... ślub :) ...

safie, zgadzam się z dziewczynami, najlepiej pierwsza wersja bez przeróbek dla mnie. 🤣 Wygladasz ślicznie! 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 marca 2018 08:04
Jak dla mnie dużo lepiej wyglądasz na pierwszym zdjęciu bez ramiączek. Ta druga wersja jednak Cię pogrubia i postarza. 😉
safie ja też zgadzam się z pozostałymi,  bierz tą pierwszą bez przeróbek.  Wyglądasz super,  milion razy lepiej niż na wszystkich pozostałych zdjęciach które wstawiałaś.  🙂
Pierwsza opcja - przepięknie! Naprawdę mega, mega dobrze wyglądasz (oczywiście oceniając fotkę, ale skoro też się dobrze czujesz to myślę, że tak faktycznie jest :kwiatek🙂
safie, super sukienka! I jednak inna niz planowane wczesniej :p a mierzylas te ktore oglądałas w internecie?
ja bym nie kombinowała, w tej pierwszej wersji masz talię, masz biust, dobre proporcje. Ja bym, jeśli już, dodała szal na czas kiedy jest potrzebny o ile w ogóle.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 marca 2018 18:53
rtk, mierzyłam kilka - oto zdjęcia

edit: przy rybce Pani schowała mi te ramiączka i wychodziło na to, że lepiej z nimi wyglądam stąd pomysły przeróbki, ale nie mam zdjęcia  🤦
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 marca 2018 18:58
safie masz śliczną, mega kobiecą figurę! Ta pierwsza, którą pokazałaś, z gorsetem i w groszki, najładniej to podkreśla.
emptyline   Big Milk Straciatella
14 marca 2018 19:15
safie, zdecydowanie ta w grochy BEZ przeróbek!
Też najlepiej widzę ta w grochu, tylko bez tych rękawów.
Safie, grochy, grochy, grochy!  🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 marca 2018 20:18
Tylko ten rękawek to byloby coś w tym stylu, a nie taki długi 😉 żeby tylko zasłonić ramiona
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 marca 2018 20:20
Nieeeeee! Nie zasłaniaj! Ładne masz ramiona. Dobrze jest, nie trza psuć  😉
zwrócisz na nie uwagę
Groszki wygrywają. I też jestem za tym by nie przerabiać jej. Dobrze jara napisała. Może brutalnie ale też tak to widzę. Rękawki i zabudowanie cię postarza i pogrubia, bo tak jakoś za dużo się robi tego materiału. Groszki bez przeróbki
Groszki bez przeróbek śliczne  :kwiatek: wyglądasz w niej sexy, elegancko i najmłodziej  💘
safie, re-volta jest jednomyślna - groszki bez rękawków wygrywają! 😍
Oczywiście nikt nie zwrócił uwagi na to, że takie sukienki bez ramiączek są generalnie przesrane do noszenia. Do stania 2 minuty tak, a potem widzimy taką pannę młodą co co 30 sekund zadziera kiecę na cycki 😁 Mi się podoba ta ostatnia tutaj, tylko upierdzieliłabym te koronki wszystkie. Albo do tamtej dorobić taką przezroczystą górę.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 marca 2018 13:50
pokemon, kurde, weszłam tu, bo myślałam, że może w rzucasz swoją nową suknię ślubną ;P
W życiu! Ja w ogóle mam nadzieję, że dopuszczą sterylizację u kobiet w Polsce 😁

Ale wracając do tematu, to byłam przy takiej akcji podciągania sukienki co chwilę i to był dramat. Ona nawet nie spadała, tylko jakiekolwiek wyciągnięcie ręki powodowało "wylatanie" fałdków cyckowych z boku i trza było chować.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 marca 2018 14:19
pokemon, o, to czekamy na to samo 😁
Oczywiście nikt nie zwrócił uwagi na to, że takie sukienki bez ramiączek są generalnie przesrane do noszenia. Do stania 2 minuty tak, a potem widzimy taką pannę młodą co co 30 sekund zadziera kiecę na cycki 😁 Mi się podoba ta ostatnia tutaj, tylko upierdzieliłabym te koronki wszystkie. Albo do tamtej dorobić taką przezroczystą górę.


gdzież tam, doskonale dopasowany gorset, profesjonalnie uszyty jest niemożliwy do opadnięcia,
niestety wiele salonów sukien NIE potrafi uszyć i dopasować dobrze gorsetu, bo to sztuka i to potrafią tylko gorseciarki,
Możesz być gruba, chuda, mieć cyc, albo być bez cyca, ale jak gorseciarka uszyje gorset to absolutnie NIC nie opada...

tu masz mój gorset, można w nim biegać, schylać sie, grać w kosza, jeździeć konno, robić przysiady i NIC się nie rusza

Safie a moim zdaniem to też dużo zależy od tego, czy Ty się w tej sukience bez ramion będziesz dobrze czuć.
Bo to, że nam się na zdjęciu podoba, to nie znaczy, że to jest dobry wybór 😉 Ja na przykład nie brałam tego w ogóle pod uwagę, właśnie ze względu na wygodę.
Ja miałam suknię bez ramion i nic się nie zsuwało, dokładnie jak pisze Dodofon, gorset musi dobrze trzymać i sukienka nie może opierać się i wisieć na cyckach.
Też mialam sukienkę gorsetową i nic się nie zsuwało, aż zdziwiona byłam.
Scottie   Cicha obserwatorka
15 marca 2018 16:55
Ja miałam sukienkę gorsetową i po pierwszym tańcu okropnie mi zjeżdżała, ale swiadkowa mi poprawiła (związała mocniej) i już było ok. U mnie akurat plusem było to, że była wiązana, bo można ją było poprawić, ale nie wyobrażam sobie co by było, gdyby była na suwak. Chyba bym ją zdjęła w trakcie wesela 😉
Ja miałam gorsecik, w którym nawet mogłam zjeść cały obiad  🤣 zjeżdżała mi sukienka, jak mi ktoś przydepnął na nią a tak to nie było problemu 🙂 dobrą alternatywą jest możliwość zamontowania ramionczek do gorsetu  :kwiatek:
Edit. Ja miałam gorset na suwak 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 marca 2018 14:02
Ja się dobrze czułam i w gorsecie bez ramiączek i w tej drugiej sukni, z której górę mi zaproponowano (też gorset).
Muszę się jeszcze wybrać ją przymierzyć  😀iabeł:
safie, mi też najbardziej podobasz w wersji bez ramiączek

W sukience bez ramiączek zwykłej sklepowej (tylko lepszej marki Ted Baker) obskoczyłam kilka wesel i cały czas leżała idealnie, tylko ja biust mam z tych mikro, może to ma znaczenie?
nie ma znaczenia biust tylko dobra gorseciarka!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się