Bryczesy

Moon   #kulistyzajebisty
05 lutego 2018 07:03
gllosia, jeśli chodzi o pełny lej, to bierz 36.
Pikeury noszę 34 i są jak na mnie, w B Vertigo w 34 doopsko mi nie wlazło O.O a 36 okazały się idealne 😉
Moon, one są z silikonem, ale to chyba nie robi różnicy, więc lepiej wezmę 36. Nie chcę mieć kolejnej pary do "kiedyś do nich schudnę" 😁 Dzięki 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
06 lutego 2018 07:47
gllosia, po praniu, przynajmniej te moje z pełnym lejem się w ogóle nie rozciągają i nie rozłażą (a białe takie posiadam, więc piorę po każdych zawodach), więc 36 bierz na pewno ;-)
Tulipan wychodzą minimalnie mniejsze, ale raczej trzymają rozmiarówkę standardową
Użytkowniczki bryczesów RC Champion, jak się sprawdza w nich ten silikonowy lej? Patrzę na modele z pełnym lejem i widzę, że one nie mają tego silikonu na tyłku, w opisie pełny lej a kończy się mniej więcej w kroczu. On trzyma tak samo jak inne bryczesy, w których lej jest na całym tyłku czy jak to jest?
Np. tak to wygląda http://www.rcchampion.com/bryczesy/bryczesy-damskie-eton
Użytkowniczki bryczesów RC Champion, jak się sprawdza w nich ten silikonowy lej? Patrzę na modele z pełnym lejem i widzę, że one nie mają tego silikonu na tyłku, w opisie pełny lej a kończy się mniej więcej w kroczu. On trzyma tak samo jak inne bryczesy, w których lej jest na całym tyłku czy jak to jest?
Np. tak to wygląda http://www.rcchampion.com/bryczesy/bryczesy-damskie-eton


Trzyma bardzo dobrze. Dla mnie to nawet lepiej, że mam pełen lej, ale jednak tyłek się nie przykleja. Nie mam tego dyskomfortu z odklejaniem się od siodła w trakcie anglezowania. Większość leju na tyłku i tak nawet siodła nie dotyka, a ten jest aż po pachwiny. Co ma być przyklajstrowane, to jest.
Sivrite a rozmiarówka jest typowa?
Sivrite a rozmiarówka jest typowa?


Według mnie powinnaś brać mniejsze. To są takie legginsy, mają się dopasować i opiąć. Ja mam rozmiar 38, a od nich może XS-ki.
EDIT: Są też dość długie, dla mnie trochę zbyt. Ale ja jestem mocno krótko nożna.
Też mam ten model i jestem zadowolona. Początkowo się nie mogłam przyzwyczaić do braku leja na pupie bo jeżdżę już praktycznie tylko i wyłącznie w siodłach ujezdzeniowych. No i nie powiem czasem mi tego  silikonu tam brakuje, zwłaszcza na mocno wyglancowanym siedzisku. Jeśli jednak skóra jest matowa lub zaimpregnowana na matowo to nie ma problemu. Ogromnym atutem tych rajtek jest ich wygoda, są jak skóra, zupełnie nie czuć ich na sobie, nie uciskają, nie krępują ruchów. Noszę rozmiar 36/38, wzięłam S i jest w sam raz.
Ogromnym atutem tych rajtek jest ich wygoda, są jak skóra, zupełnie nie czuć ich na sobie, nie uciskają, nie krępują ruchów. Noszę rozmiar 36/38, wzięłam S i jest w sam raz.


Ja jak wracam ze stajni, to ich nawet nie zdejmuję. Równie dobrze się w nich odprawia wygibasy na fotelu przed komputerem (a lubię się wiercić), co jeździ. Przy pracach stajennych też są spoko. Właśnie druga skóra.
Też wolałam S-ki, ale to już bym musiała skracać. Z XS-kami bałam się, że będą za małe, ale problematycznie mi się je tylko ZAKSA i zdejmuje, guma jest naprawdę mocna i muszę się posiłować. Ale jak już są na tyłku, to już się nie chce zdejmować. :P
Ja chcę zamówić model Jasmine, bo wyglądają tak najbardziej klasycznie (nie mają gumy w pasie), tylko teraz nie wiem jaki ten rozmiar wziąć? Noszę 38/40, mam wziąć S-kę? I akurat ja jestem dłuuuugonożna, więc to mi pasuje, że są długie  😉
Myślę, że spokojnie możesz wziąć S. Jeśli jesteś wysoka to pewnie masz szczupłe nogi. Te bryczesy są kilometrowe 😉
Dzięki dziewczyny  :kwiatek: 
tuch tak, nogi mam szczupłe i długaśne, biodra trochę szersze ale skoro mówicie, że są takie elastyczne to powinnam się zmieścić  😀 Właśnie zależy mi na wygodzie, no i ciepłą wiosną/latem chcę mieć przewiewne spodnie a nie upocone wszystko i przyklejone do ciała. Ciekawe tylko jak się odnajdę z tym lejem, bo też jestem przyzwyczajona do dobrej przyczepności w siodle.
Ja chcę zamówić model Jasmine, bo wyglądają tak najbardziej klasycznie (nie mają gumy w pasie), tylko teraz nie wiem jaki ten rozmiar wziąć? Noszę 38/40, mam wziąć S-kę? I akurat ja jestem dłuuuugonożna, więc to mi pasuje, że są długie  😉


No to chyba S-ki. To nie są spodnie, które będą fajne nawet odrobinę za duże.

Dzięki dziewczyny  :kwiatek: 
tuch tak, nogi mam szczupłe i długaśne, biodra trochę szersze ale skoro mówicie, że są takie elastyczne to powinnam się zmieścić  😀 Właśnie zależy mi na wygodzie, no i ciepłą wiosną/latem chcę mieć przewiewne spodnie a nie upocone wszystko i przyklejone do ciała. Ciekawe tylko jak się odnajdę z tym lejem, bo też jestem przyzwyczajona do dobrej przyczepności w siodle.


Przewiewności nie można im na pewno odmówić, też po to właśnie kupiłam pierwszą parę. 😀 Co najlepsze, w zimowej wersji jeździłam i na minusowych temperaturach i na 30+ stopniach. Pod koszulką wodospad, a tyłek suchy.
Moon   #kulistyzajebisty
09 marca 2018 07:13
Dziewczyny, a jak z jakością bryków Premier Equine? Patrzę, że w sumie całkiem fajnie wyglądają, pytanie jak wypadają w porównaniu do Pikeurów np. No i jak rozmiarówka, jeśli Pikeury noszę 34 i są idealne, BVertigo/Horze/Covaliero 36 to w jaki rozmiar brytyjski celować? Ktoś, coś? 😉
Jakieś opinie nt bryczesów Horze Juliet? Cały czas się waham czy brać te RC Champion czy inne silikony, w tych Championach powstrzymuje mnie brak silikonu na pupie ale wiem, że jakościowo są super a jak z tymi Horze?
Użytkowniczki bryczesów RC Champion, jak się sprawdza w nich ten silikonowy lej? Patrzę na modele z pełnym lejem i widzę, że one nie mają tego silikonu na tyłku, w opisie pełny lej a kończy się mniej więcej w kroczu. On trzyma tak samo jak inne bryczesy, w których lej jest na całym tyłku czy jak to jest?
Np. tak to wygląda http://www.rcchampion.com/bryczesy/bryczesy-damskie-eton

[s]
a jak tam jest z cenami? bo mi w euro pokazuje, choć w regulaminie jest, że są w złotówkach. Da się to zmienić?[/s]

znalazłam 🙂
RC champion po jednej jeździe zaczęły się już mechacić...
Jesteście może w stanie zidenyfikować firmę tych bryczesów?
http://ogloszenia.re-volta.pl/czarne-piekne-bryczesy/o/85919/
:kwiatek: :kwiatek:
RC champion po jednej jeździe zaczęły się już mechacić...


Moje też się zmechaciły po pierwszej jeździe, ale okazało się, że to kijowej jakości puśliska mi je wycierały... Przejechałam je taką golarką do materiału, zmieniłam puśliska i od tego czasu ani jednej kulki na spodniach. Aż nawet byłam trochę scykana, jak to zobaczyłam, że bryczesy za tyle kasy tak wyglądają po godzinie na koniu. Ale teraz są po dziesiątkach godzin na tym samym koniu i ani rusz.
Jesteście może w stanie zidenyfikować firmę tych bryczesów?
http://ogloszenia.re-volta.pl/czarne-piekne-bryczesy/o/85919/
:kwiatek: :kwiatek:


Montar
Dzięki!
Sivrite,
a jak Twoje RC Championy z trwałością? Moim permanentnie rozchodzą się szwy 🙁. Tak jakby nitka nie dawała rady z elastycznym materiałem. Odnośnie przewiewności potwierdzam, ale trwałość wskazuje, że powinny być w cenie legginsów a nie bryczesów...
No nieeee, załamujecie mnie z tymi Championami  😵 Mechacą się, szwy się rozchodzą, brzmi to wszystko strasznie a ja już je zamówiłam  😤 Myślałam, że to takie "pancerne" gacie będą a tu się okazuje, że wcale nie warte ceny.
Sivrite,
a jak Twoje RC Championy z trwałością? Moim permanentnie rozchodzą się szwy 🙁. Tak jakby nitka nie dawała rady z elastycznym materiałem. Odnośnie przewiewności potwierdzam, ale trwałość wskazuje, że powinny być w cenie legginsów a nie bryczesów...


Ty no, żadnej z dwóch jeżdżonych przeze mnie par nie rozchodzą się szwy. Oo Serio, nic. Zmechaciły się wtedy na pierwszej jeździe, ale to ewidentnie od puślisk, a nie samych bryczesów.
Sivrite,
a jak Twoje RC Championy z trwałością? Moim permanentnie rozchodzą się szwy 🙁. Tak jakby nitka nie dawała rady z elastycznym materiałem. Odnośnie przewiewności potwierdzam, ale trwałość wskazuje, że powinny być w cenie legginsów a nie bryczesów...


SERIO? 😲 Ja swoje katuję już prawie rok, ledwo widać ślady używania.
SERIO? 😲 Ja swoje katuję już prawie rok, ledwo widać ślady używania.


No właśnie też się zdziwiłam. Ale w tym wątku czytałam już nawet wypowiedzi, że komuś Pikeury się po miesiącu wytarły na kolanach lub kompletnie zmechacił się ludziom w miesiąc lej, też w Pikeurach, więc chyba nic mnie już nie zdziwi. 😀

EDIT: Poprawka cytatu.
Każdy produkt może mieć czasem gorszą jakość, po to jest możliwość reklamacji - złe magazynowanie, wadliwa belka materiału, zdarza się. Zwykle taka reklamacja jest uznana, jeśli producent jest fair 😉
Inna inszość, że ludzie często totalnie olewaja instrukcję prania, używają jakiś tanich, niezbyt dobrych środków, zbyt wysokiej temperatury itd.... ale wtedy pretensje trzeba mieć do siebie. Przyjmuje reklamację z racji obecnej pracy i czasami na prawdę nie wiem co trzeba zrobić z produktem, żeby go tak zajechać w tak krótkim czasie od zakupu.
Każdy produkt może mieć czasem gorszą jakość, po to jest możliwość reklamacji - złe magazynowanie, wadliwa belka materiału, zdarza się. Zwykle taka reklamacja jest uznana, jeśli producent jest fair 😉
Inna inszość, że ludzie często totalnie olewaja instrukcję prania, używają jakiś tanich, niezbyt dobrych środków, zbyt wysokiej temperatury itd.... ale wtedy pretensje trzeba mieć do siebie. Przyjmuje reklamację z racji obecnej pracy i czasami na prawdę nie wiem co trzeba zrobić z produktem, żeby go tak zajechać w tak krótkim czasie od zakupu.


A jeszcze insza inszość, że przez zabiegi niezbyt uczciwych firm, ludzie nie chcą reklamować produktów. Bo się trzeba wykłócić, spotyka się z chamstwem i zarzutami. A potem te porządne firmy dostają za to po tyłku, bo zamiast wymienić produkt na niewadliwy, dostają złe opinie.
Oczywiście nie nam oceniać, czemu Twoje spodnie się rozchodzą, Ovieha, ale to się po prostu nie dzieje z tymi parami, które znam, a trochę znajomych je ma.
Sivrite, - a to kwestia firm, natomiast widzę obecną tendencje do coraz częstszego uznawania reklamacji, nawet tych lekko wątpliwych, właśnie ze względu na opinie. No chyba, że ktoś woli straszyć klienta i odsyłać go z kwitkiem, ale w dzisiejszych czasach to mocno krótkowzroczne.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się