ogloszenia

A co za problem w takim razie napisać na pw?

Rozumiem że jak ktoś napisze ci wiadomość w ogłoszeniach, to będziesz odpisywać nową wiadomością na forum?  😵

A ja mam inne pytanie - gdy dostanę wiadomość od potencjalnego kupującego, mogę wejść jakoś w jego profil (ale nie poprzez wyszukiwanie użytkownika na forum)?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 marca 2018 09:16
devil, a rączka uschnie?
Zawsze mnie zadziwia jak roszczeniowi sa lidzie w stosunku do czegoś, co jest za darmo 😀
Acha, czyli mamy czapkować  🙇 bo za darmo i korzystać nawet jak są błędy i niedopracowania i broń bosze je zgłaszać 😵
Strzyga, w poprzedniej wersji ogłoszeń było lepsze rozwiązanie z wiadomościami więc może warto albo dopracować te nowe albo wrócić do poprzedniej wersji? I skąd twórcy mają o tym się dowiedzieć jak nie od nas, użytkowników???
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 marca 2018 13:23
BeAtra, a moze sama zaoferujesz pogrzebanie w kodzie?
BeAtra, a moze sama zaoferujesz pogrzebanie w kodzie?
Gdybym umiała to czemu nie, niestety nie posiadam takich umiejętności.
Ale jeszcze odpowiem Ci dlaczego warto jednak używać wiadomości z ogłoszeń a nie pw. Bo teraz w nowych ogłoszeniach masz możliwość zakładania konta i logowania bezpośrednio z ogłoszeń i dużo osób, szczególnie nowych w ogóle na forum może nie wchodzić więc Twoje pw będzie sobie wisieć i wisieć 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 marca 2018 14:14
Ja nie mam problemu z obsługa wiadomości. Nie mam problemu z tym, ze cos wyglada inaczej. Cieszę sie, ze komuś chce sie robić za darmo, a nie pisze tylko, co sie nie podoba, nie mówiąc nawet DZIĘKUJE.
Więc ciesz się, korzystaj i nie zapomnij przesłać podziękowań pod właściwy adres zamiast toczyć tu jałowe dyskusje 🙄
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 marca 2018 16:37
BeAtra, przepraszam, ze przerywam festiwal roszczeniowości.
Ależ nie ma sprawy, przeprosiny przyjęte.
Choć żadnego festiwalu roszczeniowości nikt poza tobą tu nie widzi 🤔wirek:
Strzyga ja to ci po prostu współczuję. I zdaje się że tobie coś już dawno "uschło". Nie odbieraj wszystkich ludzi jak wrogów i roszczeniowych klientów. To normalne że użytkownicy TESTUJĄ (testerzy za darmo o matko!) i zgłaszają obiekcje lub sugestie. To pozwala na ROZWÓJ a nie tylko dziękczynienie i wiwatowanie że ślepym zapatrzeniem bo przecież ZA DARMO.
Koniec z mojej strony. Miłego dnia. 🤣
devil, a rączka uschnie?
Zawsze mnie zadziwia jak roszczeniowi sa lidzie w stosunku do czegoś, co jest za darmo 😀


😵 🤔wirek:
[quote author=Megane link=topic=88948.msg2765262#msg2765262 date=1520758523]
Kurcze a ja teraz nie widze, ze wpadają wiadomosci do ogłoszeń, zawsze wpadały do skrzynki odbiorczej 🙂 a teraz ludzie piszą a ja zapominam zerknąć 😉


Czy dałoby radę zrobić cokolwiek w ww. sprawie? Żeby chociaż przychodziło powiadomienie na @ o przyjściu wiadomości z portalu ogłoszeń? :kwiatek:
[/quote]

Wiadomości działają! Super!  🏇:kwiatek:
desire   Druhu nieoceniony...
28 marca 2018 08:57
chyba jakiś błąd się wkradł - na forum pod "profil", jeśli ktoś ma jakieś ogłoszenia to jest ikonka "ogłoszenia", niestety - nieraz jak chce wejść na ogłoszenia konkretnej osoby z forum, to otwiera się pusta strona z napisem  "użytkownik nie ma ogłoszeń", chyba jakiś błąd, bo jak nie ma ogłoszeń to nie ma tej ikonki na forum..  🤔 🤔
Nie wiem co się dzieje, czy to ja mam tylko taki błąd ale dając ogłoszenie o dzierżawę, ogłoszenie wpada do archiwum....
nigdzie nie mogę doszukać się regulaminu dodawania ogłoszeń...
z archiwum mam opcje przeniesienia do nieaktywnych... i tam go tez nie ma
Czy ktoś może pomóc "noobkowi"? 😉
A mnie wkurzają wiadomości w ogłoszeniach!  😤 😤
Może nie wiadomości a fakt, że odpisuję osobom zainteresowanym, piszę referat, klikam wyślij i co? I wysyłają mi się 2 słowa, DWA!  👿 👿 👿 👿
Tracę kupę czasu, a moje odpowiedzi wyglądają jakby je przedszkolak pisał ... 😵
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 maja 2018 08:46
Nie mogę się zalogować do ogłoszeń- wpisuję prawidłowe hasło, prawidłową nazwę użytkownika i nic, dalej mi się wyświetla że nieprawidłowe :/ O co kaman? 🤔
Martita   Martita & Orestes Company
15 maja 2018 09:30
CzarownicaSa Musisz być zalogowana na re-volcie a nie voltopirach i wtedy przejść w ogłoszenia 🙂 próbowałaś tak?
moje ogłoszenie zostało usunięte przez moderatora. Gdzie mam się dowiedzieć dlaczego?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
28 czerwca 2018 14:18
Hej, czy jest jakaś ograniczona liczba słów w opisie, w ogłoszoszeniach? Wkleiłam tekst, a w ogłoszeniu jest tylko jego część 🙁
saganek   shit happens
31 lipca 2018 10:19
Witam.
Dlaczego do ogłoszenia nie mogę dodać zdjęć??
Może próbujesz dodać za duże zdjęcia do ogłoszeń?
saganek   shit happens
31 lipca 2018 12:13
_Gaga tylko jak wciskam tą chmurkę dodaj zdjęcie to nawet nie chce mi się to otworzyć, żeby jakiekolwiek dodać... Reakcji po klikaniu w chmurkę brak...
To nie wiem... mi działa  🙁
a może zly format, np. PNG? chyba tylko JPG da rade dodać
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 lipca 2018 17:08
saganek, z chroma?
Strzyga, tak z Chroma... a przeglądarka ma znaczenie??
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 sierpnia 2018 17:18
saganek, mi z firefoxa nie chodzi, ale z chroma tak.
czy wiecie co trzeba zrobić, żeby przy profilu pokazywało się że ktoś aktualnie ma wystawione jakieś ogłoszenia? mam od dawna wiszące, a nie pojawia się ta ikonka przy moich wpisach :/
Mam ten sam problem co Azzawa, do tego nie wyświetla się przeznaczenie konia. Czy mozna sie jakos skontaktowac z adminem zeby pomogl w edycji tych rzeczy w ogloszeniu?
O, mam dokładnie odwrotny problem! Przy moim profilu ta ikona niepotrzebnie się wyświetla a nie będę już korzystać z ogłoszeń. Czy ktoś wie jak to wyłączyć? Z góry dziękuję  :kwiatek:.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się