Poszukiwany/poszukiwana

Szukam wałacha Raszdi wlkp po Diablo i Razura, rocznik 97.
Bardzo długo stał w stajni Anka w Przewłoce, w październiku stamtąd wyjechał nie wiadomo gdzie, bo nawet ludzie ze stajni dokładnie nie wiedzą bądź nie chcą powiedzieć. Padła jedynie miejscowość Rowy i Sławno, a to z Przewłoki dwa rózne kierunki.
Mam nr paszportu, w PZHK są błędne informacje - wpisane jest, że nadal przebywa w Przewłoce, jednak od dawna go tam nie ma.
Dzwoniłam również do handlarza, który podobno zgarnia z tamtych okolic dużo koni i do którego dostałam numer od pewnych osób, jednak jak właścicieli stajni kojarzy, tak siwego, chudego wałacha z ciemną grzywą i różową plamą na chrapach w towarzystwie karego kuca nie pamięta. Bo z karym kucem Siws wyjechał.
Nie wiem już gdzie szukać, bo koń jest dla mnie mega ważny i chciałabym wiedzieć, czy żyje i ma się dobrze.

Trzecia fota gigant.
Czy ktoś zna tą kobyłkę? Około 13 lat, kara, trzy skarpetki. Prawdopodobnie pochodzi ze Śląska.

Szukam informacji o klaczy Ostroga rasy wielkopolskiej, ciemno gniada urodzona 1993 roku, matka Ekscytacja , ojciec Ogar. Chodzi mi konkretnie o potwierdzenie informacji iż klacz została wycofana z hodowli ze względu na to iż źrebięta po niej czy też ona sama były bardzo nadpobudliwe. Bardzo będę wdzięczna za informacje.
Nirvette   just close your eyes
10 marca 2018 13:26
Szukam informacji o wałachu Lindar (wołaliśmy na niego Magic), matka Linda, ojciec Baldor, urodzony 24.03.11. Kary w siwiźnie, gwiazdka na czole, nieduży ok 152cm w kłębie. Został sprzedany w październiku pod Gdańsk, ale niestety powędrował dalej i nie mam kontaktu z nowymi właścicielami. Specyficzny charakter, próbował dominować nad człowiekiem. Ktoś, coś?

Drugie foto ogromne.
hej 🙂    szukam informacji,  na temat kilku koni.    najbardziej zdjęc tych koni bo niegdzie nie mogę znaleźć , :
Cynik ( Saragan/Cydonia)  ciemnogniady
Split (Cynik/Sari)  skarogniady
Narwik ( Split/Nawara) cimnogniady
Narwik stoi (lub stał) w Rusinowie, są nawet filmiki:
Narwik stoi w Rusinowie u Pana Łukomskiego, ma się dobrze 🙂
karla158 Split też był własnością P. Łukomskiego więc warto u nich zapytać.
Tu masz kontakt do nich:

https://www.facebook.com/StajniaRusinowo/
Za to o zdjęcia Cynika w necie będzie trudno - on chyba nie dożył czasów internetu 😉 Prędzej jakieś książki, Konie Polskie itp.
Poszukuję informacji o koniu Puerto Rico po Rhytmus S, prawdopodobnie wałach, ur. 2006r., kasztanowaty.
Internet nic mi nie pomaga...
Witam, szukam klaczy wyhodowanych woj lubelskie ale gdzie trafiły tego nie wiem (,  🏇 klaczy : Orawa 1998 r., Oxana 2000, Owacja 2003, Oxa 2002,Osama 2006,Olimpia 2008, Operetta 2014,wszystkie klacze są od klaczy Oktawa SP, dziękuję z góry)
Szukam info o klaczy Perła (ex Sandra) [Nirkan x Sidra] ur. 1997r.
Na stare lata trafiła do Pasikoni (okolica Warszawy), wcześniej należała do starszej pani, która oddał ją obecnej właścicielce. Wcześniej należała do kogoś jeszcze innego, może ktoś kojarzy.

Edit. mniejsze zdjęcie
Szukam kogos kto kojarzy konie z Nowecina pod Łeba, wiele lat temu sprzedalam tam konia i jestem ciekawa co z nim dalej
desire   Druhu nieoceniony...
10 kwietnia 2018 06:12
hostka, Oxana, omg, ona ma już 18 lat?! jeździłam na niej za smarkacza w Janowie Lubelskim na obozie. 😁
hostka, Oxana, omg, ona ma już 18 lat?! jeździłam na niej za smarkacza w Janowie Lubelskim na obozie. 😁
 
O super a masz jakieś zdjęcia? Żyje jeszcze? Napisze ci na priv
emptyline   Big Milk Straciatella
10 kwietnia 2018 08:03
hostka, Orawa jakiej maści?
hostka, Orawa jakiej maści?

Hej,nie pamiętam bo one były szybko sprzedawane jako odsadki, ale jeżeli ma w pachodzeniu Oktawa ( Ornament /Polli) to ta,
Edit. nieaktualne


desire   Druhu nieoceniony...
10 kwietnia 2018 11:34
[quote author=desire link=topic=472.msg2773598#msg2773598 date=1523337149]
hostka, Oxana, omg, ona ma już 18 lat?! jeździłam na niej za smarkacza w Janowie Lubelskim na obozie. 😁
 
O super a masz jakieś zdjęcia? Żyje jeszcze? Napisze ci na priv
[/quote]

niestety, na obozie byłam 13-14 lat temu i pamiętam tylko, że Oxana chodziła pod mega dobrze jeżdżącą osobą z racji wieku i jej małych umiejętności, ale jak zobaczyłam ją na bazie koni to na pewno była ta. 😀 jakieś zdjęcia na płytce gdzieś powinnam mieć.
hostka, Orawa jakiej maści?


Gniada.
Jest na bazakoni.pl https://www.bazakoni.pl/orawaas-enzym-oktawa

Edit: Oktawa, Oxana i Owacja też.
emptyline   Big Milk Straciatella
10 kwietnia 2018 18:12
Cień na śniegu, to nie ta o której myślę niestety.
[quote author=Cień na śniegu link=topic=472.msg2773760#msg2773760 date=1523379952]
hostka, Orawa jakiej maści?


Gniada.
Jest na bazakoni.pl https://www.bazakoni.pl/orawaas-enzym-oktawa

Edit: Oktawa, Oxana i Owacja też.
[/quote]

Widziałam to ale dane hodowcy są tylko, a mi zależy na tym gdzie są teraz? Bo napewno nie u hodowcy
hostka znałam pewną Oxe, kara/skarogniada, małopolska, chyba po Berberysie. Stała w Lubelskim. Niestety padła w 2006r.
Ta Oxana, o którą pytała hostka jest siwa, sp i po Empiku  🙂
Cień na śniegu Pytała zarówno o Oxe, jak i Oxanę.
Poszukuję klaczy Cenna rasa SP, ur 21.10.1997 (o. Nirkan  m. Cecha)
hodowli SK Kadyny, maść gniada, wzrost 167 cm, małe skarpetki na tylnych nogach, palenie w okolicach kłębu 
Ktokolwiek widział...  🙁
Sonika faktycznie, przeoczyłam, sorry  :kwiatek:
Czy ktoś może wie, gdzie stoi kasztanowaty wałach Sp Kaszmir. Ur w 2001 roku (Kostera śl. x Rubin han.)
Szukam zdjęć klaczy Suzi hod. SK Racot.
https://www.bazakoni.pl/suzi-sambr-surma
Szukam informacji o klaczy Okrasa ur. 2001 r po Enfield od Orbita po Orus. Duża, gniada bez odmian.
Przebywała większość życia na terenie województwa łódzkiego. Chciałabym się dowiedzieć, co ta klacz robiła,
jak była użytkowana.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się