędzie? Od tego jest ten wątek aby opisywać różne sytuacje i przestrzegać.



Tak Martita, serio!!!, naprawdę 😀 I tak, powinien, Allegro wysyła do każdego zgłoszonego przypadku, jakos nie ma problemu. Skoro zakłada się taki portal i umożliwia kupno/sprzedaż a zarazem zdarzaja się oszustwa i inne przypadki, to należy liczyć się z tym że trzeba będzie reagowac i wysyłać "orędzie". Nie twierdzę że moja sprawa jest trudna, najwazniejsza itd. Ale nie mniej jednak jest, zdarzyła się i byłoby miło gdyby ktoś zareagował, inaczej niż Ty. Serio.
markiza, revolta nie jest portalem s0rzedażowym, a administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za oszustwa... to nie Allegro.
[quote author=_Gaga link=topic=5367.msg2764091#msg2764091 date=1520430017]
markiza, revolta nie jest portalem s0rzedażowym, a administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za oszustwa... to nie Allegro.
[/quote]

_Gaga - masz rację.. czytałam regulamin. Ale to nie znaczy że mają je umożliwiać czyli na nie nie reagować, nie sądzisz?
a tak cieężko było poprosić o wymiary przed wysyłką ? rozmiar rozmiarowi nierówny i ciuch może  być większy lub mniejszy, jeszcze tego nie wiesz ?
teraz będziesz sie oburzać przez dwie strony ze nikt cie nie popiera ?
Martita   Martita & Orestes Company
07 marca 2018 13:54
markiza Tylko, że reagują. Administrator współpracuje z organami ścigania, udostępnia dane na wniosek Policji, które posiada. To, że nie opisują tego tutaj (bo wielu rzeczy nie mogą upubliczniać) nie oznacza, że nic nie robią. Tak jak wspomniała Gaga to nie jest Allegro czy inny portal stricte sprzedażowy. Kupując masz większe ryzyko na nieprzyjemne niespodzianki.
Współczuję sytuacji bo to zawsze nerwy jednak nie wymagajmy od forum działań, które i tak zostaną zapewne bez efektu. Uważam, że jeśli ktoś ma kogoś oszukać to i tak to zrobi nawet jeśli otrzyma litanie jak to nie ładnie. Od wyciągania konsekwencji są inne instytucje.
blucha - A dlaczego myślisz że nikt mnie nie popiera? 😀iabeł: Trochę trudno było mi pomyśleć że rozmiar 38 to może być w rzeczywistości rozmiar 42!  🙇
markiza- masz rację. Z twojego opisu wynika, że laska jest nieuczciwa bo: oszukała co do stanu faktycznego wystawianego przedmiotu,  oszukała cię na koszty przesyłki i naraziła na nerwy związane z brakiem kontaktu, z problemami przy zwrocie itd itp. Z tym masz rację.
Ty tutaj to opisałaś. I tyle. To już koniec. moderatorzy nic z tym dalej nie zrobią, bo nie jest to portal sprzedażowy. Kupujesz i sprzedajesz tutaj na własne ryzyko.
Teraz zanim ktoś kupi u ikar11 ma szanse wpisać jej nick w wyszukiwarkę w tym wątku i przeczytac o tym, że kupowanie u niej jest RYZYKOWNE. Jeśli nie zrobi tego- jego problem.
tunrida - dziękuję za odpowiedź. Zgadzam się z tym co napisałaś, i poprzednie osoby też maja dużo racji. Po prostu trochę trudno mi pogodzic sie z tym, że można dostać ostrzeżenie za pisanie posta pod postem, a za oszukiwanie w ogłoszeniach nie. Ale mam nadzieję że jakiś cel przestrogi został osiągnięty, tak jak mówisz.
asds   Life goes on...
08 marca 2018 14:15
Hej,

Pani Monika Bednarz z Biłgoraja to ta słynna Pani Bednarz\Flis?
asds, tak.
tak, ta sama
asds   Life goes on...
09 marca 2018 19:41
Ok. Wolałam się upewnić bo się do mnie na fb odezwała w sprawie rzeczy co sprzedaje.

Dziękuję za pomoc.
Moze nie re Volta bo na re volte nie znam, ale zna ktoś opinie cokolwiek o Dorota Monia Krasniewska? Dosyć pilne.


Nie polecam! Miała sprzedać mi siodło Prestige venus k, umówiłam się z nią na spotkanie w Świebodzinie, bo nie zgodziłam się na przelew ponad 4 tyś. a ona na pobranie, więc pojechałam (podróż z autostradą jakieś 500 zł) na miejscu dostałam wiadomość, że przeprasza ktoś jej zmarł nad ranem i zapomniała mi napisać, że wyjechała :/ później zero odzewu... niepoważna osoba.
Witam, chciałabym wszystkich ostrzec przed portalem koniemedia.pl a tym bardziej Przed p. Mateusz Dzimi Olejniczek. Poszukuje tzw. Redaktorów do tworzenia swojego e-magazynu. I teraz zaczyna się ciekawa historia. Pan Mateusz zbiera grupę ludzi, wysyła im dokumnety do podpisania odnośnie zgody na publikację artykułów i później zaczyna się lawina zdarzeń, kłamstw i dziwnych sytuacji. I teraz hit właścicielm niby jest jakiś Dymitr Wazarow rusek hahahaha
Mieliśmy pisać artykuły za darmo, nie wiadomo dla kogo, nie wiadomo po co. Brak firmy, brak danych, brak wszystkiego. Kłamca i tyle. Jest wiele osób które uległy temu oszustowi. Człowiek przedstawia się jako osoba nie poważna, i czy w ogóle istnieje? Przesyłam linka
https://www.facebook.com/koniemedia/
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Dublowanie wątków
Moon   #kulistyzajebisty
23 marca 2018 08:35
Pierwszy look na ten fanpage, logo, użyte fonty, styl pisania... Serio, ktoś w ogóle przystał na jakąkolwiek "ofertę" z takiego czegoś?  🤣
Oferta wygląda tak hahahahha
Hej Witam serdecznie
strona koniemedia.pl jest częścią projektu Sport edukacja rekreacja czyli jeździectwo łączy a nie dzieli
projekt powstał w 2010 roku z myślą o promowaniu aktywnego trybu życia
1 strona to hodowlakoni.edu.pl mająca na celu przedstawić ludziom nie znającym się na koniach ich anatomię itd
koniemedia.pl to uzupełnienie w postaci Interaktywnego magazynu jeździeckiego.
tu zamieszczać będziemy opisy relacje z zawodów pokazów  rużnego rodzaju ewentów jeździeckich a wszystko to po to By zachęcać ludzi do aktywnego wypoczynku przy użyciu jeździectwa
Każdy wspólpracujący z Horsess Press INC otrzymuje 1 procent udziałów w firmie
ok do sedna
Jak ma wyglądać współpraca?
praca jest prosta i przyjemna załóżmy że w twojej miejscowości odbędą się zawody typpu ZR-B  to twoim zadaniem jest wykonać kila fotek z tych zawodów i krótki tekst o  tych zawodach
czyli kto startował jakie kluby zawodnicy jakie kto zajął miejsce itd. dodatkowo równierz przeredagowywujemy teksty z innych stron www
oczywiście nie plagiatując orginału
I jak zainteresowana ? http://koniemedia.pl/main_folders/modules/mod_kmpl_magazine/index.html
I jak zainteresowana ? http://koniemedia.pl/main_folders/modules/mod_kmpl_magazine/index.html
nie, żebym tu kogoś broniła, ale mam doświadczenie z pisaniem artów dla stron sportowych (akurat nie jeździeckich) i większość z nich oferuje pracę za darmo, a raz do roku jak masz szczęście dostajesz akredytacje na zawody (oczywiście wyjazd opłacasz samemu), gdzie pracujesz robiąc wywiady, wieczorem wracasz do hotelu i piszesz arty.
Tu w ogóle nie chodzi o pieniądze tylko o uczciwość. Człowiek który zbiera grupę ludzi chce stworzyć magazyn, przesyłam tematy, czekasz na jaką kolwiek decyzję, gdzie za chwilę czytasz że właścicielem jest jakiś rusek, później Matusz ma wyjazd do Dublina (cholera wie czy w ogóle) gdzie ma negocjować warunki współpracy hahahhaha.. chcesz pogadać z nim przez telefon to pisze że mu się telefon zepsuł i nie może gadać. Hahahahhaha później chcesz uzyskać informacje na temat działalności, legalności magazynu to czytasz że ruska zamkneli a dokumenty firmy przejeło ministerstwo sprawiedliwości. No żenada jakich mało. Oni powinni kabaret otworzyć
Ktos poprostu marzy o wielkim biznesie i zyciem pelnym przygod 😉 A tak na serio pewnie siedzi przed kompem i wymysla historyjki.
Ktos poprostu marzy o wielkim biznesie i zyciem pelnym przygod 😉 A tak na serio pewnie siedzi przed kompem i wymysla historyjki.

Święta prawda
Oferta wygląda tak hahahahha
Hej Witam serdecznie
strona koniemedia.pl jest częścią projektu Sport edukacja rekreacja czyli jeździectwo łączy a nie dzieli
projekt powstał w 2010 roku z myślą o promowaniu aktywnego trybu życia
1 strona to hodowlakoni.edu.pl mająca na celu przedstawić ludziom nie znającym się na koniach ich anatomię itd
koniemedia.pl to uzupełnienie w postaci Interaktywnego magazynu jeździeckiego.
tu zamieszczać będziemy opisy relacje z zawodów pokazów  rużnego rodzaju ewentów jeździeckich a wszystko to po to By zachęcać ludzi do aktywnego wypoczynku przy użyciu jeździectwa
Każdy wspólpracujący z Horsess Press INC otrzymuje 1 procent udziałów w firmie
ok do sedna
Jak ma wyglądać współpraca?
praca jest prosta i przyjemna załóżmy że w twojej miejscowości odbędą się zawody typpu ZR-B  to twoim zadaniem jest wykonać kila fotek z tych zawodów i krótki tekst o  tych zawodach
czyli kto startował jakie kluby zawodnicy jakie kto zajął miejsce itd. dodatkowo równierz przeredagowywujemy teksty z innych stron www
oczywiście nie plagiatując orginału
I jak zainteresowana ? http://koniemedia.pl/main_folders/modules/mod_kmpl_magazine/index.html
I jak zainteresowana ? http://koniemedia.pl/main_folders/modules/mod_kmpl_magazine/index.html
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 marca 2018 17:07
Może wyłudza dane.

Sorry, ale śmierdzi na kilometr. I trzba naprawdę niemyślącym, zeby sie nabrać.
Czy spotkał się ktoś z Was z wiadomościami po angielsku na ogłoszeniach na rv?
Nie jest to tekst z nigeryjskiego przekrętu, ale jakoś patrzę na to podejrzanie. Prośba o wysłanie na pobraniem na polski adres za pomocą DPD. Ktoś się spotkał?  👀
Popros o wplate kosztow wysylki na konto i bez problemu 🙂
Uwaga oszust!!!
Ktoś kradnie zdjęcia z naszego forum i wrzuca ogłoszenia na ebay :

https://m.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeigen/deutschland/c0-l0?userIds=3448042

Zdjęcia tez są kradzione z amerykańskiego ebay: https://m.ebay.com/itm/191458033302?cmd=VI_SPR#vi__app-cvip-panel

Mam jakieś dziwne wrażenie , ze to nasza słynna Joanna Pasoń-Woszczyna rozszerzyła działalność na skale międzynarodowa albo Niemcy maja swój własny odpowiednik takich złodzieji 😀

Czy ktoś ma konto na ebay i może to zgłosić ?
Uwaga ponowne działania koniemedia.pl tym razem wypowiedź p. Olejniczak i poszukuje znowu ludzi do współpracy hahaha którzy by założyli na siebie stowarzyszenie ponieważ ten że Pan nie może NIC mieć na siebie bo szuka go stado komorników i długów
o proszę, nawet moje siodło jest wystawione na sprzedaż na e-bay  😤
Mam konto na ebay, już to zgłosiłam. Mam nadzieję, że do czasu aż wycofają te ogłoszenia nikt się na nie nie nabierze.
Przestrzegam przed użytkowniczką, której niestety nicku nie posiadam, napisała do mnie bezpośrednio z maila: kooosiaa@gmail.com, Julia K. Modzelewska. Sprawnie wysłała mi przelew za ochraniacze, wysłałam paczkę a jej na maila numer przesyłki z linkiem do monitoringu.
Po prawie dwóch tygodniach pani Julia napisała, że nie otrzymała paczki i prosi o jej numer, bo go nie otrzymała. W linku cała historia: http://emonitoring.poczta-polska.pl/?numer=00259007733700834549, podwójnie awizowane. Kiedy zaczęłam wypytywać, czy adres się zgadza (wciąż mam potwierdzenie nadania) i czy te awizo otrzymała oraz dlaczego nie powiedziała wcześniej lub nie poszła z numerem paczki z zapytaniem na pocztę, najpierw stwierdziła, że: "Może przeoczenie osoby pracującej na poczcie, trudno mi powiedzieć.", później, że przecież po to podała numer telefonu żeby kurier dzwonił (i zarzeka się, że listonosz poczty polskiej zawsze dzwoni - może jestem niedoinformowana, wysyłam paczki od xx lat i listonosz z paczką ekonomiczną nigdy do mnie nie zadzwonił [?]). Uznaje też, że żadne awizo nie dotarło.
Gdy poinformowałam, że nie wyślę jej tej paczki drugi raz bo jest niewiarygodna, skwitowała: "Podchodzi Pani do sprawy jak do jeża, bo cztery osoby nie wpłaciły pieniędzy -  ja to zrobiłam niemal od razu." I nagle ukazało się stwierdzenie: "Bardzo mi przykro, ale to nie była jedyna paczka, na którą wyczekiwałam i być może jest to moje przeoczenie."
Za dużo krętactwa, straty czasu, braku logiki, nieodpowiedzialności.
NIE POLECAM.
Z moich obserwacji (2 paczki przez pocztę polską w nowym roku) dostaje się sms z informacją, że danego dnia podjęta zostanie próba dostarczenia paczki oraz numer telefonu do kuriera. Ale nie wiem jaki to rodzaj przesyłki był w moim przypadku. W każdym razie nie dziwię się, że jesteś poirytowana, bo jednak po to dostaje się awizo, żeby w razie nieobecności odebrać paczkę samemu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się