PSY

Mundialowa, ale zre ta karmę juz jakiś czas i było super (taste of the wild), po bricie kupy były takie sobie. A ostatnio zezarla troche syfnych nielegalnych rzeczy 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
13 marca 2018 16:56
amnestria, ale je nadal ten sam worek czy ostatnio wjechał nowy? Czasem partia partii nierówna, w pełnym momencie sporo psów się rozstroilo po carnilove bo coś zmienili i karma przestała pasować, z britem też słyszałam że tak było.
U nas raz była biegunka, pies wracał kilka dni do swojej jednej małej kupy dziennie. Zbadajcie pasożyty 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 marca 2018 17:39
amnestria, sppro psow ma nieladny stolec 😉 po totw. Na poczatku może byc ok, a pozniej wjezdza luzna kupa i brak przybierania na masie albo i chudniecie.
Sie wpadam pochwalic pieselem 😀



Mimo paru lat w schronie poki co w domu wzorowo, a samochodem jezdzi jak stary 😉 takze mam nadzieje ze podroz do Holandii pojdzie latwo. Zakochani jestesmy 💘
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 marca 2018 18:38
Gratuluje!
Decyzja o wzieciu starszego pieska, który sporo czasu spędził w schronisku to bardzo szlachetne i godne podziwu 🙂
Wojenka   on the desert you can't remember your name
13 marca 2018 18:51
Fajny ! Wielu szczęśliwych lat razem życzę 🙂
desire   Druhu nieoceniony...
13 marca 2018 20:27
smartini, u nas tak było z britem, niby ta sama, a kupska inne = luźne.  🤔

kokosnuss, gratulacje  😅
Piaffallo, nie moje strony, ale do Theriosa w Myślenicach strasznie daleko nie masz
ogurek właśnie chodził mi po głowie Therios, ale szukałam kogoś totalnie z polecenia.
Może w takim razie od nich zaczne, jak ktoś ma jeszcze propozycje to proszę!!!
ushia   It's a kind o'magic
14 marca 2018 10:18
kokosnuss - gratki! super piesio!

amnestria wrzuc na luuuuz
cztery brzydkie kupy to nie biegunki

ale ja bym dopilnowala szperania po szafach, bo ja Ci sie nauczy to strasznie upierdliwe po kazdym wyjsciu z domu ukladac zawartosc od nowa 😉
zajmujace gryzaki dobry trop 😉
ushia, ale ja właśnie piszę, że nie ma dramatu 😀 że tak mi się "napisało", ale bardziej chodziło mi o przegrzebywanie rzeczy z głodu (ps. od wczoraj je normalnie i nie grzebała póki co 😉 ) Na gryzaczki czekam 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 marca 2018 10:28
kokosnuss opowiadaj! Co to za psiak, skąd?  🙂
Ja niestety z Theriosem mam średnie doświadczenia...  😉
desire   Druhu nieoceniony...
14 marca 2018 10:58
amnestria, moja jakby mogła to wszędzie by nos i łapy wraziła, mamy mnóstwo pieluch (takich zwykłych z marketu po 1,80zł  :emoty327🙂, sznurki (z leroy), pare gryzaków, 3 poduszki i... przytulanke w kształcie psa  😵  taki zestaw pomaga jej przetrwać gdy nas nie ma, już wole zbierać pieluchy i miśki po domu niż sprzątać to:
 
😂


niby szczeniak, a już taka mało szczeniaczkowata 😉  😍

ushia   It's a kind o'magic
14 marca 2018 11:19
desire to jest lajcik 😉

u mnie była taka zabawa jak materac z łózka wygryziony na wylot albo wyciagnięta cała półka (deseczka tez, nie tylko zawartość!) z mąką, kaszami, cukrem itp  😎
desire to mi przypomniało:

[img]https://scontent-mad1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/26815556_1725566957499636_8593568157568667947_n.jpg?oh=6e40bfbf2e51ae4e57a747b2f2fca62d&oe=5B3F2BEC[/img]
brodata baba  😜 na szczęście to był jednorazowy wyskok  😉
desire   Druhu nieoceniony...
14 marca 2018 11:25
ushia, tyle, że to część tylko, łóżka już nie cykałam.  😵 cała, świeżuteńka rolka toaletowego w drobniutkich kawałeczkach.  🤣
haha łóżko nie, ale póki pieluch nie było to wyżarła w kołdrze małża dziure i ten puszek z środka roznosiła po domu.  😁
mebli na szczęście się nie tyka - na szczęście, bo mamy nową kuchnie i kanape - bym sie zapłakała.

feno,
omg!  😲  pewnie jej niewygodnie było.  😂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
14 marca 2018 12:32
a my dziś piękne odwołanie w lesie od sporego stada sarnek i jeleni- no piękne były sztuki! i takie znalezisko w nagrodę 😀
JARA, Wojenka, desire, dziekuje w imieniu swoim i Liptona :kwiatek:

smarcik taki starszy (9 lat oficjalnie, ale wiadomo jak to jest ze schroniskowcami 😉 ) przystojniak ze schroniska z Lowiczu (btw JARA dzieki za polecenie, naprawde wspaniali ludzie!). Przeszlosc nieznana, blakal sie gdzies po okolicy a potem przeszlo 3 lata spedzil w schronie. Niesamowicie kochany, ale poki co mocno zdziwiony wszystkim, jestem ciekawa, co bedzie po aklimatyzacji 🙂

Zeby nie bylo zbyt cukierkowo :/ Martwi mnie, ze on w ogole nie sika, wiadomo stres etc. ale to juz nieco ponad doba :/ Leciec do weta tu i teraz czy czekac? Wolontariuszki mowia, zeby dac mu wiecej czasu, ale sie waham... Pije w granicach normy, choc niezbyt duzo, je normalnie.
Sie przygotowalismy psychicznie i fizycznie na zasikany caly samochod i pol domu 🤣 a tu odwrotne zmartwienie 🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 marca 2018 18:35
A nie sika nigdzie po chacie?
ancyk0991 moge prosic o info nt Theriosa? Może być na PW 😉
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
14 marca 2018 19:49
Kokosnuss fajna sprawa, że przygarnęłas seniora.

Ta nasza mała to 7 nieszczęść. Nietrzymanie moczu mimo leków nasila się momentami. Jestem podłamana. Czasem myślę, że ona z nami nie będzie za długo. Wszystko co moze być nie tak jest nie tak.
JARA, juz nie bede edytowac poprzedniego posta, ale problem rozwiazal sie sam w miedzyczasie jak wyszlismy na spokojnie na dwor, ile sikajacy i s*ajacy pies moze dac radosci 😂 takze chyba meliska dla mnie 😉

Ale na 99,99% nie lal nigdzie w miedzyczasie, bo prawie cala dobe spedzilismy razem w samochodzie na tej samej kanapie (+ postoje etc. caly czas na smyczy i na oku). On jest troche dzikus z lasu i cywilizacja tak go ekscytuje, ze zapomina o wlasnych potrzebach fizjologicznych. A ja i moj chlop jestesmy nadwrazliwi i nadopiekunczy jak na swiezo upieczonych rodzicow przystalo 😁 🤣

Wojenka   on the desert you can't remember your name
14 marca 2018 22:39
A my dzisiaj byłyśmy na planie filmu 🙂 Dziewczyny grały wrednego psa wrednej staruchy 🙂

cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
15 marca 2018 07:19
Wojenka WOW! opowiadaj co to za film?
Wojenka   on the desert you can't remember your name
15 marca 2018 10:52
Niestety nie mogę nic zdradzać póki co.
W każdym razie jestem bardzo zadowolona z moich suk. Świetnie czuły się na planie. Malina to już w ogóle jak ryba w wodzie. Prawdziwy zawodowiec  😍 A rola jakby pisana specjalnie dla niej  😁
Miała oszczekać gościa w drzwiach, a potem gryźć nogawkę  🙂.
Jaka potem była z siebie dumna i zadowolona  😍 😍 😍. Tak się spięła w sobie,mimo, że ledwo trzyma się na nogach. Dała z siebie 200% - jak zawsze.
Piaffallo,

poszło PW 😉
Wojenka, a jak to działa, są jakieś castingi dla psów? Z tego co kojarzę, to Twoje już w czymś grały wcześniej to pewnie pocztą pantoflową poszło ale jak zaczynałaś?

A przy okazji, tulipan, bo mnie to nurtuje od jakiegoś czasu. Sigi ma na imię Sigi czy to skrót od czegoś?
Ja tak tylko dorzucę w temacie TOTW. u mnie pies na TOTWie wyglądał jak milion dolców, sierść błyszcząca, pachnąca, wspaniała, kupki malutkie, nieśmierdzące. Jedna jedyna rzecz natomiast była nie halo, mianowicie wyniki z morfologii. Panicz miał mega podniesione enzymy wątrobowe. Okazało się, że nie służy mu ta karma, pomimo, iż z wierzchu wyglądało to wprost przeciwnie. Przerzuciliśmy się na Lukullusa z powrotem i jest ok. Niestety nie mam więcej opcji, bo Fred ucieka od innych karm (no chyba, że są cudze  😁 😁 w gościnie wszystko beleco smakuje najlepiej).  Po kilku miesiącach na Lukullusie badania zostały powtórzone, wyniki uległy nieznacznej poprawie ale szału nie ma. Dostaliśmy bana na wszelkie smakołyki, ciastki itp.  😵

Czym go więc nagradzać? Gagatek również w tej sferze jest mocno wybredny i byle jakie ciastki nie wchodzą. Najlepsze były alphaspirit, ale na nie największy ban bo tłuste. Co więc dawać psu w nagrodę?

Mam też pytanie odnośnie psa agresora na spacerach. Poruszacie tu ten temat i wspominacie żeby ładować w psa smaki. Co w przypadku kiedy pies ma wywalone na smaki jak tylko wyjdzie poza dom? Znajoma ma taki problem, na szczęście problem nie mój i z psem się już nie widuję.

Czy jest tu ktoś kto został pogryziony przez psa? Potrzebuje pogadać, może być na PW.
exploited, to nawet nie chodzi o ładowanie w psa przysmaków a raczej ukierunkowanie go na coś innego 😉. Równie dobrze zamiast smaków może być wyciągnięcie zabawki i zabawa czymś super atrakcyjnym dla psa. Przecież nie każdy pies jest tak żarty, żeby w momencie eksplodowania emocji żarcie było najważniejszym dobrem. Mój nie jest 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się