produkty ANKY

Chyba wszędzie gdzie była jakaś promocja, to łapało też te anky. Moją też mam promocyjnie.
Już się nie mogę doczekać, obłęd był już po fotce quanty, gdzie pad wygląda jak zachód słońca, cudo  😍 Liczę, że dziś przyjdzie.
W GNL promo jest dalej i anky się łapie  😉
Owijki są dostępne tylko w Pasi koniku i w Horsetown?
Byłam w Pasi-koniku, żeby zobaczyć kolory. I mam złe wieści dla wahających się co do granatu    😉    Jest to kolor absolutnie i bezdyskusyjnie przepiękny. Przykladalam do czarnych rzeczy i nie zlewa się.     
I mam złe wieści dla wahających się co do granatu    😉  


A ja mam złe wieści dla wahających się co do któregokolwiek koloru - wychodzą, jak burza. Wczoraj jeszcze się zastanawiałam - przecież to jest VS, mogę go dorwać na większej promocji, poczeka na mnie, VS nigdy nie uciekają. A tu zonk, w dwóch sklepach, które były pierwsze na mojej liście nie ma już. Oo Toż one ledwie do sklepów weszły... Na szczęście znalazłam jeszcze jeden na promocji, bo już byłam gotowa kupować i bez niej, a to zawsze parę dyszek na cuksy w kieszeni. 😀
A jaki kolor tak szybko wyszedł?

Mój ujeżdżeniowy granat był w ilości jednej/ostatniej sztuki w innym sklepie i będzie mój!
Ja dziś dzwoniłam do Pasi konika i mają jeszcze chyba na Mokotowie kilka DL, chociaż Pani była przekonana że jeszcze są ponieważ przyjechały przedwczoraj (może nie spodziewa się, że re-voltowicze rzucą się na nie jak sroki 😀). Ja dziś w południe kliknęłam granatowy komplecik i jutro jadę odebrać  💘
A jaki kolor tak szybko wyszedł?

Mój ujeżdżeniowy granat był w ilości jednej/ostatniej sztuki w innym sklepie i będzie mój!


Raisin. Ale widzę, że z Night Blue też już się zaczyna robić cienko. Za to Raspberry chyba po prostu sklepy nie zamawiają nawet. Czyżby Anky po tylu latach trafiła w końcu do kogoś prócz ujeżdżeniowców? :P
Wigorr, no mają, ja byłam na Mokotowie, ale granatu DL nie mieli. Był taki jakby łososiowy, jakiś różowawo-czerwony, niebieski i chyba jakiś o odcieniu zielonkawym. VS był granatowy, czarny, jasno-kawowy i wiecej nie pamiętam.

Edit: faktycznie, raisin tam nie było. Tzn. tak jak wyobrazam sobie raisin, może moje wyobrażenie jest błędne   🙂

Edit 2: ten łososiowy okazał się koralem. 
Night blue DL nie ma już w żadnym Pasi-koniku  😲
Pisałam, że wzięłam ostatni, więc oczywiste, że nie ma.
Night blue dl szybko ze sklepów wczoraj znikał, zawsze zamawiam w gnl lub koniku, a tu zonk, nie było popołudniu. Kupiłam w pasi koniku, ale przyjemną cenę mieli też w końskie zaloty. (mimo, że bez promocji). Ja skoczek, ale wzięłam DL, bo wolę te pady w klasycznej wersji, a poza tym chcę mieć choć jeden pod ujeżdżeniówkę 😉 ponowię pytanie, czy ktoś z was kupował NAUSZNIKI anky i powie mi jak rozmiarówka? Muszę mieć b duży full ( kingslandy np nam pasują, a eskadron mocno na styk).
Czy ma ktoś na sprzedaż pad Ebony?
Jak to nie ma DL ??  😵
emptyline   Big Milk Straciatella
09 marca 2018 22:16
anil22, uderz do Kariny
emptyline Nie ma już  😉
Ja wiem, gdzie mogą być z rabatem 😉 Night blue będzie kolorem, który zniknie najszybciej. W drugiej kolejności, o dziwo, heavenly blue...

A tu mam takie foto - ANKY night blue, black (aktualna kolekcja) i granite (zeszłoroczna). A aparacie nawet trochę podbiła się różnica, ale na żywo te ciemne są nie do odróżnienia. A coś tu w wątku czytałam, że granite jest nie-czarny 😉

Jak to nie ma DL ??  😵


Toż są jeszcze w GNL, i to ze zniżką. Tyle, że za przesyłkę zapłacisz.
quanta czyzby w animali??  😀
Tak w gnl widnieje jeszcze jeden dostepny.
Chcialabym caly komplet kupic bo zawsze kupie sam pad, a potem cierpie z barku reszty.
W Horsetown jest pad, owijki i nauszniki
karusiowa a rabat tez?  😀
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
10 marca 2018 12:54
anil22 widziałam rabat na nową kolekcję. Kod marzec  🙂
Livia   ...z innego świata
10 marca 2018 13:03
Pogoda na szczęście sprzyjała, więc łapcie fotki  😎

Raisin:





I Nightblue:





Czy jest na sali specjalista od uzależnień?Z tym że poradę mogę płacić padami, bo kasa mi się skończyła... A, właściwie to nie, padów nie oddam...
Byłam w Karinie i widziałam wszystkie na żywo. Koral odpadł, bo za różowy na rudzielca, raisin mnie trochę zawiódł, bo jednak zbyt brązowy. Przykładałam zdjęcia kucyków do padów  🤔wirek: Po powrocie - spacerkiem, żeby ochłonąć (nic nie dało) - kliknęłam night blue i light gold  😅
Z mikro rabatem, ale cóż. Odbieram w poniedziałek albo wtorek, ale na konie przymierzę dopiero w weekend.
No i zachwycił mnie też... copper. Cały czas jest, to może dotrwa do promocji jakiejś, jak znowu będę miała jakiś wolny grosz w budżecie.
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
10 marca 2018 16:26
Potwierdzone info- dotrą jeszcze do Dobrego Konia we Wrocławiu 🙂 także nie wszytko stracone 😀
bosze..... a i się już od dłuższego czasu NIC nie podoba. Ani Anky ani Eskadron . Nic a nic. Też niedobrze.  😁  można się zacząć powoli martwić
Tak was czytam i czytam jak się tak zachwycacie i nic was nie rozumiem  😁
No niestety ten granat dla mnie za świecący sądząc po zdjęciach Livi. Kupiłabym chętnie Ebony bo był dużo dyskretniejszy.
bosze..... a i się już od dłuższego czasu NIC nie podoba. Ani Anky ani Eskadron . Nic a nic. Też niedobrze.  😁  można się zacząć powoli martwić
Tak was czytam i czytam jak się tak zachwycacie i nic was nie rozumiem  😁


Wiesz, zostaje ci sporo w kieszeni. I jak już wejdzie taka hiper-super-mega kolekcja to wykupisz całą.
A my spłukane doszczętnie będziemy płakać i zazdrościć.
Ja mam co prawda jakości komórkowej na brzydkiej szkapie, ale też dam :P W albumie, bo nie chce mi się zmniejszać: https://imgur.com/a/A1FsQ
Jakoś mocno się nie błyszczy, znaczy no w słońcu wiadomo, że widać, ale wg mnie dość subtelnie. Ja foty robiłam starając się uchwycić właśnie złoty blask, ale wyszło jak wyszło :P
Livia, rodzynka na karym o wiele bardziej mi się podoba 🙂

SzalonaBibi, zależy jakiego masz kasztana, bo copper najlepiej wygląda na ciemniejszych koniach - gniadych, czekoladowych. Na moim biszkoptowym Suchym to była pełna porażka  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się