produkty ANKY

Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
15 czerwca 2009 21:09
uważaj na rozmiar - cob jest za mały na mojego folblucią główkę.
a gdzie są te przeceny?😉
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
15 czerwca 2009 21:11
Przecenione kantary z poprzedniej kolekcji są w Ihaha.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
15 czerwca 2009 21:12
ale tylko coby i pony
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
15 czerwca 2009 21:12
dolqa nigdzie rzeczywiście nie ma owijek banana, ale jeśli nie musisz mieć koniecznie Anek, to myślę, że jumptec'ki będą pasować:
żółte jumptec
efka :kwiatek:

ja właśnie po tym jak zobaczyłam ten pad na żywo na Ritku, zakochałam się w nim 💘

tylko ja marzę o owijkach dobranych idealnie pod kolor. Zobaczymy, jak przyjdzie, to przegrzebię cały net w poszukiwaniach 🤣
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
15 czerwca 2009 21:19
W sobotę udało się zrobić fotki rudej w hortensji. Pogoda nie dopisała, bo padało.
kpik   kpik bo kpi?
15 czerwca 2009 21:31
Diakon'ka, jeszcze koński świat i eltan - ale nie wykupcie mi graphite/sky  🍴 - czekam już tylko aż kaska mi na konto wpłynie
asds   Life goes on...
15 czerwca 2009 21:46
No w Końskim świecie własnie chyba im dzis przyjechaly te rzeczy Ankowe, tylko trzeba tam jechac albo przez telefon zamawiac

A i widziałam zę maja tam wląsnie tez kantary ANKY z starszej kolekcji na przecenie i Fulle tez sa.
Czy w ihaha będzie nowa kolekcja padów anky?
asds   Life goes on...
15 czerwca 2009 22:09
D&A szczerze mówiac nie mam pojecia czy bedą miec i kiedy. Biorąc pod uwage ze do Końskiego Światu dopiero dzis dotarły to jeżeli Ihaha zamawiało to zapewne dopiero w późniejsyzm terminie jakos może dojda
Ihaha na pewno pady zamawiało, pewnie dojdą w późniejszym terminie. Chyba, że znowu będzie problem z zamówieniem, jak z poprzednią kolekcją, kiedy w końcu nie dostali.
Czy mógłby ktoś mi podać wymiary kantara anky cob? :kwiatek:
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
16 czerwca 2009 10:23
Lanka_Cathar-ładnie rudej konince w hoprtensji chociaz dla kasztana wolalabym pea 😀
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
16 czerwca 2009 19:02
Lanka_Cathar strzeż padziku w stajni, bo Ci go ukradnę  😎  🍴
Ładnie Rudej w tym kolorze  🙂
Sluchajcie, pisalam do Pasi-Konika i odpisali mi ze wprawdzie nie planowali juz zadnych dostaw ANKY, ale moga sprowadzic cos na indywidualne zamowienie. Dla mnie sprowadzaja owijki, wiec mysle ze z padami tez nie bedzie problemu, tylko trzeba sie pospieszyc.
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
16 czerwca 2009 20:54
Incognito, dziękujemy!  :kwiatek: Kusi mnie i pea, i banana i orchidea.  Ale przecież wcale nie potrzebuję kolejnego padu.  🤔wirek:

Nasturcja-Renata - pożyczaj śmiało. Tylko owijki muszę przywieźć, bo wzięłam do domu, żeby wyschły.
U Magdy w konstancinie jest dostepna cala nowa kolkcja Anky...
Pady ujeżdżeniowe,wszechstronne i kantarki😉
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
16 czerwca 2009 21:20
Niech mnie ktoś oświeci - czy w końcu Banana będzie w standardach (bo coś kiedyś mi się o uszy obiło, ale już sama nie wiem...)? 👀
asds   Life goes on...
16 czerwca 2009 21:22
U Magdy w Konstancinie to się dzis nawet przecenionej! jednej sztuki Terry padu z poprzedniej kolekcji dopatrzyłam 🙂

A sama przywitałam w swym domu ANKY Bright REd i powiem ze na razie wydaje sie taka malinowa 😀
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
16 czerwca 2009 21:26
asds a mogłabyś za dnia zrobić zdjęcie, które by dobrze oddawało kolor? Bo ciekawa jestem czy ewentualnie pasowałby mi do owijek 😉
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
16 czerwca 2009 21:29
Hortensja raz jeszcze:

..
asds   Life goes on...
16 czerwca 2009 21:37
Raven moge ci pstryknac na szybko tak jak w oświetleniu domowym wyglada 😉
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
16 czerwca 2009 21:49
To poproszę 🙂 Zawsze to jakis punkt orientacyjny 😉
olap cholipka to niedobrze... 🙁
asds   Life goes on...
16 czerwca 2009 22:11
Fotka robiona komórką ale sadze ze w miare , miarę oddaje kolor, w realu trochę bardzije ciemniejszy niż na foto...Nie nzawałabym go jakaś ostra czerwienia jednak, ale na żywo prezentuje sie bardzo fajnie. Z nowje kolekcji moim zdaniem  najbardziej "żywy" kolor
Asds, jak mam być szczera to wygląda jak mój "coral". Tylko że zdjęcie może przekłamywać.

a ja mam takie pytanie: czy Wy coś robicie szczególnego swoim padom, że one po praniu są takie "normalne"? bo wyprałam mój i jak mam być szczera to on po tym praniu już taki "śliczny" nie jest.
Zrobiłam to normalnie, wlałam płyn do prania, płyn do płukania, odrobinę Vanisha na plamy przy popręgu, nastawiłam na pranie delikatne na 30 stopni. Wyjęłam mokry pad i powiesiłam go na suszarce, na prosto bez żadnych zagięć. Już po wyjęciu z pralki wydawał mi się dziwny, na całej powierzchni padu były takie jakby gulki i żyłki, nie bardzo wiem jak to opisac, tak jakby się żwirek dostał pod powierzchnię padu, tak to wygląda, tylko oczywiście jest miękkie. Olałam to, bo pomyślałam, że jak wyschnie to samo się "rozprostuje", ale tak się nie stało. Powinnam to jakoś wyczesać? może źle to uprałam?

jeśli ktoś miał podobny problem to byłabym wdzięczna za wskazówki :kwiatek:
Kaprioleczka, spurchlił ci się. Mieliśmy serię taką w zeszłej kolekcji.
UU chyba Twój pad dopadło słynne spurchlenie 🙁

Ktoś kiedyś pisał, że podobno trzeba uprasować przez jakąś szmatkę i "purchle" znikają.
asds   Life goes on...
16 czerwca 2009 23:29
zdaje mi sie ze jednak to FOTO w tej aukcji najlepiej oddaje realny kolor padu 🙂
Kaprioleczka, jeśli "purchle" ci bardzo przeszkadzają, to przeprasuj pad przez szmatkę. Ja tak robię  z moją china red i nadal wygląda bardzo dobrze 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się