paznokcie, żele, tipsy

efeemeryda jak z mocą przy takim maleństwie? Dałaby radę ściągnąć hybrydę ze wszystkich palców (kolor bo bazy nie piłuję) w miarę szybkim tempie?

Za mną też chodzi frezarka bo pilnik jest męczący, nawet taki porządny o odpowiedniej gradacji co się wgryza w żel i hybrydę jak w masło  😉 Ale też nie chcę wydawać milionów monet...
efeemeryda   no fate but what we make.
07 marca 2018 07:18
raz dwa ściągam tym hybrydę, na pewno lepiej niż pilniczkiem  😉 jestem zadowolona i lepszej nie potrzebuje  :kwiatek:
efeemeryda dzięki, może się skuszę  😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
07 marca 2018 22:02
Przyznam że i mnie kusi frezarka ale bardziej pod kątem skórek, jak tak patrze jak frezarkami kosmetycznie ogarniają skórki to tez tak chcę.
Ja tak powolutku też o frezarce zaczynam myśleć... Tylko, że jestem pełna obaw za dużo się naczytałam i naoglądałam przepiłowanych paznokci a ja mam schiza na punkcie wszelkich urazów paznokciowych... Ale jak będę zamawiać to zapewne z Ali już z kompletem polecanych frezów 😉
Hej, na początek bardzo Wam polecam frezarkę różową z Allegro lub Alie, ale trzeba dokupić lepsze frezy (polecam na Ali bo ceny do zaakceptowania). Lepsza frezarka to JD700, do której się przymierzam, właśnie z osobną stacją.
Tez mam ta frezarke z biedry, do hybrydy daje rade ale zel musze dopilowywac recznie.

Co robicie zeby zel sie lepiej trzymal? Daje primer ale i tak lubi odpadac
Chciałam zamówić na Ali kilka lakierów ale nie mam jak zapłacić przelewem z mojego banku, bo nie wyświetla mi się mój bank. Mam konto w Pko Bp . Chciałabym zapłacić z iPKO i nie mogę. Ma ktoś też w tym banku i płacił ?
karolina_, moja frezarka odzyla po zmianie baterii 😉 teraz juz daje radę bez problemu
nokia6002, ja, przed chwilą bez problemu 🙂
Chciałam zamówić na Ali kilka lakierów ale nie mam jak zapłacić przelewem z mojego banku, bo nie wyświetla mi się mój bank. Mam konto w Pko Bp . Chciałabym zapłacić z iPKO i nie mogę. Ma ktoś też w tym banku i płacił ?


Ja płaciłam normalnie szybkim przelewem przez stronę pko. Może jakiś błąd
Juz zapłaciłam. 😉 nie wiem dlaczego nie było możliwośći. Juz jest ok. Zamówiłam trzy lakiery na próbę. Bo nie wiem czy dojdzie. Jeszcze nigdy nie zamawialam na Ali.
To czy dojdzie i kiedy dojdzie to taka loteria 🙂 Można się sugerować feedbackami, że np. większość dochodzi w miesiąc a i tak dojdzie w dwa miesiące albo w ogóle gdzieś zginie po drodze...
Z moich statystyk a już trochę zamawiałam to dwa razy mi coś nie doszło i musieli mi kasę zwracać, lampa mi raz doszła w półtora tygodnia! A reszta w miesiąc-dwa miesiące. Nie ma reguły 🙂
No właśnie dlatego zamawiałam na próbę wyszło mi 15 zł. Lepiej tyle stracić jak 150 :P
Jak nie dojdzie to nie tracisz nic poza czasem (i nerwami ewentualnie) bo zwracają całą kwotę 🙂
Nokia6002, ja płace szybkimi przelewami na ali, już mi się pare razy zdarzyło że nie było mojego banku (Alior), ale np. po godzinie, dwóch albo nastepnego dnia już był dostępny znowu. Nie mam pojecia od czego to zależy, ale nie warto sie przejmować tylko poczekać. Ew. na samym dole tej stronki jest opcja przelewu zwykłego, jak tam wejdziesz to Ci wyskoczy jaki tytuł przelewu i kwota a pod tym lista kont, z której wybierasz sobie to przy swoim banku i wtedy możesz sama zrobić przelew z konta 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
19 marca 2018 14:41
magdfab830, zwykle od przerwy technicznej w banku. 🙂
To czy dojdzie i kiedy dojdzie to taka loteria 🙂 Można się sugerować feedbackami, że np. większość dochodzi w miesiąc a i tak dojdzie w dwa miesiące albo w ogóle gdzieś zginie po drodze...
Z moich statystyk a już trochę zamawiałam to dwa razy mi coś nie doszło i musieli mi kasę zwracać, lampa mi raz doszła w półtora tygodnia! A reszta w miesiąc-dwa miesiące. Nie ma reguły 🙂


Mi się nie zdarzyło, żeby coś nie doszło. Po prosty trzeba się nastawić na ok. miesiąc czekania. Czasem coś dochodzi w 2 tygodnie... Mam wrażenie, że Chińczycy czasem lecą w kulki z tą datą wysyłki - bo skąd te różnice?
Witam 🙂 mam pytanie odnośnie nowostek. Czy któraś z Was używała juz flexi gel-u badz pochodnych? Jakie opinie ? Łatwość nakładania itp itd?
Aaa. To oni zwracają kase. Hmm. To nie wiedziałam. Mi nie zależy na szybkiej wysyłce mogę poczekać. Ale różnica jest ogroomna w cenach tam, a tu. Jeszcze ciekawe jak  jakością.
nie wiem czy komuś się przyda, ale ku potomności.
Naderwałam ostatnio niefortunnie paznokieć (w połowie długości). Na wyjeździe, więc zanim wróciam do domu prawie cały mi sie oderwał  po skosie :/
Chcąc uratować dziada skorzystałam z podary naleklejenia łatki z torebki od herbaty expresowej (widziałam też wersje z chusteczką higieniczną). Kleiłam superglue, bo nie posiadam kleju do tipsów. Potem spiłowałam nierównosci i zahybrydowałam konstrukcję.

Na razie mój przeszczep trzyma się 2 dzień i generalnie jestem zaskoczona, bo nie wydaje mi sie zeby miało sie to rozlecieć (pewnie dlatego, że nawaliłam tyle supergluta, że przy okazji przykleiłam ten urwany konieć na powrót do ciała  :wysmiewa🙂
Azawa mozesz dac zdjecie? Jakoś nie mogę sobie wyobrazić 🙂
Gillian   four letter word
20 marca 2018 10:22
Jak to zrobić pokazują np na tym filmiku:


ponieważ mi sie upierniczył wskazujący prawej ręki, to tej torebki na wszelki zaś położyłam 2 warstwy.

swoich się wstydzę, bo z racji, że robiłąm to 1 raz w życiu nie spiłowałam torebki za mocno i powierzchnia wyszła troche nierówno, ale badziej zależało mi żeby uniknać bolesnego odrastania i poprawek, niż na estetyce 🙂
skraweknieba Ja kupiłam sobie niecały miesiąc temu flexygel z elisium. Tak jak te dualformy dla mnie tragedia, tak klasyczne przedłużanie na papierowych formach super! żel się zachowuje jak plastelina, znaaaacznie łatwiej niż tradycyjnym żelem.
Kurczę ale pomysł! Azawa no tak nie dziwię się jak tak mocno Ci się ułamał.
Ja zawsze po pęknięciu obgryzam całego pazura  🤬 Nie wiem dlaczego taki mam już nawyk i obgryzam na krótko. Później on nie pasuje do reszty i wszystkie obcinam. I znowu jestem zła sama na siebie 😀
Patent z torebką też już dwukrotnie uratował mi paznokcie 🙂
nokia6002, ja używam tylko lakierów z aliexpress. Dopiero się uczę robić hybrydy ale moje spokojnie utrzymują się ponad 2 tygodnie.
Używam tych popularniejszych marek - Venalisa, Rosalind, Maphie. Porównywałam je do neonaila i nie zauważyłam różnicy w trwałości.
Czy miał ktoś do czynienia z sytuacją, że po utrwaleniu ostatniej warstwy (top) i przetarciu cleanerem lakier matowiał?
Top nie jest matowy jako taki, to na pewno. Paznokcie matowieją losowo, czasem całe, czasem częściowo (widać to na kciuku), czasem w ogóle. Już drugi raz robią mi tak różne paznokcie (w sensie moje ale na różnych palcach 😉 ) i różne firmy pod spodem. Używam lakierów z Aliexpress, polecanych firm.
Jedyne co mi przychodzi to to, że zmieniłam bazę i top ale dlaczego jest to takie losowe i czasami tylko na kawałkach paznokci? Ten czerwony powinien się błyszczeć jak głupi 😉


Boszu, w ogóle jak ja nie lubię takiej perspektywy. Paznokcie są całkiem ładne a na fotkach wyglądają jak krótkie i krzywe pazury przedszkolaka 🤣
Chess, za krótko trzymasz pod lampą lub nie do wszystkich paznokci dociera światło. Dodatkowa przyczyna matowienia to za szybkie przetarcie cleanerem. Po wyjęciu z lampy chwilę odczekaj.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się