Stajnie w Warszawie i okolicach

Lanka_Cathar   Farewell to the King...
08 marca 2018 19:55
Klami, stajni nie znam osobiście. Znalazłam info, że przyjmują ogiery, więc założyłam, że również je padokują, ale już któraś z dziewczyn napisała, że to stajnia nie na Twój i Smoka poziom.
majeczka   Galopem przez życie!
08 marca 2018 22:39
Bez wątpienia mam jak Klami stajnia może nie mieć a nawet lepiej jak nie ma złotych klamek ale padoki, dobre żarcie i bezpieczne podłoża muszą być i nie ma innej opcji...
Sielanka jest bez wątpienia super, niestety odległość na codzienne treningi jest nie do przeskoczenia, no chyba że ktoś ma własną rafinerię 🙂
A stajnia w Całowaniu?
Nie znam od środka, ale byłam kiedyś robić rekonesans i konie grube, wkoło czysto, na lato łąki fajne.


Chodzi Ci o tą stajnię, co tak trochę na tyłach Karczmy Człekówka jest, czy jakąś inną? Możesz podać namiar, albo jakieś wskazówki dojazdu?


I następna stajnia:

https://www.facebook.com/StajniaSarmacyja/

Bardzo proszę o opinie
Misiek - o tym mówię: [[a]]https://www.facebook.com/Pensjonat-dla-koni-w-Ca%C5%82owaniu-441798879256831/[[a]]
Dawno tam byłam i wtedy chyba nie było żadnej karczmy  :kwiatek:
Misiek69 nie znam tej stajni w linku, ale patrząc na jakość ogrodzeń na stronie na fb, to ogiera one nie utrzymają 😉
majeczka   Galopem przez życie!
09 marca 2018 09:30
Misiek69 może SKSeczkowo? Mają FP na Facebooku
a SK Sęczkowo będzie działać, jeśli rodzina po śmierci właściciela wyprzedaje konie?
Wojenka   on the desert you can't remember your name
09 marca 2018 10:33
To nie w Sęczkowie umarł właściciel. Pan Sęczek pomaga tylko rodzinie zmarłego sprzedać konie.
majeczka   Galopem przez życie!
09 marca 2018 11:00
Megane zmarł Pan Zalewski, który miał konie w Sulejówku, Pan Grzegorz Sęczek ma stajnie w Zakręcie, a że się przyjaźnili to tak jak napisała Wojenka, pan Grzegorz pomaga rodzinie w sprzedaży koni.
A to przepraszam.  :kwiatek:
Ja mam w stajni dwa ogierki dwuletnie to mogłabym do nich wziąć i trzylatka. Ale ja mam marne pastwisko i jestem stosunkowo droga bo mam stajnię blisko Warszawy.
Sarmacja ta w Ludwinowie... Miejsc nie mają z tego co wiem to jedno. Dwa... Miejsce ogólnie... Bardzo mało... Bardzo. Bardzo kameralna i warunkowo nie najlepsza. Stoją tan roczne ogierki, ale nie wiem jak starsze. Ogólnie.. Trzeba pojechać żeby zrozumieć czy chce się tam stać czy nie. Ja jako osoba jezdzaca za żadne skarby bym tam nie stanęła. Ale dla 2latka... Może...
A Cavaletto?
Dziękuję wszystkim  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Wykonaliśmy telefon do Sarmacyi i tam obecnie nie za bardzo jest jak wstawić chłopaka, jednak bardzo miła i uczynna właścicielka dała namiar na prywatną stajnię, nie ogłaszającą się nigdzie i nie biorącą koni w pensjonat. Tak się składa, że właściciel mam równolatka i szukał mu towarzystwa. Jutro znajoma jedzie na rekonesans i zobaczymy. :-)

Jeszcze raz dzięki za pomoc i rady.
ash   Sukces jest koloru blond....
09 marca 2018 18:15
Misiek69, a co z Waszą stajnią?
Same wspaniałe opinie słyszałam
ash Życie niestety pisze różne scenariusze, w tym przeważają te parszywe. Nie mam teraz siły (psychicznie) żeby tłumaczyć, ale na skutek różnych zbiegów złych okoliczności, stajnia istnieć będzie tylko do 31 III. Konie powoli rozwożę po innych pensjonatach (wszystkie miejscówki sprawdzone), a to miejsce, o które pytam, jest dla mojego wychowanka. Miał przygotowaną stajnię, jednak w ostatniej chwili właściciel zostawił nas na lodzie.
Szukam pensjonatu z dobrym dojazdem ztm z Pragi płd., koniecznie z halą, padokami, najlepiej też terenami. Będę wdzięczna za wszelkie propozycje ( oprócz szwadronu i Aromeru 😉 )
Stajnię Sarmację widziałam na zdjęciach od koleżanki.
Moja jedna tam stała ale przeniosła się spowrotem do Zakolej Ranch. Druga znajoma pojechała zobaczyć stajnię i.. miała negatywne odczucia bardzo. Tak trochę przykro.. bo dwie stajnie w Radzyminie (lub przy) na starcie odpadają (o drugiej o której myślę dawno nikt nie wspomniał co mnie nie dziwi - naprzeciwko Dragona).
Dar błagam tego miejsca w ogóle nie można rozpatrywać w kategoriach stajni...ogólnie nie ma o czym mówić...totalna masakra i tyle
Nie no, stoi jakiś pierdolnik tam. 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
11 marca 2018 19:14
Misiek69, współczuje i przesyłam dużo siły!
Nie no, stoi jakiś pierdolnik tam. 😉

Określenie idealne  😂
Dodam, ze dzierżawca tego miejsca jest kowalem w Sarmacji  😁
O losie.  🤣
Tu wolne sa boksy.wiem od znajomej.

Jezdziecki klub sportowy "karolina"
Minsk mazowiecki
Tel:694463061
A wie ktoś może jak wygląda teraz sytuacja ze stajnia Ojcowizna? Jak pracę idą itd.
nyelle   buntownik z wyboru
14 marca 2018 14:06
EchelonMaja
Ponoć idą prężnie, koło bodajże czerwca ma być jakieś otwarcie/dni otwarte. Takie info dostałam od kogoś obsługującego ich fanpejdża. A zapytałam z ciekawości, bo mnie zaintrygowali fotami 🙂
Misiek69, strasznie przykro czytać 🙁

Czy ktos z Warszawy lub okolic wybiera się może z koniem do Szarych na HPP-A w następny weekend?
lostak   raagaguję tylko na Domi
16 marca 2018 05:07
Misiek69, strasznie przykro czytać 🙁

Czy ktos z Warszawy lub okolic wybiera się może z koniem do Szarych na HPP-A w następny weekend?
spojrz na zgłoszenia.... cała masa koni jedzie. Tylko od nas 6 sztuk.
Nikomu nie polecam stajni BECKER SPORT w Laszczkach pod Warszawą. Najlepiej o warunkach jakie tam panują świadczy fakt, że w ciągu ostatniego roku zmieniło się tam 99% pensjonariuszy -została tylko jedna dziewczyna, która po prostu mieszka na ulicy obok. Konie są tam trzymane w fatalnych warunkach, w permanentnym gnoju, nie są karmione zgodnie z zaleceniami właścicieli. Stajenny zmienia się średnio raz ma miesiąc i jest to ZAWSZE Ukrainiec zatrudniony po kosztach, nie mówiący po polsku  i kompletnie nie znający się na koniach. Jeden karmił wszystkie konie jedną paszą i wielce zdziwiony, że każdy koń dostaje inne jedzenie. A myślicie, że ktoś nas przeprosił za taką sytuację? jeszcze na nas z ryjem menadżerka wyjechała! Pastwisk tam nie ma, chyba, że pójdziesz sam ze swoim koniem normalna ulicą i będziesz tam z nim siedział i go pilnował, Cross taki, że na każdej  kłodzie jest napis nie skakać, bo tam taki syf, butelki i śmieci się walają. Nikt o to nie dba! a najlepsza jest rekreacja pod kierownictwem wiecznie nietrzeźwego Pana J, który pod wpływem alkoholu krzyczy nie tylko na dzici które uczy ale i robi awantury pensjonariuszom. OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM
PinkBeth90, nie wiem jak jest w stajni bo nigdy nie byłam, ale podobno praca w sklepie u pani Moniki też nie jest zachwycająca. Znajoma pracowała i dostała podobno nierealne wymagania do stawki jaką oferowała.
W sumie skoro w Pasiku chcieli 1800 do ręki dać za pełną samodzielność prowadzenia jednego ze sklepów...
Ej no Dar nie przeginaj...gadka o stajni Beckersport a Ty (trochę od czapy) schodzisz na temat zarobków w jednym ze sklepów jeździeckich..raczej niefajnie... 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się