Howrse gra :)

Dementek, dzięki wielkie :kwiatek:
Kupie Klepsydre Kronosa za 1 kupon 🙂
faith, jeżeli aktualne, to sprzedam.
Tak, Mantikora - znajdziesz mnie? 🙂
faith,  sorry dopiero teraz weszłam na grę, zaraz ci wystawię wszystko

Wystawiłam.
Czy ktoś ma na sprzedaż za kupony Zestaw Hery? 🙂
faith,  ja.(Deni)
A ile i za ile? 😉
Nie zdzieram na swoich🙂 za 1
A ze 3 szt byś znalazła?  Wystaw proszę ile tam się znajdzie to rano poklikam 🙂
Mogę 2, wystawiam.
faith, jakby co to ja mam kilka różdżek płodności i jedne łzy afrodyty. mogę za darmo podrzucić, gdybyś potrzebowała 😉
Watrusia - kliknięte! 🙂
Na promocję szkoda kuponów więc stwierdziłam, że spróbuję dzisiaj z runem i już w drugim zgarnęłam boskiego i OM  🏇
Żeby chociaż te Falki coś dawały... Ja do runa nie mam szczęścia🙁
Hahahaha xD
Dziewczyny czy Wy widziałyście co się dzieje w grze ?
To już jest naprawdę śmiechu warte. Wszystko będzie zakazane ...
taaak, jak dasz komuś kupon to spoko, ale więcej to będą się czepiać. myślicie, że mogą wyłapać takie transakcje na różnych serwerach? COM - PL? tzn że ja dam komuś 2 kupony na pl za 2 passy na com?
calore, wątpię. Swoją drogą, poupadali na głowę, gra schodzi na psy.
Ja myślę, że nawet na jednym serwerze będzie to ciężko złapać 😉 Tego nikt ręcznie nie robi, a algorytm, więc pewnie będą szukać po wiadomościach i typowych transakcjach, ew. łapać takie powyżej iluś kuponów.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
22 marca 2018 07:45
I tak da się obejść niektóre rzeczy. Nikt nie zabroni mi kupić od kogoś 10 czy tam ileś koni 30-letnich po 1 kupon sztuka :-)

Ale ze zmianami to pojechali. Zamiast coś zrobić ze sprzedażami i wymianami, to najlepiej ograniczać to, co wypracowali gracze.
Dementek, na forum pl Ow pisał(a?), że będą niby monitorować sprzedaże "pakietów", czyli np 10 koni po 500eq i jednego za 10 kuponów. ale ile w tym prawdy, to nie wiem. doczytałam też, że płatne sitterowanie jest zabronione 🤣 eh, zabrońmy wszystkiego, tylko kupony wolno kupować będzie.
Czyli spokojnie przejdzie 7 koni za 500eq+kupon i trzy za samo eq 😉 Tego raczej nie wyłapią.
ano. albo rozbicie tego na dwa dni i inne kombinacje
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
22 marca 2018 16:44
calore- miałam na myśli kupowanie KAŻDEGO 30-letniego konia po kuponie. A ja w zamian (jeśli ustalimy, ze za ubicie dostanę np. 3 kupony) wystawię 3 odpady po kupon za sztukę.
Ja wyczytałam w którymś poście Ow, że będą monitorować pocztę, i z wpisów może znajdą tych co sprzedają pakiet, czy inne "zbrodnie". Masakra, czyli teraz nie będzie już można dawać komuś przedmiotu jako prezent.... Ludzie się wkurzają, ale owlient i tak zrobi to co zamierza, z resztą tak naprawdę mało się liczy z opiniami graczy, ważne aby kupowali kupony.
czytali wiadomości prywatne  🤔 😵
Cierp1enie,  na to wychodzi...
masakra... dla mnie to mega żenada...
ma ktoś 3 passy na com do wymiany na 3 kupony?  😁
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
05 kwietnia 2018 22:37
calore - ja mam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się