PSY

ushia   It's a kind o'magic
12 marca 2018 09:54
desire 😉

Wojenka, no nareszcie oba rude zwierza! 😀
desire,

kocha jeździć autem
tak bardzo zazdro!
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
12 marca 2018 11:58
mój obsesyjnie kocha jeździć autem- do tego stopnia, że jak usłyszy, że biorę kluczyki to stoi pod drzwiami baardzo długo, a jak nie daj boże otworze bagażnik by się spakować i odejdę to stoi i czeka pod drzwiami... psycho-auto-maniak, kiedyś jak zjeżdżałam do domu pakowałam się w dzień i stawiałam torby pod drzwiami, teraz tego nie robię bo on z tymi torbami...leży aż do wyjścia
U nas diagnoza jest taka że za dużo uwagi w domu poświęcamy psu więc w samochodzie też się jej domaga. W związku z czym mamy śpiewy i jęki na tylnym siedzeniu.
Teraz jest klatka, powoli, powoli będziemy sie go starali odseparować od nas co jakiś czas żeby nauczył się że nie zawsze trzeba mieć kontakt fizyczny z człowiekiem. Mam nadzieję, że nie zrobię żadnej gafy po drodze i za kilka miesięcy pies będzie akceptował klatkę w pełni a w samochodzie zamknie mor..dkę swoją pierdołowatą 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 marca 2018 14:11
Moje psy pakują się do każdego auta jak są tylko drzwi albo bagażnik otwarte. A w związku z tym, że nie mam prawka to w 95% przypadków to auta obcych ludzi 😀
Wichurkowa   Never say never...
12 marca 2018 19:15
Moja też uwielbia jeździć autem, siedzi w bagażniku i patrzy przez szybę na auta z tyłu jak zaczarowana  👀
Wczoraj miała pierwszą profesjonalną sesję, jaram się jaka ona piękna, moja Klucha  💘

https://zapodaj.net/ba64fe54c46b6.jpg.html
https://zapodaj.net/7fb7340165c7a.jpg.html
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 marca 2018 19:22
Trochę za gruba chyba 😉
Wichurkowa   Never say never...
12 marca 2018 19:43
To tak po zimie zawsze jakieś niechciane kg, bo krucho w zimie z jej ochotą na spacery, ale już będzie rower, długie spacery to wróci do talii osy  😁
Dziś się ważyła u veta...30 kg  🙄
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 marca 2018 20:29
Może jeszcze ktoś się załapie na live o psim uzębieniu 😉
https://www.facebook.com/vivawet/videos/1352055068233295/
Sigi pozdrawia ze stajni  🙂


desire   Druhu nieoceniony...
13 marca 2018 08:29
ushia, FurryMouse, hihi obrazki dokładnie opisujące nasze życie "łóżkowe" 😁
smartini   fb & insta: dokłaczone
13 marca 2018 08:35
tulipan, to jest najbardziej uśmiechnięty pies świata 😀!
Cho miał dzisiaj pierwszą noc poza klatką, zaliczona na 5+! zaczął noc w niej, rano spał na dywanie. Muszę mu zamówić legowisko, mam już nawet upatrzone tylko na kolejny miesiąc i kolejną wypłatę czekam... 😁
Ja za to w sobotę byłam na rzutowym spotkaniu i rzucałam dekielkami. Boże jaka to fajna zabawa! Jest dla mnie nadzieja, że jak pies dorośnie to ja będę rzucać łapalne dyski. Czasem :P W weekend miałam jechać na 'trening frisbee' (praca nad aportem z trenerką fri, także chill 😉 ) ale... ma być mróz i śnieg -_-
Częstujcie się sarenką wodną :P
[img]https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/29028180_196043847657641_853275741037527040_n.jpg?oh=1eb40a4b0b4f8a81cfb8c4884ce2ab74&oe=5B3749AD[/img]
Dżizas...to ten mój jakiś upośledzony jest, naprawdę. Do auta tak, ale jechać już nie. Do wody nie (jakby miał większą kałużę przed sobą to oczami wyobraźni widzę jak obniża głowę i furczy jak koń nad nią)...

tulipan ależ ona ma fafle! Już widzę ją w samochodzie przy otwartym oknie w takiej formie 😀
Kochani przychodzę z prośbą 🙂
Poszukuje weterynarza, specjaliste od rozrodu. Mam problem z suką, po porodzie już dwa miesiace, na antybiotykach, a nadal nie "wyczyściła" się macica.
Moi weci już bezradni, ukierunkowują na sterylke.
Chce dokladnie wykorzystac wszystkie mozliwe opcje zanim podejme decyzje o operacji.

Poszukuje weta na Śląsku, Małopolsce (jestem z Bielska-Białej), ale dla zdrowia suki dojadę gdzie trzeba.

Będę wdzięczna za pomoc, a na dodatek dodaje zdjęcie już prawie dwumiesięcznego potworka 🙂 ESCUDERO Mahoniowy Kojec
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
13 marca 2018 10:15
Jeny Piaffallo jaka cudność   😍

W problemach zdrowotnych niestety nic nie podpowiem  🙁
Piaffallo, o boziuuuuu JRT?  💘
martva, macbeth dzięki 😉 Dokładnie to Parson, a nie Jack 😉 podobny, tylko wyższe łapki  👀
Piaffallo, no tak wlasnie jak juz napisałam to pomyslalamc że pewnie Parson bo wyższy 🙂 Nam z chłopakiem marzy sie JRT 🙂
No dobra, jeszcze raz ja z moją aparatką. Generalnie psa mam ostatnio notorycznie głodnego (biegunki).

Zostaje sama w domu, nie wyje, nie wygląda na jakąś zestresowaną. Nie klatkujemy bo klatki nie polubiła (no nie wyszło nam to). Nie niszczy! Ale - w poszukiwaniu żarcia (bo ostatnio coś zeżarła, wet zarządził głodówkę) otwiera szafy (już część poblokowana) i wyciąga rzeczy, których również nie niszczy, ale jak znajdzie jakąś foliówkę to jej się chyba wydaje, że tam mogą być smakołyki (parę razy faktycznie tak było) i bywa że zje kawałek. No i ciągle zamknięte koło. Biegunki, głodówki, ona głodna = szuka żarcia.

Kupiłam jej gryzaki takie co dłuuuuugo można obrabiać. Myślicie, ze to dobry trop? Potrzebuję doby bez biegunki kurde no 🙁 Wczoraj już prawie prawie się udało, to u moich rodziców znalazła żarcie drugiej suki, obżarła się na maxa i biegunka. jednocześnie wyciągnęła z szafy wszystko i niczego nie tknęła. W tym skórzanych butów.

Ale pudełka, które próbuje owtorzyć, no siłą rzeczy częściowo trafiają do żołądka. Już pomijam fakt, że się boję o jej zdrowie 🙁
A to na pewno z powodu głodu? Mi się często zdarzało psy przegładzać czy to przed zabiegami czy z innych powodów i żaden mi nie przeczesywał chaty w poszukiwaniu żarcia.
No wcześniej tego nie robiła, a ona jest z tych "żartych". Problem pojawił się ostatnio jak zaczęły się akcje z głodzeniem (a ona dobrze wie, gdzie to jedzenie jest - plus próbuje notorycznie otworzyć opakowanie z karmą) No może też jest to nuda w jakimś stopniu.
Ale żeby tak po wszystkim biegunki?
Trochę dziwne.
Sprawdziłabym jeszcze u dobrego diagnosty.
RaDag, przesadziłam - to nie tyle biegunki, co niezbyt piękne kupy, a już miała takie naprawdę idealne 😁 Biegunkę taką prawdziwą miała raz. :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 marca 2018 14:56
Może karma nie leży albo zarobaczona?
Po zjedzeniu worka powinien wyjść z kupą na drugą stronę, a stan kupy powinien być bez zmian 😉
amnestria, jakieś szersze badania na pasożyty i ja bym może jeszcze trzustkę sprawdziła - myśmy szli w tym kierunku przy przewlekłych problemach z kupami.
Ej laski, hola hola! To nie są problemy przewlekłe, raptem parę dni nieładnych kup (4?)

Karmę zeżarła nie swoją, tylko suki moich rodziców. Więc sobie zaserwowała rozstrój żołądka
Sorry, dla mnie "biegunka" w liczbie mnogiej to słowo wytrych 😀 z tą trzustką może faktycznie przesada ale jak taka żarta i wcina dziwne rzeczy bez zastanowienia to robaki jakoś szerzej zawsze warto sprawdzić.
Robaki będziemy sprawdzać. Sorry mogłam inaczej to napisać.
amnestria, a czym ją karmisz? U nas problemy z brzydkimi kupami skończyły się po zmianie karmy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się