ogloszenia

A da radę znowu zrobić opcję, że przy odświeżaniu ogłoszenia wybrać do kiedy ma być wyświetlane? Bo mi się odświeżyły na 2 tygodnie, a nie widzę nigdzie możliwości zmiany na mniej. :kwiatek:
[quote author=Cień na śniegu link=topic=88948.msg2761960#msg2761960 date=1519844648]
[quote author=macbeth link=topic=88948.msg2761772#msg2761772 date=1519808942]
Przeglądając teraz główną stronę ogłoszeń (w danej kategorii, no listę po prostu wszystkich), nie widać autora ogłoszenia, prawda? Dopiero jak się wejdzie w ogłoszenie?


Niestety, tak.
Mnie się to bardzo nie podoba, wolałam poprzednią wersję, kiedy było widać na głównej kto dodał ogłoszenie.
[/quote]

Cień na śniegu, ehh też wolałam jak było widać 🙁


Już widać  🏇 Dziękujemy bardzo  :kwiatek:
[/quote]


Oooooo super!
Jak w ogóle odświeżać ogłoszenia? Moje się nie chcą odświeżyć 😕
Czy zmieniło się coś w terminie odświeżania ogłoszeń?
Chciałam odświeżyć ogłoszenia którym minęło 14 dni i nie znalazłam opcji odświeżania.
Trzeba teraz czekać miesiąc aż wygaśnie i dopiero wtedy można odświeżyć, czy jak?  🙄
Czy jest możliwość aktywowania info mailem, że ma się wiadomość w skrzynce tej ogłoszeniowej? nie mogę nic takiego znaleźć, a to świetna sprawa była gdy przychodziło powiadomienie mailem, że ktoś się odezwał
Gdy mija 14 dni pojawia się wtedy obok edytuj i ukryj odśwież
Poprzednio można było odświeżać po upływie dokładnie 14 dni czyli jak wystawiłam przedmiot w piątek o 17 to mogłam odświeżyć po 17 w piątek za 2 tyg. Teraz wszystko się przesuwa o jeden dzień bo opcja odświeżenia pojawiła się dopiero dzisiaj, w sobotę. Czyli wypada nie 14 dni a 15.
Czy tylko u mnie nie da się dodać ogłoszenia, strona nie działa
Coś się w ogóle posypały skrypty, bo nie można obserwować, ani galerii fotek nie ma.
Czy tylko u mnie nie da się dodać ogłoszenia, strona nie działa

Mam to samo. Sprawdzałam w różnych kategoriach (sprzedaż koni, sprzętu, dzierżawa) - wszędzie to samo.
Właśnie miałam pisać, że problemy z obserwowaniem ogłoszenia są, ale widzę że nie tylko u mnie
No mi też nie działa🙁
Wczoraj jeszcze dodawałam normalnie i wszystko śmigało ok, a dziś rano miałam wrażenie, że nie działają listy rozwijane, przeglądanie zdjęć z ogłoszeń za pomocą strzałki i wyjście z galerii itd. i myślałam, że to wina przeglądarki/kompa ale jak chciałam dodać na sprzedaż kaloszki to wychodzi pusta strona i dodać nic nie mogę...
Mam nadzieję, że naprawicie 🙂
Wiadomości też się nie da wysłać. 🙁
U mnie na przeglądarce IE większość opcji nie działa od początku nowych ogłoszeń a z działających codziennie któreś przestawały działać. Równolegle sprawdzałam na Chrome i raczej wszystko działało ale dziś od rana nie działa dokładnie tak samo jak na IE. Oprócz wymienionych przez Was nie działa również odkrywanie telefonu i adresu email w ogłoszeniu oraz wysyłanie wiadomości.

Nie mogę odpisywać na wiadomości dotyczące ogłoszeń 🙁

I druga sprawa, że fajnie było jak przychodziły wiadomości na maila o PW na forum. Czy da się coś z tym zrobić? :kwiatek:
akzzi, u mnie już działają wiadomości, wysłałam akurat do ciebie
działają też inne opcje  :kwiatek:
Wszystko śmiga mi już normalnie 🙂
czy jest jakieś oznaczenie, że ktoś wiadomość z ogłoszeń odczytał?? Da się to jakoś ustawić?
Taaaak... To byłaby super opcja 🙂
A jest jakaś możliwość przeniesienia ogłoszenia do innej kategorii?
Na starej wersji kategorii było mniej i część ogłoszeń wystawionych dawniej teraz tkwi np. w kategorii "inne" a powinny trafić do właściwej dla danego przedmiotu.
Przy edycji nie widzę możliwości zmiany.
Konta z forum i ogłoszeń nowych nie są połączone? Nie mogę się zalogować na ogłoszeniach. Wyrzuca mi nieprawidłowe hasło lub login. ?
Jak teraz po zmianach w ogłoszeniach na nowo zamieścić stare ogłoszenia z archiwum? Niby aktywowałam, miały trafić do nieaktywnych, ale i tu ich nie ma  👀 🤔
Ok. Mój problem już niebyły acz jest to ciekawe. Żeby być zalogowanym w ogłoszeniach muszę się zalogować na wersji forum re-volta i zalogowana wejść w ogłoszenia. Jak wchodzę z voltopirów i próbuję zalogować się już w ogłoszeniach to wyrzuca mi nieprawidłowy login bądź hasło.
Jest szansa żeby zrobić aby w sprzedaży koni nie był przedział cenowy tylko nakaz podania konkretnej ceny (i nie 1 zł a w ogłoszeniu podane że cena na priv lub tel). Te przedziały to nie są dobre.. A już  ogóle koń wystawiony bez ceny to porażka... 😵

Dzwoniłam o konia z przedziału 10-20 tys. W poniedziałek usłyszałam cenę 19 tys a we wtorek dzwoniła ode mnie znajoma i była już cena 12 tys do negocjacji.
A konie bez ceny.. z opisu i zdjęć wynika że przyzwoity rekreant a przez telefon słyszy się 40 tys.. dużo by to ułatwiło przeglądanie ogłoszeń i wybór konia..  :kwiatek:
Kurcze a ja teraz nie widze, ze wpadają wiadomosci do ogłoszeń, zawsze wpadały do skrzynki odbiorczej 🙂 a teraz ludzie piszą a ja zapominam zerknąć 😉
Kurcze a ja teraz nie widze, ze wpadają wiadomosci do ogłoszeń, zawsze wpadały do skrzynki odbiorczej 🙂 a teraz ludzie piszą a ja zapominam zerknąć 😉


Czy dałoby radę zrobić cokolwiek w ww. sprawie? Żeby chociaż przychodziło powiadomienie na @ o przyjściu wiadomości z portalu ogłoszeń? :kwiatek:
I bardzo pomocna by była jakaś informacja czy wiadomość została przeczytana bo teraz nie wiadomo czy brak odpowiedzi jest dlatego że sprzedający w ogóle nie odczytał wiadomości czy po prostu olewa potencjalnego kupującego.
Dla mnie te nowe wiadomości to trochę porażka, wygodniej było kontaktować się przez pw na forum.
Właśnie nie mogę dojść do ładu z osobą sprzedającą która chyba w ogóle nie potrafi znaleźć nowych wiadomości w ogłoszeniach i nie umie mi odpowiedzieć  😵
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 marca 2018 14:33
A co za problem w takim razie napisać na pw?
No niby żaden problem, ale skoro już ta opcja istnieje to jednak wygodniej jest zadać pytanie wprost z ogłoszenia i tam też oczekuje się odpowiedzi. Tylko dobrze by było trochę to dopracować 😉

A czy tylko u mnie w połowie ogłoszeń nie widać w ogóle nicka sprzedającego? Nie ma ani na liście ogłoszeń ani w konkretnym ogłoszeniu.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się